Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Ziadost o prava - Classic

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    5

    Ziadost o prava - Classic

    Zdravim,

    V prvom rade.. mam anglicku klavensicu cize sa ospravedlnujem za diakritiku

    1. Cau, som Milan a som uz dlhorocny hrac CS. K cs som sa vratil po dlhej pauze, a hlavne som to zacal hrat nakolko COVID nam robi problemy a mam viacej casu na hry :) Prracujem a zaroven studujem a hram hry pre relax a oddych a hlavne zabavu :) Najcastejsie hravam na Classic serveru, kde uz ma vela hracov pozna a so vsetkymi vychadzam a mozem povedat ze mame fajn vztahy :) moj nick je Nygga -.-, ale uz som to len skratil na N -.-

    2. Rejstrik - Tam nemam nic :) som cisty jak vinko

    3. Skusenosti - Tych mam viac nez dost; za mojich "zlatych" casov som bol vcelku dobry hrac, hravali sme kadejake ligy (u2, esl..) No v prvom rade by som chcel spomenut ze mam skusenosti aj s AMX modom nakolko som bol adminom na serveroch ako napriklad mYe (CZ), YouRPortal (SK) alebo na mojom najoblubenejsom kde som spoznal kopec super ludi a vzdy tam bola radost hrat - RapidSharing (CZ).. Velka skoda ze uz zanikol :)

    4. Samozrejme, ze pomaham aj nahlasovat cheaterov :) nahlasujem ich Pelargosovi ktoreho uz poznam dlho.. vlastne sme kedysi hravali na RapidSharing-u :)

    5. SID: STEAM_0:0:23785489

    Ak som nieco zabudol este napisat, tak mi dajte vediet, popripade ma kontaktujte cez STEAM alebo mozme hodit rec na TS3

    Diky za zvazenie mojej ziadosti o prava.. Ak by moja ziadost uspela, rozhodne som za "skusobnu dobu" a nechat popripade rozhodnut adminov/hracov :)

    Uzivajte,
    N -.-
    Naposledy upraveno Britny; 11-02-21 v 18:50. Důvod: Upraven SID

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •