Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 285219)
[AMXBANS] Mas 3 tydnu, 6 dnu, 22 hodin, 13 minut a 59 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Spoluprce s cheatrem - Nokill'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Prezident >
[AMXBANS] Tvuj nick: Prezident
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1145312013
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1145312013
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.102.211.89
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.102.211.89
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===============================


Poznamka:


Dobry den,
uz si zacinam pripadat jako kdyby byla moje vina ze na serveru neni admin ktery by toho citra zabanoval.
Mimochodem ten cheater s kterym udajne spolupracuji je **bohyne HAFINKA** chodi na server temer kazdy den a to i nekolikrat denne. Ze zacatku me to dost stvalo ale uz jsem si tak nejak zvykl a musim uznat ze nektere jeji hlasky me celkem pobavili :-) a neni pravda ze bychom se znali osobne jak si nekteri na servru mozna mysli ikdyz je to mozna trochu skoda protoze urcite bude vesele povahy :D .
S tim jejim multihackem je schopna vyridit celej tym behem nekolika sekund prokazal jsem ji trochu ucty a nechava me nazivu a to ostatni einsteinove na servru nedokazou asi pochopit protoze oni ji akorat sproste nadavaji.Take nekteri hraci rikaji ze ji snad pomaham ale opravdu nevim jak bych ji asi tak pomahal ona zadnou pomoc nepotrebuje si myslim. Kdyby byla radne zabanovana nemuselo by k podobnym bizarnim situacim dochazet.


Predem dekuji a jsem s pozdravem

Prezident