Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Ignaccz

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    47

    Ignaccz

    Vypis z konzole:


    'Ignaccz' byl zabanovan na '3 tydnu'.
    Duvod: 'Napomahani zradcovi / uz by jsi mel znat pravidla'
    By admin Lmao
    *** Player killed Ignaccz with a headshot from p90 ***
    ĹalenĂ˝ VladimĂ˝r killed Player with famas
    'Ignaccz' byl zabanovan na '3 tydnu'.
    Duvod: 'Napomahani zradcovi / uz by jsi mel znat
    pravidla'
    By admin Lmao


    Poznamka:


    ahoj Lmao, svoji chybu priznavam. nemel jsem v umyslu mu nejak napomahat tak jak je to psany v duvodu, hodil mi awp jako ciste srandu, teda ja to tak aspon beru, sam si mohl videt ze se tam hromozvod, kterej mi to awp hodil nahanel s pacidlema snad se vsema kteri jsou na serveru a tahle malickost za jedno jediny kolo te vezme?

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Pirus
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    Vsetín
    Příspěvky
    37

    Odpověď: Ignaccz

    Maličkost za jedno jediný kolo? To co dělal Hromozvod (tj. naháněl hráče s páčidlem) si dělal taky a nebylo to jednou.. I když si moc dobře věděl kdo zabíjel, tak si při huntění zrádce bezdůvodně hitoval nevinné (Jen pro zábavu).. Co se týče napomáhání - Když jsem přišel na most, dostával jsem hity jak od tebe tak od Hromozvoda.. Každopádně TTT klikáš už nějaký ten rok a měl by si znát pravidla.. Tady to tvoje "beru to jako srandu" může ovlivňovat nové hráče a zkoušení vesty nebo bezdůvodné hitování jim potom příjde jako normální věc.. Upozornění a banů máš kvůli "beru to jako srandu" už nespočet.. Myslím si že za 3 týdny můžeš být jen rád (Poslední ban z TTT si měl na 30 dnů)
    “You clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in.” W.W. 4:6

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: Ignaccz

    bylo nas kolik 5 6 lidi na serveru a zrovna ty mas s tim problem, kdyby mi kdokoliv napsal at toho necham nemam s tim problem, ne vsichni si tam hraji na karmu a umrti Pirusi, mozna to zni uboze ale opravdu se strilime ze srandy, lidi na serveru nebyli zadny novacci jak to predvadis ty, ale lidi kteri se tam napojuji kazdy den. na ttt se najde malinky mnozstvi lidi, vsichni vime jak je to mrtvej mod a ty si prijdes banovat za nesmysly, ktery jsou lidem uplne ukradeny a zrovna ty s tim mas problem :D nemyslim si ze tomu modu prispivas




    mrzi me to Pirusi, svoji chybu sem priznal
    Naposledy upraveno Ignaccz; 05-07-23 v 19:31.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Pirus
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    Vsetín
    Příspěvky
    37

    Odpověď: Ignaccz

    Pokud se chcete střílet ze srandy tak prosím - https://csko.cz/rezervace/cs16 ..
    “You clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in.” W.W. 4:6

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: Ignaccz

    tohle je az detisnky Pirusi. ja chybu priznal a budu si davat majzla. Proc furt valcis?

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Ignaccz

    Na serveri som nebol, ale podľa týchto riadkov je ban oprávnený. Za spoluprácu by si kľudne mohol dostať aj viac, aj keď chápem, že keď je na serveri menší počet hráčov, tak niekedy sa hádžu po zemi hocaké itemy len kvôli zábave (no ak vidíš, kto to tam dropol, máš ho zabiť a nie spolupracovať). Na server sa dokonca začali napájať noví hráči, ktorým to môže prísť normálne a naučia sa to hrať týmto štýlom. Jediné, čo by som ja nehrotil je dĺžka banu. Síce sa niekedy správaš ako idiot, či už na serveri, alebo na fóre, no pri takomto počte hráčov, ktorí napájajú na server by som ti ja dal nejaký týždeň max. Ak by sme sa vrátili nejaký ten mesiac alebo rok dozadu, za tri týždne by si bol rád. Nehovoriac o tom, že si dostal ban na týždeň za urážanie hráča a obchádzal si podľa mňa aktívny ban. To len tak btw.
    Naposledy upraveno stupo; 06-07-23 v 10:23.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: Ignaccz


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •