Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: Admin práva na Warcraf servery

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: Admin práva na Warcraf servery

    Málo adminů na w3 ? To bude asi tím že tam moc často nehraješ...NE
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  2. #17
    dance of dead
    Guest
    To sa ty neboj, on je tiež v škole :) A on na počítač chodí iba keď som ja doma, pretože on keď príde zo školy tak sa doma učí a mňe sa Steam nezapína pri spustení počítača, toho sa nemusíš báť žeby niekoho pozabanoval :) Heslo nevie od môjho Steam konta, ak by ste mi dali šancu tak si dám sakramentský pozor na to aby sa on na Steam nedostal. To ti tu prisahám :)

    Flopsaid. Hrávam tam dosť často, Vydel som ako sa správal konkrétne admin SiLv3 či ako to meno má, ide o to, že som mal podozrenie na WH u jedného hráča, potvrdili to aj viacerý hráči na servery. tento admin ho spectoval jedno kolo. A všetko čo mi nato odpovedal ''Že hmmm.. Hraje divne''. Ako čo je toto za admina. Bol jasný on sa radšej venoval hre ako dávať pozor na servery a to robí tam každý keď príde na server. môže sa písať hoci čo, on si dalej hrá!
    Naposledy upraveno kashpi; 09-05-12 v 19:28. Důvod: sloučeno

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Admin práva na Warcraf servery

    Navážet se do adminů, není zrovna dobrý způsob jak získat práva. Nevím jak je to u kolegů, ale já když hraju na war3ftu a někdo má podezření na hack tak okamžitě spectuju a pokud opravdu něco má tak točím a banuju. Tak neříkej, že k tomu tím tvým popsaným způsobem přistupuje každý admin.

    Co se týče žádosti, párkrát jsem tě na serveru viděl, ale způsob psaní tvých příspěvků na mě neudělaly pozitivní dojem a ta vulgarita na serveru se mi taky moc nelíbí. jsem proti.

  4. #19
    dance of dead
    Guest

    Re: Admin práva na Warcraf servery

    narážal som konkrétne na admina Silv3. Za to vulgárnosť som sa ospravedlnil, keď že mám takého brata akého mám. povedal som ak by som to teda dostal na Steam by sa už nedostal aj keby čo bolo to môžem odprisahať, ale je to na Vás...

  5. #20
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Admin práva na Warcraf servery

    Zadost se zamita.

  6. #21
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Admin práva na Warcraf servery

    Citovat Původně založeno dance of dead Zobrazit příspěvky
    narážal som konkrétne na admina Silv3. Za to vulgárnosť som sa ospravedlnil, keď že mám takého brata akého mám. povedal som ak by som to teda dostal na Steam by sa už nedostal aj keby čo bolo to môžem odprisahať, ale je to na Vás...
    To si si vybral toho najlepšieho na hádku :D

  7. #22
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Admin práva na Warcraf servery

    Citovat Původně založeno dance of dead Zobrazit příspěvky
    To sa ty neboj, on je tiež v škole :) A on na počítač chodí iba keď som ja doma, pretože on keď príde zo školy tak sa doma učí a mňe sa Steam nezapína pri spustení počítača, toho sa nemusíš báť žeby niekoho pozabanoval :) Heslo nevie od môjho Steam konta, ak by ste mi dali šancu tak si dám sakramentský pozor na to aby sa on na Steam nedostal. To ti tu prisahám :)

    Flopsaid. Hrávam tam dosť často, Vydel som ako sa správal konkrétne admin SiLv3 či ako to meno má, ide o to, že som mal podozrenie na WH u jedného hráča, potvrdili to aj viacerý hráči na servery. tento admin ho spectoval jedno kolo. A všetko čo mi nato odpovedal ''Že hmmm.. Hraje divne''. Ako čo je toto za admina. Bol jasný on sa radšej venoval hre ako dávať pozor na servery a to robí tam každý keď príde na server. môže sa písať hoci čo, on si dalej hrá!
    Takže on nechodí na tvoj steam.
    Citovat Původně založeno dance of dead Zobrazit příspěvky
    narážal som konkrétne na admina Silv3. Za to vulgárnosť som sa ospravedlnil, keď že mám takého brata akého mám. povedal som ak by som to teda dostal na Steam by sa už nedostal aj keby čo bolo to môžem odprisahať, ale je to na Vás...
    Čiže to písal on na tvojom steame.

    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #23
    dance of dead
    Guest

    Re: Admin práva na Warcraf servery

    Chodil na môj Steam, ale hovorím ak budem ten admin, tak sa tam už nedostane ani keby čo bolo. Už teraz tam nebol pekne dlho, keď som videl to čo ste písali hore tie nadávky a podobné veci...

  9. #24
    Pokročilý člen Avatar uživatele Zarix
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    122

    Re: Admin práva na Warcraf servery

    Viem ze flopsaid je na var3ft aktivny a ked tam asi nevida tak tam asi poriade nehrajes inak PROTI
    Moj nick ve hre: Chudak




    Fy&AIM&MegaPub&DM FFA

  10. #25
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Admin práva na Warcraf servery

    Citovat Původně založeno Zarix Zobrazit příspěvky
    Viem ze flopsaid je na var3ft aktivny a ked tam asi nevida tak tam asi poriade nehrajes inak PROTI
    Juuuuuuu. Diki za názor.

    By som zakázal písať do iných žiadostí tým, ktorí sami čakajú na verdikt. (nič proti Chudak/CH/Chipso/Zarix/...)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #26
    Pokročilý člen Avatar uživatele Zarix
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    122

    Re: Admin práva na Warcraf servery

    Jaj ok prepac som nevedel. A jenom Chduak!!
    Moj nick ve hre: Chudak




    Fy&AIM&MegaPub&DM FFA

  12. #27
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Česká Třebová
    Příspěvky
    125

    Re: Admin práva na Warcraf servery

    Také nevidím důvod, proč by měli vyjadřovat názor k adminování hráči, kteří o tom nehlasují.

    Za tvoji bohatou slovní zásobu kktků a sharovaném eSku jsem PROTI.

  13. #28
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Admin práva na Warcraf servery

    Nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •