Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 33

Téma: Žiadosť o práva

Threaded View

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Žiadosť o práva

    Zdravím, chcel by som sa uchádzať o práva na servery Fy a Gungame

    Volám sa Lukáš, chodím na Strednú odbornú školu podnikania v Trenčíne.. Medzi moje záľuby patrí hlavne počítač, kamaráti a cyklistika.. Myslím si, že som kludný, optimistický, milý a zábavný človek ale predsa len občas mi nejaké to škaredé slovíčko unikne, no komu nie...

    Rád by som sa uchádzal o práva na serveroch ktorých som písal vyššie.. A to z toho dôvodu, že na Fy chodí veľa cheaterov a aj ked je tam dosť adminov predsa sa len stane, že v určitú dobu tam žiadny admin neni... Gungame, pretože tam hrávam tiež docela často ale to hrám skôr for fun po večeroch. Counter Strike hrám asi 4 roky, z toho cca 2 tuto na Kotelni.. Hrával som s prestávkami a na Kotelni som začal hrať na War3FT... potom som mal dlhú pauzu a po pauze som začal hrávať na Fy servery a na Jailbreaku kde zabehnem už len občas.. Online na servery bývam skoro denne niekoľko hodín a s hráčmi a adminmi si vychádzam dobre aj keď ma niektorý hráči nemajú radi lebo si myslia, že som cheater nerobím z toho nič a hrám kľudne ďalej :)

    Steam mám krátko to viem, ale rozhodol som sa to skúsiť a aj keď mám s AMX skúsenosti na bode mrazu (pretože som nikdy Adminom nebol), verím, že sa to dokážem naučiť a nejaký ďalší admin mi stým pomože :)

    Nick v hre: Listen.
    Vek: 16
    SteamID: STEAM_0:0:45671406

    Dúfam, že sa Vám moja žiadosť páčila a ďakujem za vaše názory :)
    Naposledy upraveno Lazik; 02-06-12 v 08:59. Důvod: doplnenie vety
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •