Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Žádost o prava na only Dust_2, Classik a GG

    Ahoj všem,

    Rád bych požádal o práva na uvedené servery.

    Jmenuji se Mirek (ax1) Matuš a je mi 43 let :)
    Moje Steam ID "ax1" STEAM_0:0:11842224
    Jsem z Klášterce nad Ohří, odkud můžete znát spousty TOP hráčů CS 1.6 jako je např. Oskar ( jeden z nejlepších hráčů české republiky).
    Mám rodinu 3 děti a rád se vracím k CS 1.6 jak je jistě vidět v mé aktivitě.
    Proč vlastně žádám o práva.
    Jelikož začali prázdniny, tak tu na našich serverech začne být živo s cheaterama, proto bych rád přiložil ruku k dílu a pomohl tak eliminovat
    tyto škůdce a dopřál tak kvalitní hraní těm slušným hráčům.
    Vím, že Admini nemohou být vždy při ruce a jak je to zvykem, tak když se vyskytne problém, tak zrovna není v čas někdo při ruce ( jen někdy :) )
    Jelikož už mám dospělé děti, kteří nepotřebují vodit za ručičku, tak mám taky spousty času na hraní.
    Co se týče mých zkušeností, tak jsem byl členem Admin teamu na U2 a na UG jsem byl CHH.
    S mím teamem jsme hráli na UG 3. ligu a pak i 2. ligu, takže pravidla mám určitě zmáknuté.
    Mé hraní už započalo někdy v roce 1999 tuším, že na CS 1.4
    Několik adminů mám v přátelích a pokud jsou on-line, píši rovnou jim. Pokud nejsou, hlásím přes ( ! ) kde mam si myslím dost hlášení.
    Především hlásím Pelargosovi.

    Ted ta vážnější strana.

    Nejdřív začnu tím horším VAC BAN

    Ikdyž se to zdá vážné, tak to nejsou BANY za cheating a hlavně tam není BAN na CS 1.6
    Tyto bany byli uděleny jen proto, že jsme zkoušeli, kam až můžeme zajít s nastavováním hry, př. vyhlazování textůr, nastavování cfg atd.
    Jistě jste si někdy všimli že i na našem serveru se někdy připojí hráč a zeleně to napíše že má něco špatně nastavené.
    Takže to by bylo asi k těm VAC banům.

    Co se týče Kotelny, tak tady vidíte, nemám žádné vážné prohřešky, bany které byli uděleny byli vždy jen ohledně komunikace a myslím, že nejsou tak vážného směru a byli to
    bany krátkého termínu.
    Nikdy jsem nebyl obviněn z cheatingu a ani z jiných podvodných machynací.

    Takže děkuji, že jste to dočetli až sem :) a určitě budu rád za váš názor at´bude jakýkoliv

    Přeji pěkný den

    Mirek (ax1) Matuš




    Naposledy upraveno Britny; 29-06-20 v 17:56. Důvod: Link na SID

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •