Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
Já to taky nepochopil. Každopádně teď dodělávám něco proti obchazečům s proxy. To je spíš problém než že se někdo napojí se starším cs. Cheaty jsou dostupné stejně na všechny verze.
To mas pravdu, ale pokud se nepletu (uz jsem to roky netestoval), ale to o cem ja mluvim funguje na stylu detekce HW ID.Jakkakoliv zmena Ip ti nepomuze.A to proste na protokolu 47 nelze udelat.
Co se hracu a jejich pokles.No to je logicke( ti co chcou hrat si proste novejsiho klienta s protokolem 48 nainstaluji, ti co chteji cheatovat by meli smulu.To je proste holt udel lepsi technologie vuci spatnym hracum.Ted jde to, co vlastne ty jako majitel chces.Tvoje volba, ja dal jen navrh ci jsem se zeptal.Samozrejme tomu rozumim.

Reknu to tak: mam statickeou Ip od zacatku sveho internetu a kdykoliv se na server pripojim s protokolem 47... (mozna se pletu, jeste otestuji) a pres proxy zadnou nechodim :D

Indian0: ne na starem protokolu neni staticke ID.Pokud si dobre vzpominam, tak proste pri jakekoliv zmene dynamicke IP se valve id zmeni a s jinou IP se na server dostanes.Lze to jen upravit na protokolu 48, ale pokud si dobre vzpominam neumoznuje to dproto (slouzi pro nonsteam servery), ale musi se jeste pouzit jiny emulator (nejsem si ted presne jisty jestli RevEMu ci SteamEMU) vse je popsano na cs.rin.ru tam jsou veskere emulatory na jakekoliv steam hry.Jestli chces o vikendu ti ukazu jak to funguje a ver mi, ze jednou ban = permanentni ban, aniz ti pomuze zmena IP), pokud samozrejme to jeste pujde po ruznych update steamu provest.Roky jsem se tim nezabyval nevim jestli to jeste pujde zprovoznit.