Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Žiadosť o práva

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2020
    Příspěvky
    6

    Post Žiadosť o práva

    Ahojte všetci alebo skôr Dobrý deň keďže ste určite starší ako ja.
    Touto správou by som vás chcel pozdať o autorské pravá na AWP servery (ktorý spadá pod aim servery)keďže tam hrávam dosť často v poslednom čase sa tam naskytujú cheatri a väčšinou než tam stihne prísť admin tak už je preč. Chápem že pravé vždy nemajú čas, sú zaneprázdnení určite dôležitejšími vecami. a preto som sa rozhodol o žiadosť a byt prínosom vo vašej komunite.

    Krátko o mne mam 17 rokov, volám sa Matej pochádzam zo Skalice, Trnavsky kraj (na steame ma Senicu pretože nebola na vyber Skalica). Študujem na gymnázium v meste v ktorom pochádzam. To bolo v skratke niečo o mne a teraz k mojim skúsenostiam s cska.

    Csko som prvý krát spustil v ôsmich rokoch. Takže ho v podstate hrám 9 rokov. Samozrejme tam boli aj prestávky. Presne boli dve jedna 1,5 roka a druha 1 rok takže aktívne hranie by som zhrnul do v 6 aktívnych rokov hrania prevažne na nonsteame ale aj na stame poslednú dobu. Aktívny som väčšinou cez týždeň okolo 8 do 12 až 13 a cez víkend prevažne večer pod hlavným nickom NBW hladas a vedľajšie nicki: Hladas68, Hladas. Za tu dobu čo to hrám ma samozrejme skúsenosti z chetrami a nie je problém ich odhaliť až na niektorých, ktorý to skrývajú veľmi dobre ale tých je malo. Samozrejme za tých par rokov s porovnaním s vami nič nie je. Napriek tomu by som sa chcel začať zlepšovať v tejto stránke tak ako v mojom aime (s adminovaním profesionálne skúsenosti nemám ale teóriou čiastočne poznám). Pevne dúfam že budem prínos pre komunitu a vo pred ďakujem za odpoveď a vydrenie.

    SID: STEAM_0:1:197772230

    NBW hladas, Matej
    Naposledy upraveno Britny; 11-02-21 v 18:52. Důvod: Upraven SID

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •