Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 297069)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'kopr'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Kubikula >
[AMXBANS] Tvuj nick: Kubikula
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:625779729
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:625779729
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.160.20.29
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.160.20.29
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < vsakjatomero >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_space_ng)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


Poznamka:


Ahoj moje meno, vek ani osobnost predstavovat do detailov nemusim. Nemusim ale udelam to i tak. Jmenuji se Jakub Sevcik ve hre pod prezdivkou "Kubikula", je mi 14 let a delam veci za ktere pikam az doted. Na serverech jsem v minulosti pusobil s pogramy ktere jsou zakazane a zneprijemnoval jsem hru hracum na serveru jmenem Jailbreak, popripade jine servery ktere patri pod Kotelnu samotnou. Casto jsem byl agresivni, mel jsem problemy sam se sebou a ovladanim mych nalad a i me agrese ,kterou jsem prenasel do hry ,kde jsem byl X krat napominan ruznymi hraci at uz adminy,spesly a i samotnymi hraci ,kteri si chteli v dany moment zahrat ,od okolnich veci tykajici se mimo pocitac, chteli uklidnit. V pozdejsi fazi meho cheatovani jsem nasel zpusob jak zasahovat do hry. A to tim ze jsem schazoval servery. V dany moment jsem veci resil zbrkle a castokrat za me hovorily emoce a neprimerene vykyvy nalad ,ktere ve me pretrvavaly az do doby kdy se schazovani serveru neopravilo. Jak jenz znamo v tento moment jsem byl banovan za obchazeni banu, schazovani a furu dalsich prestupku ,ktere se na moje jmeno pripsavali. Na tuto vec jsem nebyl hrdy, no bylo to pro mne jako zacarovany kruh. Kdyz jsem rozmyslel nad zmenou tak mi doslo ze lidi,admini pohibuji ci se kolem me tuto zmenu neprijmou na zaklade me at uz to pritomnosti tak i minulosti. Vedel jsem ze nemam na vyber a tak jsem radsi nez aby jsem se k tomuto postavil jako chlap tak jsem k tomu pristopil tim jednodusim ,ale zaroven horsim zpusobem obchazenim jako padavka... . Jak sel cas dale zacal jsem si uvedomovat to, ze moje ciny maji urcitou dohru, dohru v tom jak budu vnimany, jak budu pokracovat dale a hlavne v tom, co pro me znamenaji cheaty a pozornost samotna. Vim ze mi toto asi spoustu lidi a hracu neuveri ale zacal jsem nad sebou hodne rozmyslet. Radsi budu tam kde jsem nebo se posunu v zivote dal. Nebyt jednoho hrace ktery ve me pevne veri, tak by jsem nezjistil jaky potencional mam a kam se mohu i bez toho co jsem mel se mohu dostat. Neberu ,nejsem svaty, mam svoje chyby, chyby ktere si clovek tahne sebou velmi dlouho a za ktere clovek trpi a moc si to ani neuvedomuje do urciteho okamziku kdy se teto problemy neobrati ve velkem mnozstvi proti nemu. Kdyz z vasi strany dostanu zamitnuti, bude me to velmi mrzet. Mrzet v tom, ze i skrz moje meno se tu omlouvam vsem kterym jsem kazil hru... adminum,speslum at uz i samotnym hracum ,ale uz na to bude ted asi pozde ,no kdyz se to prijme a dostanu unban, mohu vam zarucit ze se zmenim. Zmenim me vyjadrovani, pristup ke hre samotne a hlavne zmenim vas nazor ke mne, kde vam ukazi ze na to mam. Nic vice nezadam.Sam sebe postupem casu nechapu proc jsem toto delal a duvod samotny ,ale minulost hovori za vse a tak rozsudek je vice ci mene jasny, no jak mi bylo jednou receno: "pokial je len sebamensia sanca nieco spravit, dosiahnut alebo pomoct ludom, chod si za tym". Jestli toto vnimate jako srandu, tak se omlouvam za cas o ktery jsem vas od meho zacatku obral, cas ktery vam uz nikdo nikdy nevrati a proto chapu ze zaobirani se mnou je take jake je, nedelal by jsem toto co prave delam a nezadal by jsem by jsem o ubnan prave takto, kdyby o to cele nezadam takto pred vsemi ,kterym jsem za posledni roky zpusoboval bolest a neuctu samotnou. Na zaver bych chtel rici ze jsem si vedom toho ze duvera se da lehce stratit ,ale spatne ziskat zpet. Dekuji vsem co toto docetly az sem a stravily nad timto cas jaky jste stravily. Kubikula (14.let Pravym jmenem: Jakub Sevcik Herni prezdivka: Kubikula)