Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: vip

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Umístění
    nikde
    Příspěvky
    17


    Unhappy vip

    Zdravíčko, Vip mi opět nefunguje Zaslat pomoci SMS, Nešlo to Ani Přes GoPay Ani pře Sms s Textem Csko, Neporadil by mi někdo'?

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    15


    Odpověď: vip

    Ja som mal podobný problém cez Sms mi to nešlo nakoniec som to kúpil cez kartu

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Umístění
    nikde
    Příspěvky
    17


    Odpověď: vip

    No jo ale já kartu nemám

  4. #4


    Odpověď: vip

    Podľa mňa veľmi vhodnou metódou a aj jednou z najlacnejších je kúpa VIP cez PSC (paysafecard), ktorú kúpiš dnes už skoro všade, napr. v niektorých potravinách na pokladni (BILLA, JEDNOTA, ...), na benzínových pumpách, v trafikách a pod.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Iluminato
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    JailBreak, Furien
    Příspěvky
    58


    Odpověď: vip

    Mne to cez sms tiež nejde už dlhšie...

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535


    Odpověď: vip

    Asi máte nějaký problém s operátorem, nebo to děláte špatně. Já to zkoušela ve středu a šlo mi to normálně, jak vždy jsem si to dobíjela ještě přes premium sms za 29 Kč a vše bylo ok. Kod sem měla, jak na emailu, tak normálně v sekci VIP. Jen mi došla sms, že je platba v pořádku, tam už jsem kod neměla, jak kdysi. Takže VIP normálně funguje. Nevím, jestli Kotlovi fungují všechny platby, ale ta premium 100%. Takže musí být spíš chyba někde u vás. Hlavně ještě nikdo nenapsal konkrétně jaký je problém. Jestli se vám nic nezobrazí, nebo nejde dál pokračovat, atd.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: vip

    Zdá sa mi, že sk platobná brána nejde

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Iluminato
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    JailBreak, Furien
    Příspěvky
    58


    Odpověď: vip

    No konkrétne na go pay som platby nedávno robil, ibaže nie v spojení s kotelnou, čiže v operátorovi problém určo nieje, celé sa to zasekne pri komunikácii gopay-kotelna pri platbe, tá neprebehne a ukazuje len "čekám na sms"
    Naposledy upraveno Iluminato; 25-07-20 v 10:25.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535


    Odpověď: vip

    Já ted nevím jestli Kotel něco nepsal o tom Gopay, že to vypnul? Já mu hodím odkaz, jak ho potkám, aby se sem mrknul a napsal když tak o co jde a kde to třeba funguje, nebo nefunguje. Ale nevím zda bude chyba jen u SK, první hráč co psal, je Čech :D Ono to teď nedávno bylo nějaké pokažené, ale jak jsem to ten den zkoušela, tak mi ještě psal, že by to už mělo fungovat. Jako právě mně to fungovalo, takže na to se bude muset mrknout jen on, v čem je problém.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: vip

    Častý problém na gopay je, že neberou telefonní číslo. S tím se nedá nic dělat.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Iluminato
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    JailBreak, Furien
    Příspěvky
    58


    Odpověď: vip

    Takže vyše niekoľko rokov brali moje číslo, ale už neberú? Nice xd

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535


    Odpověď: vip

    A tobě někdo dal či koupil ted VIP? Že už ho máš :D Jako je to divný, ale moje číslo to vezme, nic jinýho, než GoPay tam ani není, když to platím přes premium sms, tak jen napíšu dolů moje tel. číslo a dám "Přejít na GoPay k zaplacení" - pak mě to přesměruje na tu jejich bránu, tam jen dám uhradit, ukáže se mi ten kod, který mám zaslat přes mobil a je to hotové. Ještě se mi nestalo, že bych s tím měla nějaký problém. Takže bud oni mají problém s SK číslem, nebo mají často poruchu. Jinak si to nedokážu vysvětlit, proč vám to nejde, pokud jste zkoušeli i platbu jako "premium sms". Bankovním převodem mi to taky funguje. Zbytek plateb jsem nezkoušela, ty jsou mi na nic. PayPal ted nějak změnili, tam se skoro nevyznám, GoPay - to nevím jestli si myslel tohle, SuperCash taky nevím co je, Psay to je blbost používat, to už si raději koupím na steam peněženku :D Premium funguje 100% u mě a poslední sem taky nezkoušela.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Iluminato
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    JailBreak, Furien
    Příspěvky
    58


    Odpověď: vip

    Vip som dostal xd kedže kúpiť nejde.
    Paypal a podobné platby nepoužívam čiže som ich ani neskúšal, konkrétne premium sms je dodrbané. Kúpiť mi to nejde cez viacero čísel čiže problém musí byť v systéme.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •