Vypis z konzole:

Hráč Gerald
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:1741412733
IP adresa 85.159.105.42
Udělen 02-07-2020 - 19:17
DĂ©lka BANu 30240 minut
Vypršà 23-07-2020 - 19:17 (0 mÄ›sĂcĹŻ 2 tĂ˝dny 6 dnĂ 20 hodin 7 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
Důvod Nikdo na tebe neni zvedavej, obtěžuješ hráče/hračky, zamysli se nad sebou, mas historii banů, tak se začni chovat
BAN dal Admin Nakladana Okurka (Nakladana Okurka)
BAN dal Server csko.cz | Furien


Poznamka:


Za 1. Neobtazujem ziadnych hracov nie som ziadny homosexsual

Prajem vam pekny den.

Takze asi niektory viete ze mam kratku pamet tak si nepametam na toho hraca (potom visvetlim) nazvem ho x.y


Takze x. y silov mocov mi chcel aby som mal ban, dokonca sa hral ze je admin a mi dava on ban (chory clovek)

Vcera mi povedal ze tes sa ze dostanes ban ide tu admin a da ty ho. Takze dokonca ho i spomenul KILER ci tak dajak mal my dat 1.7 BAN
Dobre takze predpokladam ze bol to jeho kamarat a mu napisal :
x.y:ahooj dal by si jednemu ban prosim
admin:no dobre dam mu ban
x.y:diki mas to u mna, ahoj
admin:nemas zac aj nabuduce kludne napis, maj sa

Takze takto to mohlo byt!!!
Lenze mna to uz nebavilo s tym x.y bo bol mudry jak radio Lumen tak som isiel prec.

Na druhy den 2.7 pekne si hrajem pohodicka nerobim nic zle. Idem este vecer si zahrat a uz tam mam ban. Takze x.y musel zapojit aj uhorku neskutocne!!! Jak mozu toto adminy toto robit vsak musite mat dajake pravidla o diskretnosti a ne kamarat.....

Takze ked takto abo na toto su adminy ta uz tomu barz nechapem. Ja by som ich galaxtyckov rychlostou vykopol z admin Teamu

DOBRE
teraz nieco o mne potvrdujem ze pisem dievcatam..

Daktore uz dobre poznam
Mozem vam tu vypisat zoznam

Ale aby ste vedeli x.y je hrac neviem preco to ma za potriebne toto robit.
Keby ze som otravoval hracky tak nech oni sa stazuju na mna. No takze tak to je vsetko....
No este ten ban je nezasluzeni ako som povedal nech sa stazuju hracky na mna
Admina uhorku som voboc este nevidel takze ho nepoznam a on nepozna mna.
Zrusit ban poprosim

To je take ze mam ja kamarata mafiana a teras mu mam povedat ze ...