Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: Registrace - Summer Sale Exping 2020

Threaded View

  1. #16
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Registrace - Summer Sale Exping 2020

    AKTUALIZACE

    Takže v první řadě, už znám konec expení a bude to do 9.8. 2020 18:00h Do té doby můžete navyšovat lvl, pak se to uzavírá a ještě ten den vyhlásím výherce a rozdám ceny.

    Připomínám - JÁ NESOUTĚŽÍM. Pár lidí mě zmínilo, tak to chci jen upřesnit, je to soutěž čistě pro vás.

    Tentokrát Valve to poněkud trošku pozměnilo, jak jsem psala, že v procházení fronty dostanete vždy 3 kartičky, jak to vždy bylo, tak tentokrát dostanete pouze jednu :/ Ale asi jako kompenzaci vám za to budou dávat taky každý den po aktualizaci 19:00h samolepku zadarmo, která vám už zůstane.

    Ještě i trošku vysvětlím, jak funguje ODZNAK PŘISPĚVATELE a ODZNAK PATRONA - možná si to přečtete sami, kde to vysvětlují, ale raději to napíšu ještě jednou sem. Neplatí to tak, že vy budete dávat toto hodnocení a budou vám chodit každý den po dobu 1 měsíce 100 bodů, ale chodilo to pouze člověku, kterému to hodnocení dáte. Takže je dobré se vždy se známým domluvit na vzájemném ohodnocení, at máte denní příděl bodů oba dva. Pokud dáte 2 hodnocení, tak už máte oba odznaky, jak to mám já a když se takto budete domlouvat s více lidmi, tak můžete i za den získat 1000 bodů, když bude 10. Tak jen na to, abyste si dávali větší pozor a vzájemně se hodnotili. Kdo by měl zájem třeba i semnou si vzájemně vyměnit body, tak mi dejte prosím vědět předem na steamu a domluvíme se, nedávejte to bez domluvení. Já mám poměrně dost těch bodíků, tak pro pár lidiček bych je obětovala :) A když si to i vezmete, tak se nám to za pár dnů vrátí zpět. Čím víc, tím líp :D

    Tak to je pro dnešek vše, kdyby byla opět další aktualizace, nebo něco nového, tak napíšu sem, aby jste si toho lépe všimli. Jinak pokud nebude hned někomu něco fungovat, tak to mají jen přetížené a musíte čekat. Nejlepší je třeba nakupovat tak za 2h, to se vždy steam horečka sklidní, jinak zde je přímo status stránka steamu, kde se dozvíte, jak na tom v tom momentu je https://steamstat.us/ .

    Kdokoliv bude mít nějaký dotaz, tak ptát se na steamu https://steamcommunity.com/profiles/76561198014859543
    Naposledy upraveno Britny; 26-06-20 v 01:30.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •