Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Stížnost na administrátora

Threaded View

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Stížnost na administrátora

    Ahojte priatelia, vopred sa ospravedlňujem za gramatiku, nečítam po sebe čo ma napadne to napíšem...
    Týmto threadom žiadam Grakona o rezignáciu.
    Prečo? Podľa mňa to nie je dobrý človek.
    Je vypočítavý, snáď každí z vás ho poznajú pod prezývkou "nesplnujes podm..." prečo? pre nedoprajnosť
    jeho vypočítavosť v tom, že nedopraje druhým práva vidím hlavne z dôvodu aby on mohol dostať čo najskôr práva na mod. čo sa mu aj podarilo- z vypočítavosti
    čo sa týka jeho in-game vyjadrovania, riešenia či už konfliktov na serveroch alebo tu na fórum určite mi dáte za pravdu že sú iracionálne a jeho uzávery sú unáhlené z čoho vyplýva aj jeho správanie napríklad na serveroch, takto iracionálne správanie vo všetkých smeroch podľa mňa nie je vhodné na post niekoho, kto má hráčov na tomto portáli udržať. Grakonova sebareflexia je na bode nula. O tom svedčia aj jeho "omyly" ktorých sa dopustil.
    Čo myslíte, je náhoda že v drvivej väčšine hádok v chatboxe figuruje Grakon? ja si myslím že nie. Admin by mal budiť rešpekt, a preukázať aj morálne cítenie voči ostatným hráčom. Ak si admin alebo vip, kludne si daj "grakon" do chatlogu a ak tam najdeš niečo pozitívne tak si našiel zázrak.
    Správanie admina a jeho komunikácia by mala byť založená hlavne na altruistickom správaní a nie v egoistickom a sebe prospechárskom správani. Medzi hráčom a adminom je len veľmi tenká čiara a tou čiarou je zodpovednosť, len škoda že pri takom egoistickom správani ako vidíme u Grakona nieje žiadna ochota zmeniť svoje správanie a "správať sa normálne" a pritom stačí tak málo. Admin nemá len budiť rešpekt zo svojho vyjadrovania a rozhodovania, ale má aj zabaviť hráčov, ukázať im čo nevedia a hlavne, a hlavne ich pobaviť. Grakon baví len tých stálych členov, svojim preegovaným správanim ktoré som si pôvodne myslel že raz skončí ale očivine som sa mýlil. Mimochodom sa kľudne môžme pozrieť na ďalšiu Grakonovu vypočítavosť a to sú príspevky alebo súťaže na forum, v roku 2019 keď ešte nebol moderátor to bola samá aktivita, súťaže cez poznaj mapy, čísielka, a neviem čo dokopy tak 20 threadov, ale odkedy má moderátora akoby sa niečo stalo. za posledných 14 mesiacov grakon vytvoril len jeden jediný threat na tomto fore, a to si myslím že svedčí o vypočítavosti najväčšieho zrna. Asi si uvdomil že administrátora nedostane, v čo aj dúfam a verím. Možno ste sa niekedy stretli s pozitívnymi vetami na Grakonovu osobu, ale nenechajte sa zmiasť. Keby si grakon povie vetu "podľa seba súdim teba" pred zrkadlom, tak by si môžno uvedomil jeho negativitu ktorá nedáva tomuto portálu nič.
    Pokiaľ si to dočítal až sem, tak asi so mnou súhlasíš že Grakonove myslenie je jednostranné a správanie egoistické. Ak sa mám k Grakonovi vyjadriť konzenkvetne, tak je pravidlofil a jeho zmýšľanie je centralistické a je mu úplne jedno čo si o ňom kto myslí. Podľa mňa by nemal byť admin.
    https://ctrlv.sk/Wbtg

    E: chcel by som chcel dodať že táto sťažnosť nie je troll
    Naposledy upraveno Lurky; 09-12-20 v 22:37.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •