Citovat Původně založeno behindyou Zobrazit příspěvky
Som rád že som ťa nasral indiano, presne o to mi aj šlo aj ked chcel som aby ti boli odobrate prava aby si mal ešte vačšie nervy no tu to nie je možne kedže sa tu medzi sebou obhajujete pripičnickymi 5 centovymi argumentmi. Len chcem aby ste chapali čo ste zač (aj ked možno si to uvedomujete iba to nechcete priznať na fore). A tým banom si ma akurat tak utešil že aspon nervy som ti zrobil ked už si aký si.

k tomu indianovemu randomu: nebol jeden a bol typu že nabehol na jedneho lebo asi si MYSLEL že je zradca tak to skusil a vpodstate jemu to može byť jedno koho si randomne aj tak tu už ma protekciu

ešte posledna vec na serveri si mi rozpraval že som admin nikdy nebol a neviem ake to je alebo niečo take.. čo viem je, že admin by sa mal snažiť o zlepšenie hry normalnym hračom a banovať retardov no jasne že retard nezabanuje retarda ale normalneho hrača.

PS: noizik ten hrač daval randomy už 2 mapu po sebe (2x ma zabil za zradcu) a asi polovica serveru pisala indianovi aby mu dala ban.. samozrejme jemu sa nechcelo a ked som ho spamoval aby si ako admin plnil svoje povinnosti začal sa mi vyhražať že ked mu neprestanem pripominať jeho povinnosti tak mi dá ban. vtedy som zistil že to je absolutny primitiv a rozhodol som sa že mam vpiči hrať na takom serveri kde maju prava retardi (česť vynimkam), bohužial aj tí normální niekedy by sa mohli zdržať komentara a neobhajovať týchto "adminov" ktorí argumentuju: "Na serveri ma už dlho nikto nenasral tak ako ty. Arogantný a sprostý jak bukvica. Ale to tak, kto nebol adminom, nevie.". ale tak od teba po poslednej skusenosti som ani nič rozumnejšie nečakal.
Myslím, že si to zhrnul pekne. Trošku si si to prifarbil, aby som vyšiel v čo najhoršom svetle, ale všetci aspoň majú na očiach, že si arogantný primitív, ktorý na miesto toho, aby rozmýšľal ako pomôcť, si bude honiť svoje ego. Ukrivdený lebo si dostal ban a nervózny pretože ban nedostal aj hráč, ktorý ti dal potencionálny random. Dodaj mi dôkaz a ja to vyhodnotím a keď to bude na ban, tak ho dostane. A kedže si majster sveta, tak najbližšie ak niekoho hlásiš, skús mi to nahlásiť tak, ako sa má a nie spamovať chat, pretože tak upozorníš aj toho koho nahlasuješ. A keď si si všimol ten random čo som dal ja, tak hádam si si všimol aj tie ďalšie, ktoré som dostal a nebanoval, pretože každá situácia je individuálna a na posúdení admina.