Dobrý den páni admini o práva si žádám již po druhé, první žádost jsem podal před půl rokem a na svoji žádost ji nakonec lockl, jelikož bylo příliš otázek které jsem neměl jak vyvrátit.


Co se změnilo viz první žádost - (https://csko.cz/forum/showthread.php...na-AIM-servery)
1. unbind zpávy s výkřičníkem na začátku
2. hraní na jedné IP adresse (aby bylo vyvráceno podezření na cheaty kvůli dřívější zdílené IP adresse v paneláku, dnes hraji na jedné Ip adresse na vesnici)
3. více hlášení (za poslední půl rok si pamatuju že jsem hlásil a následně byl udělen ban od Tsk, Troy, Samco, Medvídek Teddy, Plejer, Mathod man a Koprakek
4. více zkušeností
5. hraní na více serverech než jen CTF (dust2only, aim, classic a painball)
6. mělo by mně znát více adminů
7. hraní pod nickem Xtr3m3 S!GNA!
8. žádost v méně barvách speciálně pro některé adminy :D
9. málo hlášení přes výkřičník protože velmi často nikdo nepřijde, hlásím hlavně na steam nebo adminům které znám kde je větší šance že přijdou

Dva největší mínusy - vydávaní se za admina 2 roky zpět na GS (za to jsem se omluvil a bohužel už to teď nesmažu, a 250 dní starý VAC ban na steamu (VAC byl udělěn kvůli zadání stejného telefonního čísla jako byl na jednom účtě který jsem koupil a byl mi za to zabanován)

Nick - S!GNA!
Steam - STEAM_0:0:13734209, https://steamcommunity.com/profiles/76561199095630859
Servery - CTF, dust2only, AIM - (Capture The Flag)
Zkušenosti s právy - zatím žádné, /amxbanmenu ovládat umím.
Discord - S!GNA!#6760


Něco o mě z herního hlediska:
Ve hře mě nejspíše znáte pod nickem S!GNA! nebo Xtr3m3 S!GNA!. Ne Kotelně hraji 5 let, první rok jsem hrál painball a Jailbreak, poté mě admin dostal na CTF, kde se mi po chvíli velmi zalíbilo, a dnes tam hraji zhruba 4 roky (na CTF), mód CTF ovládám opravdu dobře, IAM hráč nejsem nic moc ale pracuji na zlepšení, hraji spíše sluchem a přemýšlením což někteří hráči psychicky nezvládají. Ve hře se snažím chovat slušně, a držet emoce na uzdě.

Něco o mě:
Jmenuji se Tomáš, je mi 16 let ale v mikrofonu zním podle hráčů na 19. Studuji na Střední elektrotechnické škole - elektrikáře slaboproud s maturitou.
Ve svém volném čase hraji nejradši CSko a baví mě si ho všelijak upravovat a předělávat (skiny, config, a další ... nejedná se o cheaty). Posledních pár měsíců hraji s dalšími lidmi na TeamSpeaku Gathery, Fastcupy, atd... jedná se buďto o veterány nebo o stálé hráče. Taky dělám už 7. rokem JUDO.

Co mohu nabídnout:
Jsem aktivní, chovám se na určité úrovni, velice rád komunikuji s ostatními a pokud to jen trochu jde snažím se být přátelský, poznám WH, AB, SH a mnoho dalších pokročilých cheatů s vylepšenými nastaveními - tyto cheaty poznám v různých situacích i provedeních.

Proč chci práva?
To je celkem jednoduché, chci pomoct k udržování dobré komunity, odstranění lidí kteří kazí hru ať slovně, porušováním pravidel a nebo v neposlední řadě cheatingem. Bohužel často je to s hlášením přes výkřičník dosti obtížné, což asi všichni víme, nedostatek adminů zaviňuje že nikdo nechodí na hlášení (ne vždy ale z velké většiny) a já jsem schopen s tímto pomoct.

Co bych dělal kdybych dostal práva?
Udělal bych vše pro lepší hru těch kteří si zde přijdou zahrát a umí se chovat, odreagovat se, ale nemůžou se bránit proti těm kteří kazí hru, to v praxi znamená došlápnout si na cheatery, toxické hráče kteří všem okolo nadávají (neberu sem tam nějaký úlet ale systematické nadávky za účelem poškození druhé osoby), a v neposlední řadě na hráče porušující pravidla daného módu.

Server na kterém nejvíce hrávám a je to zároveň hlavní server kvůli kterému si žádám práva je CTF.
Jak asi ví každý kdo mě trochu zná, trávím většinu času na CTF (Capture The Flag) ale v poslední době hraju i Dust2only a AIM, asi každý kdo tam někdy zabloudil mě zná. CTF je taky hlavní důvod proč si žádám o práva, samozřejmě bych neměl problém chodit na hlášení na všechny AIM servery.

Jednotlivé body potřebné pro získání práv na Kotelně:

1) Vlastnit originální hru - SPLŇUJI
2) Hrát minimálně 3 měsíce na tomto portále - SPLŇUJI - hraji zde 5 let a mám zde nahráno pěkných pár hodin
3) Čistý trestní rejstřík na tomto portále - NESPŇUJI - mám 7 banů. Důvod - první 4 jsou za to že jsem prý neměl mikrofon, uvedu to tedy na pravou míru, měl jsem perfektní mikrofon, ale strašně starý notebook který mi nebyl schopný rozjet myš, klávesnici, sluchátka a mikrofon a tak mi často odumírala myš nebo právě mikrofon, to jsem tehdy ale nevěděl, a tak jsem se sebral a za svoje tehdejší kapesné jsem si koupil sluchátka s mikrofonem, ale co to? Nepomohlo to protože to bylo notebookem, mikrofon mám a v dnešní době už mám normální PC. Předposlední ban byl za vydávání se za admina - to v praxi vypadalo tak že jsem na Gamesites trvdil že jsem admin na Kotelně, za to jsem se upřímně omluvil a od té doby (2 roky zpět) jsem dostal akorát ban na 5 minut za camp. Poslední rok si držím čistý trestní rejstřík.
4) Hlášení cheaterů - SPLŇUJI - hlásím převážně přes Steam, na fóru a tím že upozorním admina kterého znám.

Pokud budou nějaké otázky rád odpovím, klidně mi je pište do PM nebo pod žádost. Pokud by si chtěl někdo ověřit že mám funkční mikrofon a nebo jak se chovám, rád si pokecám.

Toto je moje druhá žádost na tomto portále, doufám v její kladné vyřízení.

Pokud jste to dočetli až sem tak vám děkuji za váš čas.


Za všechny PRO ale i PROTI děkuji, a poprosím o připsání důvodu jak při PRO tak při PROTI, děkuji.

S pozdravem a přáním pěkného dne S!GNA!.