Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: [ archivace 21.4. ] Dust2 only --> Wallhack

Threaded View

  1. #1

    [ archivace 21.4. ] Dust2 only --> Wallhack

    Zdravím,

    nenahrál jsem demo, takže jen HLTV:
    Player: WinFakt
    Steam: STEAM_0:0:88127382
    IP: 88.212.41.12
    Předešlé nahlášení: https://csko.cz/forum/showthread.php...WinFakt-gt-Tsk
    HLTV: https://uloz.to/file/jcFaA7BSGrd5/winfakt2-dem

    23:23, předměřování
    24:01, nekonzistence průchodu na long, jako by věděl, že je čistý vzduch, na chvíli přímo zaměří přez zeď na oponenta, pak znovu one-shot-one-kill
    24:27, zase předměření (ano, sluchátka napověděla, že tam kempí awp, ale ne takhle), následně hned změní směr a už přes zeď předměří dalšího hráče
    24:49, opět ví a už je nařčen ostatními hráči online
    25:19, ví
    25:24, jeho zaměřovač v jeden moment doslova následuje oponentovu hlavu přes zeď
    25:54, najednou ho to samé místo, ale druhé kolo, vůbec nezajímá - protože ví, že tam nikdo není. Každý hraje s určitou mírou konzistence, hráči s WH nikoliv a zde je toho krásný příklad.
    26:10, opět seběvědomě, žádná kontrola obvyklých kamp míst, rovnou jde najisto za nepřítelem
    26:11, tady už je vidět předměření na hráče
    26:12, následuje hráče skrz zeď
    26:18, opět namíří na hráče už skrz zeď
    26:54, nekonzistence, opět rovnou na hlavu skrz zeď

    Dál už mě nebaví alt-tabovat a zapisovat časy. Měl dostat ban, respektive neměl dostat unban a teď si zaslouží nový a tentokrát už natrvalo. Díky

    Edit: Teď koukám jen 2 minuty na předchozí dema z prvního nahlášení - jak ten člověk vůbec mohl dostat unban? Vždyť několikrát proděraví zeď uplně přesně do hráče a to i z naprosto neproveditelných pozic.


    Naposledy upraveno TheLastChaos; 19-04-21 v 03:06. Důvod: Nepřidal jsem odkaz na hltv
    S pozdravem,
    TheLastChaos.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •