Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žiadosť o Práva na Jailbreak

Threaded View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Vietnamec
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    73

    Žiadosť o Práva na Jailbreak

    Dobrý deň

    Moje meno je Adam mám 16 rokov, pochádzam z Trenčína a chcel by som požiadať o práva na Jail-Break
    hrám to od roku 2015 cez noN-Steam: meno aaa, Vietnamec (nejaké čínske znaky-nepodstatné) , Steam som si založil približne roku 2019 - splňam kúpené csko: STEAM_0:1:501090453 (odkaz na steam: https://steamcommunity.com/id/Vjetnamec/ ) nick v hre :® Vietnamec ッ
    spĺňam : 1. hlásim cheaterov, neschopnosť ľudí , nevedomosť, nemá mik...atď hlásim cez "!"
    edit: Hlásim Adminom : Černá Smrt; Happy Sugar life ; Čas Hulit (Fast212)
    2. cez nick aaa nemám žiadni ban , cez nick vietnamec : rovnako žiadny ban , cez nick :® Vietnamec ッ rovnako žiadny ban
    3. dôvod prečo by som sa chcel pripojiť k vám do AT je ten že rozhodne sa každá pomoc hodí som efektívny, komunikatívny, tolerantný , veľmi ťažko sa "nasieram" a ťiež by som rád pomohol aj ostatným hráčom keď sa pripojí niekto kto nespĺňa alebo porušuje pravidlá jailbreaku
    spĺňam: hrať 3 mesiace
    aktívne hrám každý deň aj kľudne niekoľko hodín len na JB (samozrejme som človek čiže niekedy si treba dať aj pauzu, ale ináč som "aktívny hráč cska")
    Ďakujem pokiaľ si si to prečítal až sem dúfam že som ťa zaujal a prajem ti pekný zvyšok dňa
    Naposledy upraveno Vietnamec; 16-08-20 v 20:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •