Čau a díky za zprávu takto obsáhlou.

Pokusím se odpovídat a argumentovat tak, jak to jde za sebou.

Samozřejmě, že pokud to někdo hraje poprvé tak nepochopí oč jde v té hře a je pochopitelný že střílí všechny vč. detektiva.
Já jsem si pravidla na začátku přečetl, myslím si, že se i od té doby co jsem to začal hrát se lehce upravili. (například se domnívám, že tam byla věta, že hráči nesmí používat v nicku cizí znaky apod... ale to je vedlejší)
Rozumím tomu, že randomování je složitější věc na pochopení, jak to popisuješ v jiným odstavci a v podstatě s tebou souhlasím.
Absolutně s tebou nemůžu souhlasit s tím, že bych zabíjel random, pokaždé mám k tomu nějaký důvod proč někoho zastřelím !!! A pokud chceš dát BAN hráči který podle tebe dal random z příkladu č.3, tak se ho prvně zeptej proč ho zastřelil, třebas by ti to byl schopný obhájit.
Mě se zdá, že si uvedl krásný příklad mého zabanování od tebe, ale bohužel se cítím jako objeď na příkladu 1 a 2.

Vzpomínám si, že jsem jednou provedl zabití hráče, tak jak popisuješ v příkladu 3 a tys mi za to dal asi týden BAN.
Bylo poslední kolo mapy, zrádce nehrál a všichni jsme věděli kdo to je. Mě už rupli nervy, a v posledních 5 vteřinách jsem ho odpráskl. Nacož jsem dostal BAN. - dokážu pochopit, že se jednalo o příkladný případ randomu č.3, ale mám z toho dojem, že si měl radost, že mi můžeš dát BAN. Snad i admin, musí pochopit, že když se jedná o posledních 5 vteřin před změnou mapy, tak taková ujma tomu zrádci nenastala. (však si to musíš pamatovat, tam stál jak ocas a jen to natahoval)
Každopádně na tomto příkladu nechci říct, že by admin neměl nic dělat když je poslední kolo na mapě a ani když je poslední minuta ( za minutu toho jde ještě hodně stihnout)

Abych ti odpověděl ve stejném smyslu k mému randomování - Já rovněž nikdy , opakuji nikdy nezabíjím jen tak, a pokud má admin pocit že ano, tak se stačí zeptat na odůvodnění a ne že rovnou dostane hráč BAN a dozví se za co až na UNbanu apod... Všechno jde normálně vysvětlit při hře.

Děkuji ti za návod jak nahrát demo - ještě jsem to nezkusil, ale návod jsem si okopíroval.

No vidíš to, aj pěkně jsem tě pozdravil na gs :)
Přirovnávání mě k hráčům jako HAFINKA apod.. odmítám !

Dnes mi není nějak dobře, a rád bych ti více a srozumitelněji rozepsal s čím s tebou nesouhlasím apod... ale jsem rád, že jsem ti mohl po 2 dnech odpověď aspoň takto.

PS: 1 si dal ty mě random č.3, přišel si, zastřelil a šel dál. Já to tehdy nijak neřešil, páč bych se mohl maximálně tak odpojit a jít hrát jinam. Ale to jen tak na okraj.

Přeji pěkný den.

Doktor práv