Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: najväčší vták na tri?

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    najväčší vták na tri?

    môj


    http://leteckaposta.cz/809426545

    poruseni pravidel hned v prvni minute dema no neuveritelne !!!

    a pozri aj co sa stalo na konci iksde

  2. #2

    Re: najväčší vták na tri?

    Ahoj. Když už někoho nahlašuješ, bylo by dobrý tady napsat koho a za co a ještě dodat údaje. Jinak demo, které jsi se sem poslal vystihuje situaci popisovanou zde: https://csko.cz/forum/showthread.php...#7424;A-DSNKH´. Tedy na serveru byl minimálně jeden admin, který mohl zasáhnout in-game. Všiml jsem si tam porušování pravidel ale to všechno je (kromě toho přejíždění, což je nově) na řešení in-game.

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: najväčší vták na tri?

    ocividne pre menej chapavych musim napisat ze som mal na mysli totu pustenu nahodu 2x totym co fajci
    na serveru nebol žiadny admin, ta situacia sa co popisuje listra sa stala na mape pred tým, čo mám tiež na deme
    aby nedošlo k nadržovaniu tak poprosím banned tohto alebo unban totej
    fellow je tam afk cely čas, je to vidno v deme
    Naposledy upraveno Lurky; 19-05-20 v 14:18.

  4. #4

    Re: najväčší vták na tri?

    Máš pravdu, že hned na začátku dema je puštěna dvakrát náhoda. Hned potom tam přímo do chatu děda z depa píše fellowovi, ať něco udělá a následně tam začne psát i on. Je to v rozmezí pár sekund, takže v té době opravdu byl na serveru. Na tom demu se stalo přesně to, co je popisováno v hlášení, které jsem sem poslal v odkaze. Tak já nevím, jestli máš náhodou ještě nějaké jiné demo a tohle je to špatné, co jsi poslat nechtěl. Dvakrát puštěná náhoda je tak maximálně na přesun.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •