Dobrý den, chtěl bych objasnit proč jsem vlastně žádal o práva. Nebylo to z důvodu, že bych očekával že je dostanu ale z důvodu, že jsem chtěl vědět kdo a jak se vyjádří k tématu. Doufal jsem že dostanu víc
odpovědí, ale budiž. Vždy se objektivně vyjádřím k jeho odpovědi a něco málo o člověku samotném. Nebudou to žádné dlouhé články, pouze můj názor.

1. Fast212 - Jeho odpověď je slušně řečeno totální fraška, někdo, kdo na csko zajde jednou za půl století, za celou dobu ví kulový a umí jen brblat komu dal pro a poté toho lituje (Což není pouze u mne) v
jednoduchosti je krása, takhle bych to nechal.
2. Indian0 – S Indianem se moc neznáme, ale jako jeden z mála se pořádně vyjádřil a také to jako první rosekl v mé žádosti, je to klidný rozumný chalan.
3. Revan – Nepoznám protože má práva na jinou sekci, ale ve zkratce, bohužel tě asi zklamu, ale mé palečky v žádosti byly bugnuté, tolik lidí není ani online na svých foro účtech, nebylo jich moc. Jinak ostatním
moc děkuji za ty palečky dolů, aspoň vím, jací přející jste.
4. Latins – Člověk, co má úroveň. Má pravdu co se týče mého chování před pár měsíci, snad tím nemyslel aktuální chování.
5. Nakladana okurka – V mém obecném chování nevidím takový problém, sám víš kdy je čas brát hru vážně nebo se vyblbnout při párty modu. Jinak vyjádření teda nic moc, ty sám jsi udělal velkou blbost a není
to tak dávno, jinak je pravda, že jsem to nebral tak vážně.
6. Fellow – Jeho proti nebudu ani řešit. Nerozumíme si, jako spousta dalších hráčů i několika adminů. Několikrát jsem se snažil si s ním rozumět, marně. Třeba když vás na TTT zabije jako nevinný a má to úplně
u prdele.

Spoustu věcí si nechám pro sebe, jen jsem vypíchl pár bodů. Ať se každý baví s kým chce, je to jeho věc (eh InLoveSvk). Sám jsem si prošel na csku spousty špatných i dobrých věcí, nejsem svatý člověk, to nikdo.
Tímto bych se s vámi rozloučil a nebuďte lopaty.