Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: práva AIM

  1. #1


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    práva AIM

    Ahoj,

    vzhledem k rozrůstající se základně cheaterů prosím o práva na only d2 neboli AIM (skupina co jste ji tak rozdělili, pokud to chápu dobře),

    vlastnit originální hru (STEAM_0:1:17777350)
    hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (sem tam pořád :), nahlašuji i cheatery, to už asi víte :) )
    čistý trestní rejstřík (v CS i na steamu mám)
    hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (myslím že jsem aktivní)

    Sorry , že tak stroze, ale určitě nechcete číst esej. Jde mi o to, že ráno tu admini nejsou a já hraji jen ráno v práci.

    Díky a rozhodujte dobře :)

    h4 style

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: práva AIM

    Pro.

    čau grakone


  3. #3


    Odpověď: práva AIM

    Citovat Původně založeno UNHCZ Zobrazit příspěvky
    Pro.
    dík:)

  4. #4


    Odpověď: práva AIM

    Jen dotaz, po jaké době se rada starších většinou ohledně admina dohodne? Já jen že už mě je 38 let a mám blízko do důchodu :) :)

  5. #5


    Odpověď: práva AIM

    Taky aktivní borec

  6. #6


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: práva AIM

    Citovat Původně založeno stanapppp Zobrazit příspěvky
    Jen dotaz, po jaké době se rada starších většinou ohledně admina dohodne? Já jen že už mě je 38 let a mám blízko do důchodu :) :)
    Niektoré žiadosti tu su otvorené aj nezmyselné 3 mesiace tak uvidíš.

    Inak som za.

  7. #7


    Odpověď: práva AIM

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Niektoré žiadosti tu su otvorené aj nezmyselné 3 mesiace tak uvidíš.

    Inak som za.
    Dekuji

  8. #8


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: práva AIM

    za skúšku pro


  9. #9
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    235


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: práva AIM

    Čau, reálne 3/4 vecí, čo si nahlásil tu na forko je dookola ten istý človek, čo obchádza furt ten istý ban. Už pár krát ti bolo povedané, že je to zbytočné, stačí sa pozrieť na tie dema a každé demo trvá pár sekúnd, lebo je tam SH alebo spinbot a neviem, čo ešte. Aktivitu máš, ale nemyslím si, že si vhodný na post admina, neviem dokedy Ti dá Samčo ešte čas, ale ešte ho využi a nahlas mi niečo dôveryhodnejšie, než len obchádzača. Zatiaľ som Proti, nechápem vyjadrenie adminov hore v čom si si ich získal. Ak len aktivitou tak tá vymizne časom víz adminlist. Peace :)

    e: Hlavná pointa je, že nahlasuješ ľahké veci, ktoré odhalí aj bot (doslova je tu SH bot), myslím si, že je úplnou samozrejmosťou, že admin dokáže rozoznať cheaty aj u ľudí, ktorí sa to snažia zakrývať. V tom si ma doteraz nepresvedčil, preto hovorím, chyť niekoho diskutabilného a možno zmením svoj názor.
    Naposledy upraveno Troy; 30-01-24 v 14:59.

  10. #10


    Odpověď: práva AIM

    Citovat Původně založeno Troy Zobrazit příspěvky
    Čau, reálne 3/4 vecí, čo si nahlásil tu na forko je dookola ten istý človek, čo obchádza furt ten istý ban. Už pár krát ti bolo povedané, že je to zbytočné, stačí sa pozrieť na tie dema a každé demo trvá pár sekúnd, lebo je tam SH alebo spinbot a neviem, čo ešte. Aktivitu máš, ale nemyslím si, že si vhodný na post admina, neviem dokedy Ti dá Samčo ešte čas, ale ešte ho využi a nahlas mi niečo dôveryhodnejšie, než len obchádzača. Zatiaľ som Proti, nechápem vyjadrenie adminov hore v čom si si ich získal. Ak len aktivitou tak tá vymizne časom víz adminlist. Peace :)
    Děkuji za tvůj názor. Jen se zeptám jak poznám obcházeče ? vidím snad jeho IP ? ID má pořád jinou. Nepořebuji si získávat adminy, myslím si že jsem v dopoledních hodinách hodně aktivní a většinou tu žádný admin není, tak možná proto. A pokud jsi se díval , tak mám daleko víc nahlášených věcí. Ale v pořádku jsem rád i za názor proti. Pokud mi Samčo práva nedá rozhodně se mi svět nezboří. Peace

  11. #11


    Odpověď: práva AIM

    Proti viz. Troy

  12. #12
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436


    Odpověď: práva AIM

    Od posledných vyjadrení nastala nejaká zmena? Hlásiš ešte niekomu?

  13. #13


    Odpověď: práva AIM

    klidně to lockni , nemám na to nervy čekat na něco co by vám pomohlo. Troy to stejnak nechce a nebudu se doprošovat. Jinak dík za šanci Samco :)

  14. #14
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    158

    *VIP*



    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: práva AIM

    Čau, trochu sa rozpíšem.

    Správanie: Čo sa týka chovania tak som nevidel žiadny problém. Hru niekedy berieš až moc vážne, ale to je len môj subjektívny pohľad keďže sám nemám vo zvyku ľuďom vyčítať keď nekryjú planty alebo Tčka nerushuju spoločne so mnou.

    Znalosti: Tvoj skill je oproti väčšine serveru nadpriemerný, o tom hovorí aj hlstats: https://stats.csko.cz/statsx/hlstats...player=7461646

    Hlásenia: Z 59 príspevkov na fóre máš +- 55 hlásení, z toho približne 5 boli "faily" (1 fail za aimbot, ostatné veci boli nebanovatelné alebo šlo o obchadzacov)

    Aktivita: Vzhľadom na to, že to chceš nechať locknut tak tipujem, že si stratil motiváciu a tvoja aktivita klesla. Čo je samozrejme pochopiteľné. V prípade že by ťa moje vyjadrenie trochu povzbudilo tak by bolo fajn keby aktivitu zvýšiš, to čo budem písať ďalej bude od toho závisieť.

    Všeobecné podmienky na prijatie do AT splňuješ, problém ale je že tie podmienky boli naposledy aktualizované v 2019 a pár vecí je dnes inak. To je práve tvoje najväčšie mínus, že nevieš ako táto komunita funguje. Na vyriešenie žiadosti sa čaká dlhé týždne/mesiace, ku právam sa dostávajú hlavne ľudia ktorí toto obdobie prečkajú s kľudom a premotivovaní hráči často na toto doplácajú, pretože ich netrpezlivosť sa začne prejavovať vo viacerých formách. Niektorým dojde sila na pretvárku a ukážu čo sú zač, ako sme videli aj nedávno, a niektorí si to nechajú locknut pretože sa cítia odmietnutí/ignorovaní.

    Našťastie zapadáš do druhej skupiny a keď si dáš tú námahu naučiť sa ako tu veci fungujú, tak som za to aby sa ti dal spešl (právo na kick/slap/slay). Momentálne si nevybavujem žiadného aktívneho admina ktorý by chodil na aim servery ráno, preto by bolo fajn keby je tam niekto kto aspoň čiastočne dokáže udržať na serveri poriadok. Aj jeden multihacker v ranných hodinách dokáže vyprázdniť celý server a potom si tam nikto nezahrá.

    Pokiaľ ale trváš na locku tak môžeš moju slohovku brať ako bezpredmetnú (to by som bol smutný, dal som si záležať).
    Naposledy upraveno sef; 25-04-24 v 15:07.

  15. #15


    Odpověď: práva AIM

    Šéfiku dík za odpověď, přemotivovaný někdx jsem protože mě štvou cheatři, na serverech jsem pouze dopoledne nebo max do 15:00 kdy jdu z práce. Takže hraji jen v práci, doma je to pro mě ztráta času. Motivace je, ale když tam hraje 5 lidí a 6 botů , tak jdu hrát jinam , to je snad logický. NEskutečně mě štvou spawnkempři a nepokládači bomby, to je pravda že dokážu někdy i nadávat. Každopádně děkuji za povzbuzení a normální kritiku asi ze všech.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (1 members and 9 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •