Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: [ archivace 26.7. ] cl_flushentitypacket [fix]

Threaded View

  1. #1

    [ archivace 26.7. ] cl_flushentitypacket [fix]

    dobrý den jelikož poslední dobou my začalo při hraní na serveru ukazovat oznámení "cl_flushentitypacket" a legovala se mi hra tak se chci zeptat jak to mám opravit??
    hledal sem to a nic mi nefungovalo.. hned vám na začátku řeknu že mám steam verziu.. no takže veci co mi nefunguji..:

    v konzoli: prej mám dat.

    set rate to 9000
    set cl_rate to 20000
    set cl_cmdrate to 30
    set cl_updaterate to 20
    set fps_max to 100
    set net_graph to 3

    jedině co na nejnovější steam verzije funguje je net_graph "3" ale to nepomáhá

    dal sem našel toto je to přímo pro steam

    Go into your steam library.
    Right Click counter strike.
    Click on properties.
    Click set launch options.
    Write " -w 1280 -h 720 " without the quotes. OR write in what your native screen resolution is, such as " -w 1366 -h 768 "


    dal sem si to pro mě takže -w 1680 -h 1050 taktéž nefunguje zkusil sem si snížit v nastaveni obrazu/video ve hře a snížil sem britnes a apd a nepomohlo to..

    dál sem zjistil že to může byt internetem ale internet mám rychli není nějak zpomalení..

    mám fps_max na 101 fps_modem tam není..

    a to je asi vše dál nevím čim by to mohlo jít ale postřehl sem že se mi to děla jen na jailbreak serverech.. na bhop jump classic nebo na jiných serverech se mi to neděje.. :D

    tak snad mi pomůžete nebo víte jak to opravit.. ale když to tak tady píšu tak to možná bude internetem ale to je divný protože jedu i csgo a tam se nic takového neděje :D
    přitom je to určitě víc náročná hra..

    no předem děkují za odpovědi a přeji vám hezky den :) :D
    Naposledy upraveno bobs; 24-05-21 v 22:21.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •