Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Žádost o práva na HNS - PRIJATÝ

  1. #1
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Žádost o práva na HNS - PRIJATÝ

    Zdravím, po pár letech bych si rád splnil dětský sen a rád bych se stal adminem na HNS.
    Hraju tu už nějaký ten rok a bylo by fajn se konečně cítít povýšeně.
    Je mi 24. (Sadge). Hodin mám na tom tolik, že už to je až smutné.
    Nahlášeno nespočet lidí, když to ještě bylo in.

    STEAM_0:0:53588710 Toto je asi moje Steam id.
    Zaučení ohledně amxmodmenu už mám, postaral se o to Peťko a dalších par nejmenovaných adminů.
    Naskákáno na HNS si myslím, že mám víc než dost. Nemám co dále k tomu dodat, díky za jakýkoliv komentář a zodpovim vše, co bude potřeba, díky.
    E: Zapomněl jsem dodat, že jsem vždy byl, jsem a vždy budu lepší než Hapalicek :)
    Naposledy upraveno Nixvan; 01-08-23 v 21:01.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    Ahoj, pro

  3. #3

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    tojejasnyzejo

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    Pro.

    E: Názor z roku 2015 jsem změnil, jen ať si splní dětský sen..

    čau grakone


  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    jop

  6. #6

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    Je to tu celkom dead, ale načo by ti boli práva, keď tam za mesiac napojíš 3x aj to na 10min?


  7. #7
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Je to tu celkom dead, ale načo by ti boli práva, keď tam za mesiac napojíš 3x aj to na 10min?

    I kdybych se tam napojil 3x za měsíc na 10 minut, tak se stále řadím mezi nejaktivnější lidi na ten server.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    Citovat Původně založeno Nix0ne^ Zobrazit příspěvky
    I kdybych se tam napojil 3x za měsíc na 10 minut, tak se stále řadím mezi nejaktivnější lidi na ten server.
    Tady jde o to, že asteb se na adminování vysral a na jump tu zůstal aktivní jen Mario, já tam sice taky mám práva, ale fakt složitější případy nedokážu posoudit, proto by se tu hodil někdo, kdo je primárně HnS hráč a rozumí tomu víc než my admini co tam máme rozšířeno. Rozhodně bych to nahodil asap Samčo.

    čau grakone


  9. #9
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    Konečne rozumná reč, unihok

  10. #10

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    Seva

    Citovat Původně založeno Hapalicek
    Ahoj prosím vlož tam můj koment, nemám oprávnění tam psát, děkuju :)


    Sotva někdy něco skočil, ale brečet na serveru uměl vždycky dobře...... Léta ověřený hráč, s kterým nikdy nebyli problémy. Jsem PRO
    Koukejte mu to hned nahodit :)

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    235

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    Cc jump admin by sa hodil unihoka mozte dat potom uz na staleho clena jj pro

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    jo
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    bump už mu to nahoď Samčo, nemá cenu čekat tři měsíce

    čau grakone


  14. #14
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    Ahoj, o tvojich znalostiach nepochybujem, čo je veľmi veľké plus. Naskytá sa však otázka, že či máš vlastne teda skutočný záujem? Lebo to 10 minútové pripojenie raz za mesiac pretrváva od podania žiadosti, ako už odznelo hore vyššie. Ide skôr z toho taký dojem, že je ti to jedno či to dostaneš alebo nie. Tak ako to teda je? :O
    A ešte otázočka, prečo si vlastne nepožiadal opäť o práva skôr (také 2-3 roky dozadu), ale až teraz, keď už sa tu melie z posledného? Lebo je to škoda, predtým by si mal možno aj väčšiu motiváciu zapnúť to častejšie a naháňať po serveroch cheaterov. :-)

    Prosím ťa teda o odpoveď na otázky, nemusíš sem, stačí mi kľudne aj do správy odpovedať. Ďakujem! :-)
    Naposledy upraveno Samco; 08-10-23 v 21:40.

  15. #15
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Odpověď: Žádost o práva na HNS

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ahoj, o tvojich znalostiach nepochybujem, čo je veľmi veľké plus. Naskytá sa však otázka, že či máš vlastne teda skutočný záujem? Lebo to 10 minútové pripojenie raz za mesiac pretrváva od podania žiadosti, ako už odznelo hore vyššie. Ide skôr z toho taký dojem, že je ti to jedno či to dostaneš alebo nie. Tak ako to teda je? :O
    A ešte otázočka, prečo si vlastne nepožiadal opäť o práva skôr (také 2-3 roky dozadu), ale až teraz, keď už sa tu melie z posledného? Lebo je to škoda, predtým by si mal možno aj väčšiu motiváciu zapnúť to častejšie a naháňať po serveroch cheaterov. :-)

    Prosím ťa teda o odpoveď na otázky, nemusíš sem, stačí mi kľudne aj do správy odpovedať. Ďakujem! :-)
    Nemám problém ti odpovědět i tu. Stále mám zájem, bohužel jsem teď byl časově absolutně na 0, chodím do práce, mám přítelkyni a byl jsem časově na 0. Navíc vyšla hra, která mě zajímala víc. Věřím tomu, že aktivitu v příštím týdnu s radostí doženu, ale teď na to prostě nebyl čas. O volných víkendech jsem dělal na baráku atd atd.

    Druhá otázka, proč jsem nezažádal dřív? Protože by tu byla zase ta samá sračka typu: Cheatoval, nedáme mu pro. Neměl jsem nervy na to, číst to po padesáté. To, že jsem byl vymleté děcko bohužel nevrátím, ale už teď vím, že by mi to bylo zas a znovu omláceno o hlavu, o to jsem tehdy nestál.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •