Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Stížnost na admina |^Pelargos^|

  1. #1

    Stížnost na admina |^Pelargos^|

    Zdravim, chtěl bych podat stížnost na admina |^Pelargos^|, který mi dal bezdůvodně ban na SUPERGUNGAME.

    Neřikám, že na jiném serveru by mé chování bylo ok a na jakémkoliv jiném serveru bych si ban zasloužil - ale logicky bych se na něm nechoval takhle. Na serveru SuperGunGame totiž vyskočí hned po přihlášení tabulka - NA SERVERU NEPLATÍ PRAVIDLA. Neměl jsem ani žádný cheat, jen jsem semtam urazil někoho to celou hru spawnoval a tim kazil hru ostatním hráčům, k tomu se přiznám. Ostatně i proto se ten server jmenoval dříve Demence. Pokud by tato tabulka na serveru nebyla a na serveru platila pravidla, tak bych je samozřejmě dodržoval. Ale v tom případě by je museli dodržovat hráči, kteří neustále kempí schovaní na cizim spawnu a killí všechny hned po narození, tím pádem znepřejmňují hru. A nikdo takový ban nedostal. Pokud neplatí pravidla, tak snad všechna bez rozdílu.

    Tohle by měl admin vědět. BAN je neoprávnění a |^Pelargos^|, který mimochodem také spawnuje, by měl tento krok zvážit a napravit. V případě, že začnou platit pravidla, nemam s tim problem a budu se chovat slušně, jako na každém jiném serveru.

    Žádam o přešetření a potrestání admina, který ani nezná server na kterém má práva a také o UNBAN.

    Díky.

  2. #2

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina |^Pelargos^|

    Na serveru plati pravidla a za to može Kotel, že to neodstránil. Pele bol potrestan že sme mu dali neplatene volno.
    Spoiler Spoiler:


  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina |^Pelargos^|

    Pokud žádáš o UB, tak na to je sekce tato - https://csko.cz/forum/forumdisplay.p...1dosti-o-unban . Jestli si myslíš, že je neplatný. Tam si přečti pravidla, dej výpis do konzole ZDE https://csko.cz/unban/ a mohl si to celé řešit tam + dodat, co se ti na adminovi nelíbí. Takže toto uzavírám a o UB si požádej podle pravidel.

    Tam to klidně může řešit zároveň i náborář, než mít otevřené 2 téma a nemyslím si, že by Pelargos bys jeden z těch co by neznal pravidla, nebo by je záměrně porušoval.

    LOCK.

    PS:
    Kotla jsem informovala a ten mi psal, že to opravil, tak si podej žádost o UB, jak jsem ti psala a dořeší se tvá žádost. Bez výpisu z konzole nejde dál pokračovat a pokud teda to byl čistě omyl skrze nesmazané tabulky, tak jestli si nedělal větší problémy, nebo za tím není něco víc, tak možná bys ten UB dostat mohl, ale více o tom bude vědět potom Pelargos a ten už poví, co bude dál.
    Naposledy upraveno Britny; 29-11-20 v 21:18.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •