Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: [ archivace 29.7. ] Stížnost na admina |^Pelargos^|

  1. #1

    [ archivace 29.7. ] Stížnost na admina |^Pelargos^|

    Zdravím, chcel by som nahlásiť tohto admina

    |^Pelargos^|
    STEAM_0:0:18249597

    Dnes cca 17:00 nahodil ban nejakému hráčovi... neviem za čo, možno mal dôvod za nejaké drzé správanie, alebo tak. Ban bol možno oprávnený, ale nepáčil sa mi Reason banu, kde napísal do dôvodu proste: "cikan"
    Jedná sa ZREJME o tento ban: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=292248
    Už to je upravené, ale predtým tam bol dôvod banu iný (spominaný vyššie)

    Na tento ban som reagoval, že reason sa mi nepáči a zrejme to nahlásim na fóre. Na čo admin reagoval permou aj pre mňa, reason "lama" ... neskôr ban zrušil
    Keby admin namietal, nájdem to cez HLTV.

    Prosím o vyriešenie.

  2. #2

    Odpověď: |^Pelargos^| - Zneužívanie práv

    Ty už sa prosím ťa preber a choď si hrať na GSko. Neviem o čo ti ide a čo sleduješ týmito sťažnosťami ale pravdepodobne si len ďalší provokatér z "druhého" portálu. Tvoja predchádzajúca sťažnosť na boleka bola totálna blbosť takisto ako aj táto sťažnosť. Ja dám niekomu ban a tebe sa to nepáči? Čo je teba do toho koho ja banujem a aké dôvody dávam. Ty buď rád, že nemáš sám ban. Viacerým adminom začínaš liezť na nervy. A tvoje vyjadrovanie a slovník tiež nie sú najvhodnejšie. Okrem toho tu zneužívaš hlásenia a nahlasuješ neustále každého kto ťa zabije, že má cheaty ale tvoja úspešnosť hlásení je 1 z 1000, že sa trafíš.

  3. #3

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] |^Pelargos^| - Zneužívanie práv

    Ja sa veľmi ospravedlňujem za niekedy neprimerané správnie, no určite nie je mojím cieľom provokovať adminov.

    Áno, hrával som na inom portáli, kde som bol tiež admin, a niečo také ako reasony "cikan" a "lama" som si nemohol dovoliť. Nemohol som si dovoliť ani len bezdôvodnú permu, len tak pretože sa mi zachcelo, a následne ju zrušiť. Bralo by sa to ako zneužívanie práv.

    Ak to máte na tomto portály inak, a admini bežne môžu robiť takéto srandy, tak ja to budem rešpektovať. Ak nie, a admin by takto konať nemal, prosím o dohovorenie, alebo potrestanie. Určite sa tu snažíte vybudovať vysokú úroveň, a myslím, že takéto konanie ju trochu znižuje. Preto moje nahlásenie admina.

    Viac tu písať nejdem, počkáme na vyjadrenie niekoho z vyšších kompetentných. Pekný deň.

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] |^Pelargos^| - Zneužívanie práv

    Místo aby jsi byl rád, že admin vyhodí ze serveru cheatera, nebo problémového hráče, tak si vymýšlíš takovýhle blbosti. Pro mě je to nepochopitelné jako předchozí stížnost na Bolka.

  5. #5

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] |^Pelargos^| - Zneužívanie práv

    Vybral si si zlý portál. Tu je vulgarita nedostatkový tovar. Ba niekedy sa od admina dokonca vyžaduje. Počkaj keď dôjde fialový Grakon "z vedenia" a ti to lockne so spŕškou nadávok jemu tak blízkych.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535

    Odpověď: [ posouzení náboráře ] Stížnost na admina |^Pelargos^|

    Podle mého je to neoprávněná stížnost - pokud se vyloženě netýkala tebe, tak ji nemusíš vůbec zakládat. Jestli-že je hráči, který ban dostal jedno jaký měl reason, nebo, že ban vůbec dostal a nepřišel si sám stěžovat, tak upřímně takovéto stížnosti moc neřešíme. Pokud byl reason změněn, tak je to v pořádku a tím bych to upřímně uzavřela, ale klidně si můžeš ještě počkat na vyjádření náboráře, pokud se ti zdá, že admin zneužívá své pravomoce. Ale teoreticky si stěžuješ za někoho, komu je to úplně jedno.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7

    Odpověď: [ posouzení náboráře ] Stížnost na admina |^Pelargos^|

    Veď fajn, admin sa zachoval podľa môjho názoru neprimerane voči hráčovi ktorému dal ban...

    A následne

    Nahodil permu mne, pretože som mu napísal, že ten reason nie je v poriadku.

    Čiže i tak konal neoprávnene voči mne, pretože za to, že si zastanem hráča, sa permy nedávajú. Hoc ju potom zrušil... zneužil svoje práva, resp. konal neoprávnene.

    To že bol vulgárny je druhá vec.

  8. #8

    Odpověď: [ posouzení náboráře ] Stížnost na admina |^Pelargos^|

    Citovat Původně založeno separko69 Zobrazit příspěvky
    To že bol vulgárny je druhá vec.
    STEAM_0:0:537323336 213.81.220.249 Separ retardovany kokot
    STEAM_0:0:537323336 213.81.220.249 Separ tebe musi jebať
    STEAM_0:0:537323336 213.81.220.249 Separ jebnuty kokotek
    STEAM_0:0:537323336 213.81.220.249 Separ kempiš ako pičus
    STEAM_0:0:537323336 213.81.220.249 Separ ty kokot
    STEAM_0:0:537323336 213.81.220.249 Separ drž piču
    STEAM_0:0:537323336 213.81.220.249 Separ Ciganska opice nauč sa hrať
    atď...
    a napriek takému chatlogu tento hráč nemá zatiaľ žiadny ban, asi sme moc mäkkí.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535

    Odpověď: [ posouzení náboráře ] Stížnost na admina |^Pelargos^|

    Citovat Původně založeno separko69 Zobrazit příspěvky
    Veď fajn, admin sa zachoval podľa môjho názoru neprimerane voči hráčovi ktorému dal ban...

    A následne

    Nahodil permu mne, pretože som mu napísal, že ten reason nie je v poriadku.

    Čiže i tak konal neoprávnene voči mne, pretože za to, že si zastanem hráča, sa permy nedávajú. Hoc ju potom zrušil... zneužil svoje práva, resp. konal neoprávnene.

    To že bol vulgárny je druhá vec.
    Ok, tobě se nelíbilo, jak admin banoval, ale to se týká pouze admina a daného hráče, ne tebe. Takže jak psal Pela - je zbytečné zasahovat do cizích banů, pokud jsou oprávněné. Pokud by nebyl a ty si měl důkaz, který by se mohl brát v potaz, pak teprve by se to mohlo řešit, ale i tak by záleželo na prohřešku admina a věř mi, že se tu stalo více prohřešků, než na které si stěžuješ ty a práva se nebraly, admin je pouze upozorněn.

    Další věc je ta, že si dostal permanentní ban, protože ses "ozval" - upřímně, nemusel to hned tak admin řešit, ale jestli si řešil něco, co se tě netýkalo a něco si psal, tak zkrátka to admin místo mute, či kicku vyřešil permou a následně ban smazal. Nemáš žádný záznam, nic. Kdyby ti ban zůstal, tak potom už tato stížnost bude oprávněná.

    To co sem dal Pela jaký máš slovník, za to by si klidně mohl dostat ban, ale nemáš ho, tak raději být tebou se nepletu do cizích banů, vulgárně se nevyjadřuju na serveru, ani jinde, nebo to dopadne tak, že ban opravdu dostaneš za ten slovník. Od pár lidí vím, jak to chodí na druhém portálu a jak jsou tam o dost přísní než tady a co si admini můžou dovolit a za co okamžitě berou práva a myslím, že za to, jak se tu vyjadřuješ by si je hned měl pryč. Takže si ještě myslím, že jsou tu na tebe hodní, když nemáš zatím žádný záznam v banlistu.

    Zde máš asi tak nastíněno něco od někoho "kompetentního" protože, co se týče stížností na adminy na to více dohlíží náborář a my modi nejsme o nic výš, než admini. Pouze máme vyšší pravomoce co se týče webu. A pokud je stížnost naprostá kravina, tak ji můžeme zavřít a považovat ji zkrátka za vyřešenou.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10

    Odpověď: [ posouzení náboráře ] Stížnost na admina |^Pelargos^|

    Veď okej, ja sa ešte raz ospravedlňujem za svoj slovník, niektoré veci sú tam síce vyzrhnuté z kontextu, ako napr. hráč ktorý mal nick “Cigánska Opice” ... ale to je jedno, ano nadávam niekedy. O to v mojej sťažnosti nejde.
    Nadávam s tým, že za to môžem prijať následky v podobe banu.

    Ty si však admin a máš ísť hráčom príkladom. Namiesto toho si nadával problémovému hráčovi skrz Reason banu, že je “cigan” ... a mne si dal neoprávnenú permu, za to že som napísal “Ten reason nahlasim na fóre”.



    To nie je v poriadku, ako aj moje nadávky.

    E.
    K tomu čo pisala Britney, Okej. Som rád že si mi to vysvetlila ako to máte, počkám si na vyjadrenie náborára.
    Naposledy upraveno separko69; 03-06-21 v 20:17.

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,429

    Odpověď: [ posouzení náboráře ] Stížnost na admina |^Pelargos^|

    Je pravda, že admini by mali udeľovať adekvátny reason banu, avšak hráč ktorého sa to týka očividne s tým nemal problém. Nie je nutné sa s tým preto ďalej zaoberať.

    K druhému bodu: Nakoľko si mal nevhodný chatlog, tak to, že sa ti udelil ban a vzápätí zrušil, možno brať do budúcna ako výstrahu, pokiaľ svoje správanie na serveroch nezlepšíš.

    Viacmenej sme si všetko zodpovedali, z uvedených skutočností sťažnosť preto považujeme za bezdôvodnú a uzavretú. Podstatným podnetom sa však do budúcna samozrejme nebránime.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •