Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: Žádost o práva na JB

Threaded View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Greatest
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    37

    *VIP*

    Žádost o práva na JB

    Zdravím, chtěl bych požádat o práva na server JB. Dovolil bych se trochu rozepsat.

    Historie

    Csko hrávám už od roku 2013. V dřívější době jsem hrával na Non-Steamu. Někteří mě můžou znát i jako ^K.r.T.e.C.e.K^. Aktuální nick Greatest
    Prakticky od začátku, co jsem si poprvé zapnul csko, tak hrávám pouze na portálu kotelny, takže pravidla znám. A jsem všeobecně seznámen s tím, jak to všechno chodí.
    Na tomto módu jsem prakticky vyrostl.
    Originální hru vlastním ke konci roku 2019. STEAM_0:0:420421909
    Moje historie banů je prakticky čistá až na jednu vyjímku - zákaz k CT. Údajná demence. Z důvodu svítění baterkou.
    Vždy, když byl nějaký občasný menší konflikt, tak jsem to s adminem v pohodě rozumně vyřešil a hrálo se dál.

    O mně:

    Nebudu tu vypisovat, svoje jméno, ani nějak osobní věci. Pokud by to někoho opravdu zajímalo. Je možná soukromá zpráva.
    Ale řekl bych, že někteří už něco málo o mně ví.
    Nemám žádný problém vyřešit věci vždy rozumně a lidsky.
    Pokud si někdo neví rady s něčím, rád pomůžu a poradím.
    Je tedy pravda, že občas mi ujedou nervy. Abych se tu jen pouze nechválil.
    Moje chování na serverech je občasně sprosté. Možná by měl někdo nějakou výtku na moje chovaní, ale je to pouze v rámci zábavy, aby na serveru nebyla nuda.
    Nikoliv by to nemělo vliv na rozhodování a řešení situacích. Jak už jsem zmiňoval.. řeším věci rozumně a lidsky.
    Moje aktivita je řekl bych nadprůměrná. Na csku trávím několik hodin denně. Občas se stane, že úplně čas nemám, ale nestává se to nijak často.
    Hlášení podávám převážně ve formě "!" a nebo osobním napsáním adminům. Např. Lukos, Koprakek, DeadJoy, Operak, ČernáSmrt..

    Závěr

    O pravá žádám z důvodu, že ačkoliv hlásím, tak se převážně stane, že nikdo nepříjde. Samozřejmě není to automatika. Ale tím se dostáváme k mému důvodu, že hraju poměrně často a jsem efektivní.
    A často se dostávám k situacím např. Ct nemá mik, Ct dává FKs, No mik, a porušování pravidel, speedhack atd..
    Tím bych rád pomohl A-teamu a byl jeho součástí.
    Na jiné dotazy odpovím dodatečně. :-)

    Tímto bych ukončil Slohovou práci. :D
    Naposledy upraveno Britny; 16-06-20 v 00:48.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •