Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Žádost o práva / Aim a Knife server

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    32

    Žádost o práva / Aim a Knife server

    Zdravím chtěl bych požádat o práva na AIM a KNIFE sereveru

    Nick ve hře : Totally N0th!n -tk

    Nick na fóru : GoXx (Starý ingame nick)

    Věk : 29

    Steam nick : Totally N0th!n -tk

    SID : STEAM_0:0:142016824

    HLstats : https://stats.csko.cz/statsx/hlstats...player=7961518

    Nějaké bany či prohřešky? Nikdy trestaný, byl jsem do nedávna admin na jiném potrálu (asi tušíte kde) a i před tím než jsem se jím stal, neměl jsem nikdy žádný problém či trest na žádných portálech.

    Teď něco málo o mě : Pravým jménem jsem Patrik, je mi 29 a jsem hudební producent, beatmaker a song writer.. Do práce nechodím (pracuji na PC z domu) takže mám spoustu času být na serverech a hlídat tak klidný chod serverů.
    Jak jsem zde již zmiňoval byl jsem adminem čili mám spoustu zkušeností a i proto zde nemám skoro žádnou aktivitu (Ale žádný problém nemám aktivitu dohnat když už nejsem adminem na jiném portálu)

    Díky všem adminům ať to jsou ti řadoví nebo ti vyšší za jejich reference.
    Přeju hezký zbytek dne, Totally :)

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    617

    Odpověď: Žádost o práva / Aim a Knife server

    Ahoj, nie je to moja sekcia ale keď to tu vidím, nedá mi to a musím sa vyjadriť.
    1. Žiada sa len na 1 sekciu
    2. Aktivita nulová (1 pripojenie zo dňa 30.8. a to ani 20 minút, hlstats tiež nič moc)
    3. Tvoj posledný príspevok je starý skoro 9 rokov
    4. Tvoja žiadosť o práva na konkurenčnom portále zo včera ktorá bola zamietnutá

    Prelietavé vtáčiky musia preukázať, že to myslia vážne. Proti.
    Naposledy upraveno Kaco; 05-09-23 v 21:17. Důvod: e
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    32

    Odpověď: Žádost o práva / Aim a Knife server

    1. Jasný, děkuju za upozornění a poučení.
    2. K aktivitě jsem se už vyjádřil v žádosti, ohledně celkové aktivity můžu dodat stats ze sverů na kterých jsem byl adminem.
    3. Dobrá dobrá, aktivitu jak na serverech tak na webu doženu a třeba za měsíc sepíšu novou žádost o práva.
    4. A ohledně bývalé žádosti co jsem podával bych asi podotkl jen to, že bych to raději vysvětlil někde na TS upřímně a na rovinu.

    Díky, Totally.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    590

    Odpověď: Žádost o práva / Aim a Knife server

    https://csko.cz/forum/showthread.php...-Knife-servery Pro adminy/Samca - tu je odkaz na zadost par let zpatky + odkaz na Grakonovi poznamky.

    Mne by zajimalo toto: "Nějaké bany či prohřešky? Nikdy trestaný, byl jsem do nedávna admin na jiném potrálu (asi tušíte kde) a i před tím než jsem se jím stal, neměl jsem nikdy žádný problém či trest na žádných portálech." - Kdyz si rozkliknu tvuj profil na foru, tak tu mas nekolik zadosti o unban... takze asi s tema trestama/problemama to je jinak ci, ikdyz to je dost let zpatky?
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    32

    Odpověď: Žádost o práva / Aim a Knife server

    Čau čau, hele pokud jsem kdy nějaký ban měl tak to musí být strašně dávno a 100% za nějakou hloupost a ještě k tomu na NS verzi cska každopádně v tu dobu jsem byl ještě mladej a hloupej.
    Já se v žádosti bavil o steam verzi, i když i to je už dávno a nejsem si 100% jistý :)

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    32

    Odpověď: Žádost o práva / Aim a Knife server

    Můžu poprosit lock na tomto topicu? Díky

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva / Aim a Knife server

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •