Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Admini

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    47


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Admini

    !UPOZORNENIE - TÁTO TÉMA NEMÁ URÁŽAŤ HRÁČOV, IBA ADMINOV!

    Oni admini sú vo svojej podstate dôležitá vec, kontrolujú na serveroch priebeh hry, dávajú BANy ľuďom, ktorí nejakým spôsobom porušujú pravidlá alebo majú nevhodné správanie. To všetko je chválihodné. Sú zdrojom všetkej múdrosti, často pomáhajú ľuďom v probléme ale myslím si, že sa všetci dostávame do akejsi pasce z ktorej nie je únik (je, ale nie je, pokiaľ nebude - chápeme sa)...

    Niekedy sa z hry stáva lov na myš - samozrejme ja si BANy zaslúžim o tom nie je reč...

    Ale niekedy sa mi zdá, že sa hra mení skôr na akýsi lov... ľudia skôr súťažia o to dať inú osobu na fórum vo forme sťažnosti. Natáčajú demá, píšu sťažnosti, navzájom sa v chate prekrykujú kto z nich má pravdu... SME AKO DETI, VŠETCI! chceme len žalovať jeden na druhého a zapáčiť sa adminom aby sme v tejto "vysoko postavenej inštutúcii" postúpili v hierarchii vyššie ako len na "Nováček". Prosím netvrďte mi, že nie, každý to chce a kto tvrdí, že nie tak to robí ešte radšej...
    MAJITEĽ (nebudem menovať - Kotel) - má dobre vymyslené celé toto nezmyselné divadlo. Jeho obchodný plán z ekonomického hľadiska chválim. On sám hráčom sprostredkúva možnosť na to stať sa adminom (za SPEŠL sa myslím platí), bez nároku na mzdu. Títo ľudia to robia zdarma a systém majiteľovi funguje dobre, ľudia sa mu o beh serverov starajú zdarma, on za to má nejaké tie peniaze a ľudia hrajú hry a postupujú v rebríčkoch...

    ĎAKUJEME ZA VAŠU OBETAVOSŤ, STE SKVELÍ ĽUDIA A VAŠA ODHODLANOSŤ RIEŠIŤ PIČOVINY 24/7 ZDARMA JE SKVELÁ...

    EDIT: Myšlienku sa mi nepodarilo zachytiť tak ako som plánoval (ak v tom myšlienka je), takže tak. Zbytočnosť témy zaručená :)
    Naposledy upraveno Katoteki; 25-06-20 v 21:39. Důvod: Veci

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •