Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: ratty2007

  1. #1

    ratty2007

    Vypis z konzole:

    DobrĂ˝ den, žádám od unban na arogant. (arogant a hned vedle je teÄŤka) vydával jsem se za nÄ›j, a myslel jsem si Ĺľe to bude velká legrace ovšem nebyla proto se omlouvám za moje špatnÄ› chovánĂ prosĂm o mistra neboli pana Hebrejce aby mi dal unban, s pozdravem ratty2007


    Poznamka:


    Dobry den, zadam od unban na arogant. (arogant a hned vedle je tecka) vydaval jsem se za nej, a myslel jsem si ze to bude velka legrace ovsem nebyla proto se omlouvam za moje spatne chovani prosim o mistra neboli pana Hebrejce aby mi dal unban, s pozdravem ratty2007

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    44

    Odpověď: ratty2007

    Zdravím.

    Chýba ti výpis z konzole. + Prísť ku ct, vystrieľať troch náhodných hráčov a utiecť mi nepríde ako zábava. Ub tým pádom nečakaj. Maximálne skrátenie ak by ostatní admini súhlasili, nakoľko z mojej strany mi príde ban uvedenej dĺžky hodný tvojmu priestupku.

    E: z dôvodu ospravedlnenia a uznania si chyby som pristúpil ku skráteniu. Nech sa to už neopakuje a ponaučenie, čo je sranda a kde sranda už končí si hádam pochopil.

    Prajem pekný deň.
    Naposledy upraveno Hebrejec; 25-06-23 v 21:53. Důvod: Doplenenie

  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    619

    Odpověď: ratty2007

    Jedná sa o tento zákaz k CT. Keďže sa jedná o jeho prvý zákaz k CT kvôli MFK a slušne sa ospravedlnil, tak som kľudne za skrátenie na 1 týždeň.

    E: Ban dávno vypršal. Považujem za vyriešené. Lock.
    Naposledy upraveno Kaco; 05-08-23 v 07:45. Důvod: lck
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •