Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Jailbreak - Satan situace

Threaded View

  1. #1


    4 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Jailbreak - Satan situace

    Ahoj, mám zde nový peprný dotaz, který bude sloužit tak trošku jako otevřená diskuze.
    Apeluji na to, že je to otevřené téma, na které nemusíte odpovídat pokud nebudete chtít.

    Jedná se o situaci, která nastala včera na jb na mapě oasis, ze které hráč Satan dostal následný zákaz k CT. Odkaz zde - https://csko.cz/forum/showthread.php...nN-gt-Koprakek

    Téma mířené na Hunteda jsem již neměl v plánu nikdy zakládat, avšak k tomuto se prostě vyjádřit musím.
    Styl a tón, kterým Hunted řeší situace, je velmi neadekvátní a neprofesionální, když něco pokazím a vzápětí na mě někdo začne křičet, tak je asi jasný, že to nedopadne dobře, kord když někdo může být například cholerik.
    Ze strany Hunteda, jakožto "profesionála" a reprezentanta serveru došlo ke zbytečnému vyhrocení situace skrze jeho ton a celkové zvyšování hlasu viz. demo : http://csko.cz/dema?UPD=kmP4x2Io - bohužel to tam není celé, za což se omlouvám, ale moje HLTV selhalo, sry Huntede.
    Každopádně na tom demu můžeme vidět/slyšet, že Hunted nebyl schopný ukočírovat situaci a radši použil slay...což někdo, kdo se uchází o pozici Admina, by měl takové jednoduché situace bez problému zvládat.

    Teď k samotné situaci, kvůli které Satan dostal zákaz. Ten výběr teamů přeci není jen tak pro srandu králíkům. Hráč s výhodou, který si má vybrat hráče do teamu by přeci měl vědět koho si vybírá a jestli to není nějaký ťulpas viz. Drapalas. Když jsem Simon, dám výhodu o výběr hráčů do teamu a dáme fotbal, tak vždy řeknu, že jestli někdo z toho týmu bude bugovat míč, tak umře celý tým.. a o tom to prostě je, neměli by se vybírat hráči jen podle skillu, ale taky podle jiných aspektů. Když sis vybral hlupáka do týmu, tak prostě máš smůlu.

    Byly to zbytečné fragy, i když to zopakoval tak 5x? Možná
    Byl to MFK ? Rozhodně ne.

    Je velký rozdíl mezi zbytečnými fragy a free killem.
    Jak by napsal Grakon: Zdravím. Jen abychom byli stoprocentně korektní a spravedliví. Je rozdíl mezi FK a zbytečným killem. Za FK se dává VD, protože byl zcela bezdůvodně, neoprávněně. Zbytečný frag je oprávněný (porušení příkazů / zákazů Simona). Simon má zakázáno zbytečně fragovat. Tedy za zbytečný kill nemá vězeň dostat VD ale Simon napomenutí / trest.

    Navíc Huntede nechápu, že zrovna ty jsi tohle řešil, když Ty sám sabotuješ atrakci Spolupráce. Moc dobře si vzpomínám, že když jsem se opět po té delší době vrátil, vybral jsem si tě do týmu přímo na spolupráci a tys to sabotoval a schválně jsi stál na místě a nic nedělal a kvůli tobě umřel celý náš tým - není to snad úplně stejná situace ? Já přeci nemůžu za to, že ten hráč je hlupák a schválně mi sabotuje atrakci a já kvůli němu umřu, ačkoliv jsem se snažil dělat maximum. Ale víceméně to prostě byla moje chyba, že jsem si nedal pozor a vybral jsem si hlupáka do týmu.

    Samotný zákaz k CT je tedy zcela zcestný a dle mého názoru je udělený jen skrze Satanovi a Huntedovi osobní problémy.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 14-02-23 v 19:12.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •