Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: [ archivace 6.11. ] janci1 --> Britny

Threaded View

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    [ archivace 6.11. ] janci1 --> Britny

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Nežiadam si o UB, pretože ban je adekvátny. Len by som sa chcel vyjadriť k tej, už LOCK-tnutej sťažnosti na mňa. Ano, priznávam si, použil som dosť hrubé vulgarizmy, ktoré boli cez čiaru. Prehnal som to. Dokážem si priznať chybu ale samozrejme, nie všetko je úplná pravda. nenarážam na chatlog, narážam na to, ako bolo napísané - pokiaľ sa bere v úvahu hráčova história a jeho správanie či už na fórku, alebo celkove. - aké celkove správanie ?? Niekto si tu mýli jablká s hruškami. Tá dotyčná osoba to napísala tak, akoby mňa pozná osobne, pri tom vie o mne velký kulový. A z človeka tu robia niekedy monštrum už len z maličkostí. Niekedy som výbušný každý má niekedy zlý deň, ale nemám 15 - 16 rokov, aby som si nechal srať na hlavu. Ja sa správam k dotyčnej osobe tak, ako ta druha osoba ku mne a niesom žiadny rypák, že by som ho začal prvý bezdôvodne urážať. Ako napísal Fast, so mnou sa da, niesom ten, čo si o mne myslia určitý hráči. A to, že si to väčšinou zlížem ja, o tom nebudem hovoriť. Kiežby tu platil rovnaký meter na všetkých, nielen na určitých hráčov.

    Amen.
    Naposledy upraveno Britny; 06-11-20 v 17:52. Důvod: diakritika, úprava písma Janci + přidán aktuální odkaz na ban - Britny

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •