Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Žádost o práva na servery Jailbreak.

Threaded View

  1. #1

    Žádost o práva na servery Jailbreak.

    Ahoj, než mě úplně zavrhnete, věnujte mi prosím chvilku Vaší pozornosti.

    Na serverech vystupuji pod nickem "Just Do It Nigga", již jsem měl Spešl práva na Vašich serverech a pro mnohé z Vás jsem dopadl jako jedno velké zklamání. Ale věřím, že jsem byl mnohokrát i nápomocný. Bohužel jsem udělal spíše víc těch špatných věcí, než těch dobrých. Dříve, když jsem přišel o ty práva, házel jsem to všechno na ostatní a nemohl jsem si zkrátka přiznat, že chyba byla na mé straně, čehož nyní lituji. Mé dřívější arogantní chování vůči některým Adminům tomu taky zrovna moc nedopomohlo a vím, že se na to nedá jen tak zapomenout. Doufám ale, že v některých zbyla ještě kapka soucitu a vzpomínek na doby, kdy jsem opravdu užitečný byl... Jediné co od Vás chci, je dostat druhou šanci a dokázat Vám, že jsem se změnil a tentokrát bych vám chtěl být spíše jen nápomocný, než-li přítěží. Chtěl bych, aby jste mi dovolili mě nechat zkusit napravit smýšlení těch, kteří na mě vzpomínají jen jako na to jedno velké zklamání.

    No a toto už je závěr mé nudné žádosti, díky.

    SID: STEAM_0:1:176162134
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 02-09-20 v 22:17.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •