Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Pirus

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    47

    Pirus

    https://www.mediafire.com/file/d6q4j.../pica.dem/file

    27:18 se Stinkym se strilime Agent ho nasledne zabije - 27:49 nedivim se, i kdyby zabil me ma k tomu duvod, strelna zbran, malo hp... Agent se mu to kolo jeste omluvil. (26:52) - zacatek kola.

    28:33 ho Pirus vykopne, zbytecnej kick, mel dobrej duvod Stinkyho minule kolo zabit. Ptal jsem se proc ho vyhodil, Neodpovedel.
    28:45 - 32:00. 4 minuty cekani na zradce (neplneni modu) Pirus neresi.

    Slovně napadat malyho kluka od Stinkyho byl jeden velkej stud a ubohost
    Nemluvme o tom ze Pirus na ttt chodi jen nahanet bany a celkova hra je mu ukradená



    Nazev dema neni zadna narazka ci urazka na Piruse, v rychlosti jsem neco napsal.

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Pirus
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    Vsetín
    Příspěvky
    37

    Odpověď: Pirus

    Ahoj Ignáci.. Na demo kouknu zítra.. Každopádně jsem kick objasnil.. Celou dobu jsem šel za agentem, neměl jediný důvod střílet, protože nevěděl kdo střílí a Stinky ho obešel.. Až po tom co si Agent uvědomil že kolem něj prošel Stinky tak se otočil a zabil ho (předcházelo tomu několik random hitů a killů? Kill jsem popravdě postřehl jen jeden za který dostal kick).. Agent měl být zabanovaný hned na začátku 4_houses, bohužel víme že aktivita není ideální a tvoje neustálé fňukání ohledně banů tomu nepomáhá.. Proto jsem se rozhodl že komunitu kterou si do jisté míry zkazil ty, budu kickovat a upozorňovat na pravidla, následně příjde ban.. A banovat že někdo nehraje? Ty osobně random hituješ v podstatě neustále a když dostaneš ban tak máš ještě proslovy o tom jak si vylívám zlost.. Mimochodem, ty tvoje random hity jsem “přehlédl”..
    “You clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in.” W.W. 4:6

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: Pirus

    Aktivita je nulova, jenom kvuli ignacovi. kdo vi, kotelna je cela prazdna, co nevidet zrusena, ale je to muj problem, ze nechodi lidi na ttt
    clovek te na serveru vidi jednou do mesice a vsichni skacou radosti, kdyz te na serveru vydaji. Co o tobe rikali lidi na max mape ani nebudu vytahovat

    Diky ze jsi to prehledl. ja tebe taky, ale vcerejsek mi nedal. O tom jak si slovne uporoznoval malyho kluka a tvoje nafoukanost vuci nemu bylo fakt neco hrozneho a bylo mi z tebe spatne, psychicky spatne

    Pirusi, tomu se rika neplnění modu, vzdyt bylo do konce kola ani ne pul minuty, a bylo to kvuli me ze nestrilel, to mas teda pravdu :D nejde mi o to zabanovat hrace, ale aby jsi do toho monitoru napsal, at zradce zrychli neco v tom smyslu, od ceho potom jsi admin? prosim, mej taky nejakou funkci
    me se strasne libi jak se veci snazis prehodit na me, tvoje falešnost je dokonala.
    Naposledy upraveno Ignaccz; 16-08-23 v 00:38.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Pirus
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    Vsetín
    Příspěvky
    37

    Odpověď: Pirus

    Pokud si chceš pokecat tak mi můžeš napsat sz.. Každopádně ti tady ještě odpovím.. Hrával si jako normální člověk.. Co se stalo teď? Musíš si sám přiznat že tohle vypisuješ kvůli tomu že si dostal ban oprávněně a že nejsem jeden z obdivovatelů tvého gameplaye.. Oba na sebe máme nějaký názor a asi to tak i zůstane..

    Co se týče “hledání příležitostí pro ban” tak ano.. Máš pravdu.. Když vidím tebe a lidi se kterýma si tak rád vyměňuješ randomy na serveru tak se rád příjdu podívat.. Víš proč? Protože je evidentně tězké hrát podle pravidel jako každý jiný a s hlášeníma na steamu bych si mohl momentálně vytapetovat byt.. Pokud vás baví být toxic a bezhlavě se randomovat tak jsem ti už v minulosti poslal odkaz na rezervaci serveru.. Tak jako tak nevím o tom že by dostal ban někdo ze starých hráčů TTT.. Může se stát že se ustřelíš nebo nepostřehneš co se v přestřelce přesně děje, a je to normální.. Banuju jen to co vy úmyslně děláte pro radost no jinému tím kazíte požitek ze hry..

    Co se týče ohledně chatu tak funguje chatlog.. Párkrát co jsem se do něj podíval tak si měl debilní kecy vůči mně jen ty.. Zbytek serveru tě tak nějak ignoroval..

    Ke slovnímu upozornění.. Ty mi na jednu stranu vyčítáš že banuju lidi, na druhou stranu tady napíšeš že nebanuju lidi a teď už se ti nelíbí ani slovní upozornění? Nechápu tomu.. Každopádně, Agentovi jsem řekl ať si přečte pravidla, neudělal tak.. Potom jsem mu psal ať zbytečně nehituje, neudělal tak.. A když se zeptal za co dostal kick (což jsem mu odůvodnil) tak jsem mu v klidu odpověděl i s tím co se stane když v tom bude pokračovat.. A víš co Ignáci? Agent přestal a odpověděl že tomu rozumí..

    Ke shrnutí by jsem jen dodal: To jak mě ty vidíš na serveru je tvůj pohled.. Kdyby jsem byl přesně takový jak ty tady líčíš tak na serveru už dobrého půl roku nehraješ a dalšího by sis s tvou historií a chováním nezahrál..
    “You clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in.” W.W. 4:6

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: Pirus

    Hele, ja ti uz nic vyvracet nebudu, treba jsem fakt ja ten spatnej. Ty na me hledas i ty nejmensi chybky... spolcis v jednu velkou a pak tu o me pises takovy dopisy. Takovy mensi plus... povidali jsme si o tobe pres mikrofony.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Pirus

    Demo som si pozrel do 34 min. a nevidím tam nič zlé z Pirusovej strany. Agent hitoval náhodne každé kolo a Stinky je jeden z tých jednoduších hráčov. Namiesto banu zvolil 2x kick, a preto nevidím zmysel tejto sťažnosti, alebo ako to nazvať. Ostatné veci sú len medzi Vami.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    47

    Odpověď: Pirus

    Ahoj, diky za nazor

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •