Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 36

Téma: Tipovačka o ceny

Threaded View

  1. #1

    Tipovačka o ceny

    Zdravíčko, mám pro vás menší soutěž kdy můžete něco málo vyhrát. Jedná se o tipování výsledků různých událostí co budou v následujících měsících.

    KDY

    Konec registrace je 2.11. v 18:00
    Vyhlášení soutěže pár dní po posledním výsledku (konec prosince)

    CENY

    1. místo - 10 € do Steam peněženky
    2. místo - 3 měsíce VIP
    3. místo - 1 měsíc VIP
    (sponzoruji já, protože jsem milionář a nevím co s penězma)

    PRAVIDLA A PODMÍNKY

    1. Zákaz editu svých tipů po registraci
    2. V případě nějaké remízy na oceněných pozicích vyhrává ten, kdo první napsal své tipy
    3. V každé otázce lze vybrat jen jeden tip
    4. Minimální IQ 50 - určuji já, protože můžu

    V jednotlivých otázkách vyberete svůj tip (A, B, C, D). Číslo u každého tipu představuje bodovou hodnotu (kurz), kterou získáte když tip správně trefíte. Čím vyšší hodnota, tím menší pravděpodobnost, že daný výsledek vyjde a naopak. Tabulku s body budu pravidelně aktualizovat. Logicky vyhrává ten s nejvíce body na konci soutěže.

    Otázky:

    1. Kdo vyhraje americké prezidentské volby?

    A - Trump (8)
    B - Biden (7)
    C - Volby se z nějakého důvodu odloží (30)

    V následujícím týdnu by jsme měli znát výsledky. Předvolební analýzy se přiklání k úspěchu Bidena ale stejně podceňovali analytici Trumpa i minulé volby kdy vyhrál s velkým náskokem nad Clintonovou.

    2. Vyřeší Kotel aktuální problém s obchazeči do konce listopadu?

    A - Ano (2)
    B - Ne (8)

    3. Jak na tom bude žádost o práva hráče Brestowood v pátek 27. listopadu?

    A - Uzavřená s PRO (3)
    B - Uzavřená s PROTI (9)
    C - Otevřená bez výsledků (5)

    Brestowood je další velmi nadějný kandidát, kterému na první pohled nic nestojí v cestě. Kdo ovšem pravidelně sleduje oblíbenou reality show "Žádosti o práva" ví, že stát se může cokoliv a náš Big Brother své ovoce jen tak někomu nedává.

    4. Dosáhne jednička D2 ranku zelenofialovej xicht 741.000 rankových bodů do 17. listopadu?

    A - Ano (4)
    B - Ne (6)

    Aktuálně má hráč 736k, hraje nepravidelně ale když to zapne, tak to skokově přibývá.

    5. Kdo vyhraje youtuberský MMA fight?

    A - Vláďa (7)
    B - Explo (9)
    C - Zápas se neuskuteční (8)

    V prosinci se uskuteční fight dvou známých youtuberů. Shodli se na váze 79 kg. Vláďa shazuje, Explo přibírá. Oba jsou v daném sportu amatéři ale přípravu berou vážně.

    6. Bude mít hra Cyberpunk 2077 další odklad?

    A - Ne (2)
    B - Ano (8)
    C - Hra vyjde ale bude to absolutní propadák (15)

    Dlouho očekává hra Cyberpunk od proslulého studia CD Projekt se potýká se zpožděním. Studio již oznámilo několik odkladů, aktuální datum vydání je 10. prosince.

    7. Kolik bude denní nárůst nakažených koronou 19. listopadu za předešlý den? (CZ + SK)

    A - méně jak 15.000 (5)
    B - více jak 15.000 (7)

    8. Kolik bude denní nárůst nakažených koronou 17. prosince za předešlý den? (CZ + SK)

    A - méně jak 10.000 (4)
    B - více jak 10.000 (7)
    C - méně jak 3.000 (12)
    D - více jak 3.000 (9)

    9. Překoná akcie Tesly do Vánoc svoje letošní maximum 502.49$ za jednu akcii?

    A - Ano (7)
    B - Ne (3)
    C - Musk spáchá sebevraždu a hodnota akcií se dostane pod 50$ (40)

    Miliardář, vizionář, megaloman a snílek Elon Musk, který šéfuje Tesle je často označován za skutečného Tonyho Starka. Elon mnohokrát své šílené sliby splnil a i nyní slibuje velký nárůst hodnoty akcií. Aktuální cena jedné akcie Tesly je 388.54$.

    10. Zaběhnu do konce roku 1 km pod 4 minuty?

    A - Ano (3)
    B - Ne (7)
    C - Zraníš se a uběhneš hovno (12)

    S kamarádem jsem se v únoru vsadil o dost peněz, že zvládnu kilometr pod 4 minuty. Po letech příšerného životního stylu, kdy jsem se stravoval výhradně ve fastfoodech, každý víkend opice a téměř krabička cigaret denně, jsem v únoru zaběhl 5:27, v červnu 4:50, v srpnu 4:27 a tento týden 4:15. Od začátku sázky mám dole více jak 20 kg ale hranice čtyř minut je pořádná makačka.

    11. Dožije se Zeman těchto Vánoc?

    A - Ano (2)
    B - Ne (13)
    C - Ukáže se, že nežije už celý rok (50)

    12. Chytnu do konce listopadu koronu?

    A - Ano (9)
    B - Ne (2)
    C - Chytneš AIDS (nedám ti body za to, že mi tohle přeješ)

    Pracuji ve velké technické firmě kde se denně setkávám s velkým počtem lidí.

    13. Babiš, Čaputová, Maťovič, Jágr. Bude do Vánoc někdo z uvedených pozitivně testovaný na covid?

    A - Ano (8)
    B - Ne (5)
    C - Nevím ale ta slovenská milfka nafotí hot kalendář pro podporu zdravotníků (500)

    14. Kolik videí vydá známý youtuber David Dobrik do konce listopadu?

    A - 1 a více (6)
    B - 0 (4)
    C - Smaže kanál (30)

    David Dobrik je oblíbený vloger s více jak 18ti miliony odběratelů na YT. Poslední roky vydával pravidelně videa ale co se svět zastavil kvůli pandemii, tak přestal vydávat. K pauze se nijak nevyjadřoval.

    15. Vrátí se čeští školáci letos ještě do školy?

    A - Ano (7)
    B - Ne (5)

    Ano se počítá i když půjde jen první stupeň.


    GL, Madrfakr.
    Naposledy upraveno Madrfakr; 31-10-20 v 07:21. Důvod: sry brestowood za zmrvení nicku

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •