Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Dopsání pravidel do /menu

Threaded View

  1. #14


    2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Může mi někdo vysvětlit jaký rozdíl v příkazu "skok" a "za mnou" atp., (nemyslím tu činnost) že "skok" je neplatný příkaz a "za mnou" je platný příkaz?

    E: Mně se líbí jak tu všichni nadávate na konkurenční portál ,ale je tam o mnohem více hráč než tu asi to o něčem svědčí :).
    Máš 15IQ, že když někdo řekne "za mnou", tak nechápeš, co máš dělat? Ja jsem hloupej, jak tágo, ale oproti tobě si zrovna připadám jako génius, když k tomuhle nepotřebuju zbytečný pravidlo.

    Tak tahni a neotravuj, když se ti tam líbí. Nikdo tě tu nedrží, nikomu chybět nebudeš, tak padej cc

    E: Prosimtě Niggo až budu agresivní, tak bude poznat.
    Ne, neni to lepší, když neni schopnej pochopit něco, tak jednoduchýho a bude tu tahat blbosti typu, že GS je hranější. Tak nikdo z nás nemá důvod mu nic vysvětlovat už.

    E2: Já to píšu každýmu? Deye potkavam in-g, což ty asi úplně ne a proto vim, proč si můžu dovolit mu tohle napsat :D Dey dostál zákaz k CT, tak začal hrát na gs, teď se po vypršení banu vrátí a bude tu dělat chytrýho, že tam neni sloveso a nemá to smysl fňuk.
    Dey nezná ani základní pravidla (viz. jeho poslední zákaz k CT) a teď nám tu bude psát, že gs je hranější, když maj menší čísla než Kotelna. S gs hráčema nemám problém, pár jich k nám chodí pravidelně a přízpůsobili se Kotelna pravidlům, takže v těch asi problém nebude.

    Víc palečků pls, třeba hitnu rekord
    Naposledy upraveno Hunted; 08-09-21 v 20:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •