Ahoj, delší dobu jsem nehrál na TTT, teď když tam opět začínám hrát, tak se tam provedlo pár zásadních změn.

Mluvím o tom, jak zrádce může koupit nevinnému nějakou věc určenou pouze pro zrádce.
A moje otázka zní: Když zrádce koupí nevinnému například Jihada a nevinný jí použije na ostatní nevinné, protože to je prý děsná legranda, je toto porušení pravidel ? Já osobně si myslím, že ano, nic méně hráči na serverech mě přesvědčují, že je to povolený.

Pokud to je povolený tak v pořádku, pokud to ale není povolený, smím se zeptat proč toto "rozšíření" do hry TTT vůbec proběhlo ? Jediný potencionální využití vidím v tom, že tím ten zrádce možná trochu zmate nevinné OK. Ale když prostě nevinný úmyslně zapne Jihada u nevinných, nevidím v tom nic co by prospělo nevinným a detektivům a je to vlastně pouze k tomu, aby porušoval pravidla a napomáhal zrádcům, to stejný bomba a newton - často se mi stává, že mě jenom tak sestřelí nevinný z výšky a já umřu.

Prosím aby se k tomuto vyjadřovali pouze odborně způsobilé osoby zasvěcené do tohoto MODu (Admini).