Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele urvoNe
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    17

    Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    Zdravím

    Mé jméno je David "urv1" Urválek , je mi 16 let a rád bych se ucházel o místo CHH na vašem serveru classic [STEAM]. Z jakého důvodu? Poslední dobou mám více času , občas se tady nudím , tak mě napadlo , že bych mohl dělat něco prospěšného. Na kotelnu chodím hrát denně . Podmínky bych měl splňovat dost, csko hraju už 3tím rokem , za tu dobu jsem nasbíral dá se říct , že hodně zkušeností , navštívil jsem několik Mezihernových turnajů a hrával a stále hrávám Clanbase ligy (Playzone,esl,undzwei). Takže o kvalitu tady není nouze. V adminování by tohle byla moje premiera, ale během doby co hraju jsem už tzv. vyčasoval pár hráčů, kteří měli zapnuté nebo také odhalil několik Multiúčtů na několika hernich portalech.

    STEAM_0:1:28427867

    http://steamcommunity.com/profiles/76561198017121463/ Tady máte můj steam profil

    Kdyby se někdo z adminů chtěl ještě připtat na něco , můžete mě kontaktovat na steamu

    Na kotelně hraju zhruba půl roku , chodívám na DM i na classic , prakticky denně
    Naposledy upraveno urvoNe; 11-05-12 v 17:10.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    SID? Jak dlouho hraješ zde na Kotelně? Nick ve hře? Věk?
    E: Dík za to SID, Ještě ten zbytek by mě zajímal..

    Nechápu co je zde za lidi s divnou nemocí "ToucHDown" Dám otázku a dávají mi palečky dolů :)))
    Naposledy upraveno Amazing-Zajic; 11-05-12 v 19:44.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    sid které nedodal
    STEAM_0:1:28427867
    steam profil
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198017121463

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele urvoNe
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    17

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    Už jjsem tam všechno doplnil ^^

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele urvoNe
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    17

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    Citovat Původně založeno zajdadejv-BLACKSHOOTER Zobrazit příspěvky
    SID? Jak dlouho hraješ zde na Kotelně? Nick ve hře? Věk?
    E: Dík za to SID, Ještě ten zbytek by mě zajímal..
    -16 let
    -urv1
    -půl roku cca

  6. #6

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    Urvi je prvni clovek, za kteryho se v zadosti muzu zarucit, ze svoji pozici cheathuntera a admina zvladne. Zatim nikdy sem se k zadny apply takhle nevyjadril, jenze tohle je vyjimka, protoze s nim mam neco odehrano a vim, ze zkusenosti s cskem ma dost a urcite by byl v admin teamu jen prinosem. Sice vim, ze tu nejak v prosinci mel nejakej ulet s chovanim ale podle toho, co ho znam to byla jen vyjimka a sem si jistej, ze uz se to nestane... nikdo neni bezchybnej a uz je to taky nejakej cas za nim, verim mu.
    Povahove je to fer kluk, co se nad nikym nema potrebu povysovat a ukazovat, ze je neco vic, coz se o nekterych adminech tady rict neda, takze si myslim, ze s mistni komunitou zadnej problem mit nebude a zapadne rychle. :)

    No, svoje sem k tomu rek... mluvil sem jen ze svych zkusenosti, co s nim mam mimo kotelnu, protoze ho tady ze serveru stejne nikdo moc nezna, tak doufam, ze k tomu aspon prihlidnete a nebudete ho brat jako vsechny ty frantyCZ, co prijdou poprve na forum a hned pozadaj o prava a doufam, ze to na haluz vyjde, protoze tohle neni stejnej pripad, uz o adminstvi chvili premysli, jen se na foru proste do ted aktivne nezapojoval, coz chce taky zmenit.

    To by bylo asi vsechno, co sem chtel rict. Howgh.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele urvoNe
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    17

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    Citovat Původně založeno Flashk Zobrazit příspěvky
    Urvi je prvni clovek, za kteryho se v zadosti muzu zarucit, ze svoji pozici cheathuntera a admina zvladne. Zatim nikdy sem se k zadny apply takhle nevyjadril, jenze tohle je vyjimka, protoze s nim mam neco odehrano a vim, ze zkusenosti s cskem ma dost a urcite by byl v admin teamu jen prinosem. Sice vim, ze tu nejak v prosinci mel nejakej ulet s chovanim ale podle toho, co ho znam to byla jen vyjimka a sem si jistej, ze uz se to nestane... nikdo neni bezchybnej a uz je to taky nejakej cas za nim, verim mu.
    Povahove je to fer kluk, co se nad nikym nema potrebu povysovat a ukazovat, ze je neco vic, coz se o nekterych adminech tady rict neda, takze si myslim, ze s mistni komunitou zadnej problem mit nebude a zapadne rychle. :)

    No, svoje sem k tomu rek... mluvil sem jen ze svych zkusenosti, co s nim mam mimo kotelnu, protoze ho tady ze serveru stejne nikdo moc nezna, tak doufam, ze k tomu aspon prihlidnete a nebudete ho brat jako vsechny ty frantyCZ, co prijdou poprve na forum a hned pozadaj o prava a doufam, ze to na haluz vyjde, protoze tohle neni stejnej pripad, uz o adminstvi chvili premysli, jen se na foru proste do ted aktivne nezapojoval, coz chce taky zmenit.

    To by bylo asi vsechno, co sem chtel rict. Howgh.
    Díky moc, vážím si toho))bigup

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    vypis nicky, ktery pouzivas ve hre, urv1 sem tam jeste nevidel

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele urvoNe
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    17

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    Citovat Původně založeno MARTiii Zobrazit příspěvky
    vypis nicky, ktery pouzivas ve hre, urv1 sem tam jeste nevidel
    často jsem tam chodil s urvonz.yaBITCH , ostatní si nepamatuji , chodil jsem na publiky s FAKE nicky

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    Jenom 16? Tipoval sem ti minimálně 20. Jsem pro, ale musíš si být vědom, že pak
    - jako admin musíš číst forum a řešit unbany
    - naprosto vypustit veškerou vulgárnost a urážení ostatních hráčů
    - že si občas nezahraješ a budeš muset spectit

    jinak fakt nevidím nejmenší důvod proti; admin je myslim potřeba a to že hráčskej skill na to máš můžu potvrdit, na serveru sem tě viděl několikrát, takže go for it =)

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele urvoNe
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    17

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Jenom 16? Tipoval sem ti minimálně 20. Jsem pro, ale musíš si být vědom, že pak
    - jako admin musíš číst forum a řešit unbany
    - naprosto vypustit veškerou vulgárnost a urážení ostatních hráčů
    - že si občas nezahraješ a budeš muset spectit

    jinak fakt nevidím nejmenší důvod proti; admin je myslim potřeba a to že hráčskej skill na to máš můžu potvrdit, na serveru sem tě viděl několikrát, takže go for it =)
    Jsem si vědom co všechno to obnáší :)

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Made in Morava
    Příspěvky
    259

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    Viděl jsem tě hrát už mockrát a je vidět že odehrané toho máš dost, takže když budeš plnit povinnosti tak jsem PRO.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    Jsem pro. Jenom se mi možná zdáš trochu arogantní - zatím ale nedělám žádné závěry, no uvidíme. :)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele urvoNe
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    17

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Jsem pro. Jenom se mi možná zdáš trochu arogantní - zatím ale nedělám žádné závěry, no uvidíme. :)
    To není arogance , jen vysoké sebevědomí ( myslím v csku ) , jinak jsem úplně normální ;) :D

  15. #15
    Kotel
    Guest

    Re: Žádost o CHH na serveru Classic [STEAM]

    Prijat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •