Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: S!GNA!

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    S!gna!

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Player
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'zapaty'
    [AMXBANS] Delka: 'permanentne'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:627735236'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '86.49.240.6'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    ' S!GNA!' byl PERMANENTNE zabanovan.
    Duvod: 'zapaty'
    By admin Player


    Poznamka:


    Dobry vecer, chtel bych pozadat o unban, jelikoz se admin nejspise unahlil, poprosim take demo s casy mych udajne "zapatych" situaci at je muzu obhajit, k te ktera byla posledni a u ktere je mi jasne ze se ji bude argumentovat, cili hrac bot vranov ve smoku za dvermi na levo jsem pri seskoku z shortu videl hlavicku, dekuji za vyjadreni a cas vsech, S!GNA!

    PS: ano věděl jsem že mně točíš, nick player, s ikonkou kačera na steamu a nehýbajícím se scorem 0:0 není moc neviditelný :D

    PS2: ustřelil? stále čekám kde jsem se ustřelil, a bavíme se teda o jaké formě cheatu nebo jestli jich dokonce mám víc tak které to podle tebe jsou, at vím jakým směrem se mám směrovat :D
    Naposledy upraveno S!GNA!; 19-10-23 v 19:58. Důvod: dodatek

  2. #2

    Odpověď: S!GNA!

    Nech sa páči demo má 20min takže som sa asi "neunáhlil" http://csko.cz/dema?UPD=p3D4one8

    Časy sa mi úplne nechcú vypisovať ale ak by bolo treba nie je problém sadnem si k tomu. Najlepšie je, že vždy keď je niekde hráč tak sa tam pozrieš ale akonáhle tam nie je tak tá pozička pre teba neexistuje a ideš daľej. Opatrný play vždy keď vieš, že niekto pozerá tvojou stranou ale iné kolo tam nabehneš jak veľká voda lebo vieš, že tam nik nie je - takých kôl sa nájde viac :) Nie som zrovna jediný kto buď má demo alebo vidí tvoj play.

    Čo sa týka posledného kola že si ho pri zoskoku videl, resp si mu videl hlavu podľa tvojich slov, ja na deme som nevidel ale stiahnem si to hltv a pozriem ešte raz :)

    E: to že si vedel, že ťa točím mi bolo jasné ale aj tak si sa ustrelil :)
    Naposledy upraveno Bager258; 19-10-23 v 19:23.

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA!

    Ahoj, poprosím ty časy, jinak moc nemám k čemu argumentovat, ale pome to vzít s celkového hlediska, musím uznat že tvoje argumenty chápu, a musím uznat že bych se měl taky za zaplého kdybych neměl monitor před sebou a nevěděl že zaplého nic nemám, předpokládám že jsem tedy nařčen z wallhacku nebo nějakého druhu ESP cheatu, první věc kterou by bylo asi fajn objasnit je že mám dost pozměněnou gammu přímo pro csko v invidii, takže nemám na mapě jediné tmavé místečko, druhá věc je že mám změněnou oblohu takže mám mapu ještě světlejší, dále mám změněné modely hráčů i zbraní a animací, dále mám vyšperkovaný config prěsně pro svoji potřebu, a pokud vím nic ze zmíněných věcí není považováno za používání podpúrného programu, o čem světší například i to že mně s tím vším pustí gameguard na fastcupu což je asi nejlepší anticheat pro csko dost dlouho, další věc kterou si je třeba uvědomit je že hraju průměrně okolo 6 hodin denně a v celkovém součtu hodin se můžeme bavit o 10 000+ hodinách za 6-7 let (jen za poslední 2 roky je to okolo 3500), což pokud člověk není antitalent a že jich tu je, tak člověka "vyhodí" na úplně jiný level než je 80% hráčů tam, rozhodně tebe nebo jiné adminy nechci podcenovat, ale fakt tu není moc lidí co ještě umí dobře hrát nebo to aspon uměli, dále se můžeme bavit například o nespočtu gatherů, nějakých 1000 hodin na fastcupu pak tu máme tisíce hodin na deatmatčích, aim mapách a dustech. Opravdu není těžké tipovat kde kdo bude a vyhodnotit procentuální šanci, mimo to že hraju dost podle zvuků, aim jsem nikdy neměl tak dobrý jak bych chtěl ale díky zvukům a správnému vyhodnocování to lehce doženu, obzvlášt pak na public serverech kde se to hemží s prominutím boty. Další věc, ty tu píšeš že vždy vím kde koho čekat a kde se netřeba ani koukat, ano většinou to tak je, ale často taky ne, píšeš že jsi koukal 20 minut, no nevím jestli na hráče jako jsem já (bože to bude zase pojeb za ego) ti stačí koukat 20 minut, koukni na HLTVko z celé mapy, tipuju že tak 6 krát mně tam určitě někdo překvapí a doplatím na svou lenost se tam kouknout nebo jelikož to podcením, takže ano úspěšnost mm solidní nicméně ani omylem ne nemožnou. Dále bych rád podotkl, že už mapu před tím než jsi došel na mně čeměl liky a nohama ve spectu a neustále mi vypisovali že jsem zaplý, že mně nahlásí atd... a já jim na to v klidu odepisovat že klidně a radil jim jak to udělat, přesto že jsem si byl vědom žě mně točí v klidu jsem si za stálého odepisování jim uhrál nějakých 80:20 tuším, na druhou mapu tu kterou ty jsi došel to liky leavl a nohama na mně dál čuměl ve spectu a netajil se tím, taktéž jsem si jel bomby, pak jses napojil ty, player, steam profilovka kačera a nehybné score 0:0, takže ano bylo mi jasné že na mně koukáš, kdo jsi a že mně točíš, ty si jako fakt myslíš že po 7 letech tady bych takovou situaci riskoval a v klidu si dával týpky za stěnama a ve smocích abych ti udělal dobré demo? Ne fakt bohužel ne, kdybych něco měl tak jsem to vypl nebo se odpojil a nebo prostě lamil, nestalo se ani jedno z toho. Tot ze všeobecného hlediska a ve skratce asi vše, poprosím ty časy at tu nemusím jen plácat nějaké vysvětlení mého herního stylu a života :D

  4. #4

    Odpověď: S!GNA!

    Veľa som toho skipol nakoľko je to dlhé demo ale - chápem že hráč už neviem ako dlho túto hru ale boli tu aj iný machri čo to hrali ešte dlhšie a na vyššej úrovni a zapli takže to ťa nijak "neospravedlňuje"... ja taktiež hrám xy rokov a mám nahraných xy hodín a keby zapnem tak ma to neobháji :)
    Najviac ma baví to ako niekedy ideš bomby a niekedy nevieš dať basic kill. Samozrejme ak sa mýlim nemám problém ti dať UB a ospravedlniť sa ale samozrejme si osobne myslím, že presne vieš kedy máš zapnúť aby si si dopomohol a kedy to mať off aby to nebolo také okaté. Uvidíme čo povedia ostatní.

    3:13 - chápem, že než dopadol smoke a ty si peekol tak si ho na milisekundu videl ale tak pozerať naňho cez bedňu priamo keď vlastne 3 sekundy predtým ťa strielal úplne z inej pozičky ? Možno by som čakal že sa skoval alebo je dalej...
    pomedzi tieto časy veľa krát prefire cez stenu ale to sa mi úplne časovať nechce
    10:50 - nepozeráš naňho ale akonáhle ideš do katov tak si to walkuješ no nechápem prečo si sa pozrel do rohu a už nie napr. priamo na T spawn keď ešte nebol posledný?
    11:12 - nikto na B, letmo pozriem rohy a idem dalej... kolá predtým pozeras pozičky aj vzadu v záhrade a teraz nič? Nemohol tam len čupieť a čakať ?
    15:24 - prvý krát pozeras tuto pozičku, inak ked ides short tak vobec, respektíve veľmi letmo a ani nevystrelíš, teraz sa hneď strielalo
    17:00 - ako si vedel o hráčovi za rohom? Neustále si sa pozeral či nevybehne, keď si vchádzal do dverí na longu bol tam počuť step ale kľudne za ten čas mohol ísť do pitu kde si sa ani nepozrel a len si čakal kedy to vybehne
    27:30 - prvé kolo kedy to ťahali oni takže ty si radšej čakal čo sa stane
    32:00 - nič nepozrieš a ideš si po ten kill, ktorý vlastne nedáš ale dúfaš že bude jednotka
    33:55 - videl si ho že višiel ale prefire bol hneď na bedničku hore aj keď mohol byť dole
    36:00 - spominane "videl som mu hlavicku" - ja ti neviem mam to spomalene na 1/4 ale ja som nevidel

    Nejdem sa tu teraz robiť nejakým profíkom ale z mojej strany za tie roky čo to hrám mi to nepríde clear keďže viem akým štýlom hráš.

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA!

    Takže prvně se vyjádřím k tomu co píšeš, já se neobhajuju tím že mám xy nahráno tak že nemůžu zapnout, jasně že můžu :D já se jen snažím přidat point k svému pleji, pokud bych zaplo mněl tak sám nevím jestli bych tu ted o UB žádal, protože by to byla pro mně osobně celkem ostuda, jelikož ale vím že jsem čistý jako lilek, tak o UB žádám a velice rád se posnažím dokázat že to tak je. Ze někdy nevím dát basis kill? Jistě, zkus hrát 7 hodin v kuse špičkově o to spíše když nic nemáš :D Ano mýlíš se, otázka je spíše jak tady bude velká "nestrannost" z očí ostatních adminů, už jen dle reakcí ve forum chatu, ale tak třeba některým křivdím :D konkrétně včera jsme hrál nějakých 520 minut bez pauzy, já se omlouvám ale ty si myslíš že je někdo schopný 8 hodin v kuse zapínat a vypínat aby si dopomohl? Aby to nebylo okaté? vždyt není jediný den kdy by mi tam aspon 3 lidi nepsali že jsem zaplý, z 90% lidi co neviděli cheaty ani z rychlíku takže jak aby to nebylo okaté? Rekni mi jak tobě a ostatním hráčům/adminům mám dokázat že hraju legit? zapnout stream na twitchi a každou jednu minutu hry sdílet obrazovku, protože mně osobně už moc nenapadá jak to dokázat, ale klidně porad :D


    Ted přejdu přímo k časům které jsi vypsal a zkusím nějak objasnit moje myšlenkové pochody a to jak jsem to zahrál nebo nezahrál.

    3:13 - vybíhám z béčka pod b jelikož nevím kde tam může kdo být kryju se vedle ct za stěnou, můj střílí po někom, z jeho pozice jde vidět tím směrem jen pod A site část CT a longm kroky jsem slyšel někde v rozmezí pod A sitem a pod shortem, maximálně na kraji A situ, předmiřuji si a to spíše směrem blíž k longu případně na rampu směrem k rohu situ kde často bývají hráči kryjcí A site vew chvíli kdy je někdo pushuje z pod B, peeknu, a okamžitě se mi dostává zpětné palby z famasu, díky tomu vím přesně kde je hráč + jsme ho jak píšeš na milisekundu viděl, házím smoke před jeho pozici přes krabici tak aby mně při tom nesejmul, mirkosekundu před dopadem vidím hráče, od chvíle kdy po mně střílel uběhly sotva 2 sekundy, takže je logické že pozici asi nijak fatálně nezměnil maximálně se shcoval pod short za bedny, jelikož ho ale před dopadem smoku vidím rovnou střílím a to úspěšně, nevidím tu vůbec nic zvláštního

    10:50 - začíná kolo, pushuji mid, pod B ani nikde na B nemám o nikom info, sejmu jednoho na spawnu a jednoho pod sitem, směrem na ct, slyším jednoho CT jak se střílí na A, jelikož tam rushují moji zatímco B nemá nikdo tipuju že na B někdo bude nebo byl, jelikož mně nikdo nepeekl z B usuzuji že jestli tam někdo je, je bud na B stále nebo musel logicky jít směr katy, pakliže to nepushl do kat a na T spawn což v jednom maximálně dvou CT této skill úrovně není velmi pravděpodobné, jelikož A je v tu chvíli pořešené předpokládám že se CT vezme a nepujde walkem a nebo že bude někde kempit, jelikož do kat z ct spawnu slyším jdu prvně v rychle, pak se přibližuji pod horní katy, jelikož tam může někdo být a nemusel jsem ho slyšet, a nebo je na B a nebo je při vchodu z B do kat přecházím do walku, na první dobrou v horních katech nikoho nevidím, a neslyším ani nikoho nikde zdrhat, je velká pravděpodobnost že někde kempí, samozřejmě může být na druhé straně mapy viz druhé CT ale není pravděpodobné že tam budou obě dvě CT, že jsem si jako první pozičku koukl zrovna tu při vchodu do kat byla tak nějak dedukce možná čistá náhoda, vidím CT střílím, CT umírá, po spawnu jsem tuším ještě psal a jéje wh situace,ale kdybych na to koukal nezávislýma očima asi bych ti tuhle situaci v klidu jako SUS uznal


    11:12 - začíná kolo, pushuji horní katy směr B, nezastavuji, neházím granáty, prostě jdu, píšeš že je divné že normálně si tam čekuju každou pozici a ted vůbec důvodů to má několik a já ti je rád vypíšu, modelová situace, na B jsou CT, vyběhnou na CT a hází něco do horních kat proti pushi nebo berou pozici tak aby je mohli krýt a nebo se prostě jen někde zakempí a doufají, důvody proč jsem se nebál jít push: za prvé během celého pushe nepřiletěl jediný granát jediného typu, což se stává minimálně, dále neslyším jediný krok taktéž minimálně se dějící jev, vybíhám katy a nevidím nikoho v zahradě, nikoho před horními katami, nikoho v okně, situ ani pod b, za mnou jsou moji kteří flashují a hečkují prostor, na midu v tu chvíli vybíhají dva moji,zatím bez reakce CT celá situace, to znemaná že pokud je na B nebo pod B nějaké CT na 90% je samo, dále to znamená že mně velmi z malou pravděpodobností vyběhne či peekne nebo wallbangne a pokud tak je velmi malá šance že uspěje, jelikož jde vše bez jediné reakce ct stále běžím neohroženě pod b koukat na CT, jelikož z pod B vybíhají dva moji kteří to pushli, to znemená že CT budou v tu chvíli nebo v blízké době s velkou pravděpodobností směřovat přes CT, ještě dodám k tomu že normálně si to koukám, ano ve chvíli kdy mám důvod, podezření nebo zkušenosti s předchozích kol že někdo kempí v zahradě nebo situ tak tomu místu věnuji pozornost, než jsi došel dvakrát jsem dostal právě od týpka kempícícho za krabicí na B v situ pod oknem, právě protže jsem ho nečekal a něměl info i proto jsem pak pár kol věnovat koukání pozic speciální péči, to vše jde dohledat na HLTV žeo, takže tady za mně nic SUS nevidím


    15:24 - začíná kolo, vybíhám směr short, chci hodit smok ale změním gunu moc brzo, znovu házím smoke tentokrát úspěšně, před dopadem peeknu dvěře na midu za rushe shortu, pokračuji rush short, na shortu neslyším kroky, nehází nikdo flash ani hečko, nikdo mně zatím nepeekuje, a je nějkých 8 sekund po startu kola, vybíhám short v tuto chvíli čekám že minimálně 1-2 neli více CT bude bud na sniperské kde hráč je, nebo na rampě za sitem, nebo v situ a nebo na longu, proč? protože je start kola, protože se stává minimálně že by v tomto počtu nikdo nebyl na A a protože nikdo nekryl short, jelikož sniperská kde je borec s autolamou je první viditelnou pozicí po pushnutí shortu koukám prvně tam, přesto že tam hráče částečně čekám a podivám se na něj mikrosekundu mi trvá si to uvědmit takže jde vidět že crossem už chci jít pryč načež se vrátím, borec missne první shot a zabíjím ho za mně nic zvlášního nevidím opět, duvod proč tam nekoukám standartně je v celku jednoduchý, jednak teda short na začátku kolapushuji naprosto minimálně, a když už tam jdu je to většinou o dost později v průběhu kola, taktéž často na shortu prvně jednoho dva lidi vypnu, čili šance že na sniperské je člověk mířicí aktivně na short je o značnou část menší

    17:00 - začíná kolo jdu směr před long, na long ani před něj nikdo z mojich nejde, chvíli na to slyším pushování CT na longu, vezmu si svou oblíbenou pozici na counter push longu hráč vybíhá dostává HS, slyším další minimálně dvě CT před halou na longu, z toho jeden má scout, házím flash a hned po bouchnutí peekuju místo kde jsem je posledně slyšel, prvně nikoho nevidím honem kouknu do rohu zda tam nikdo není, slyším jak mně pushují CT a také slyším tak 3 kroky na pravo od sebe v rohu nad vanou, oba hráče sejmu HS,a hned slyším jeden krok opět na stejné pozici, od té doby ani zvuk, takže bud mně může peeknout, což neudělal, nebo může být na blízko což nebyl, do vany neskočil a kroky taky neudělal, na bednu za ním se v jednom nedostane, tak mi řekni jakou pozici jinou by si asi tak vzal, jdu si ho flashnout, v tu chvíli udělá kroky další borec co je na longu za rohem, kouknu se jestli ten nad vanou nezměnil pozici blíž ke mně, pak už jen střílím na přeskačku po tom co mně peekuje s famasem na longu a hned zase koukám an toho nad vanou, proč? jelikož já osobně v jeho situaci bych to peekl dokud mně odstřeluje ten druhý borec, což se přesně také děje a tak zabíjím toho nad vanou i druhého, tady bych možná chápal že by jses divil těm hlavám, ale tady není nic SUS ani omylem :D



    27:30 - odepisuju, slyším minimálně dvě CT pushující přes střed B, a vidím plesklý smoke v katech, očekávám případný push, otáčím se zády, slyším jak mně pushuje CT otáčím se zpět a zabíjím ho, nevím co je na tomhle za wh sitauci nebo něco


    32:00 - tady ještě ve chvíli kdy jsem v polovině horních kat slyším slabě CT běžící někde za B site a chvíli na to silně dupající CT někde kolem B dvěří se směrem k horním,jelikož jsme tam rushli omažitě po startu kola s dobrým spawnem a dvě CT teprve vybíhají na B a zaujímají bližší pozice je celkem logické že v zahradě nikdo nebude,samozřejmě asi může být ale šance minimální, tak jak jsem peekl ten site ho peekuju vělice často (dohledatelné na HLTVčkách) když vím že tam v okolí někdo je a často i když tam nikdo není, opět netuším co je tady za prokazatelnou wh situaci, ty poslední časy co tu máš nejsou ani tak wh časy jako spíše bot časy, kdy riskuju, ale to přece není žádný důkaz? jak na základě tohohle můžeš banovat?


    33:55 - hráč dupne u B dveří odhadem spíše někde na levé straně + ho krásně ačkoliv jen chvíli vidím jak si to frčí za bednu pod B, beru granát a kryju se na CT za bednou, od té chvíle žádné kroky ani skoky, takže bude je za bednou a míří na mně přes pravou stranu nebo skočil na bednu a míří na mně odtamtud a nebo je tam schovaný, nejvíc výhodná pozice a taktéž nejvíce pravděpodobná je že je na bedně, uvažuju jak co nejlépe hodit flash aby ho oslepil házím a hned peekuju, logicky s prefirem nad bednu ty bys udělal co? podle mně uplně to stejné jako každý lepší hráč :D opět nic prokazatelného, už jen proto že jsem o něm věděl wh situace je kde?


    36:00 - a poslední závěrečná situace, která (tím jsem si celkek jistý ti ulevila a řekl jsis jdu to banovat) je již zminovaná situace s hlavičkou, jelikož si uplně nemyslím že s tvými modely a gammou tam něco uvidíš přikládám i dvě fotečky hlavičky https://uloz.to/tam/2ad6ab6b-3b11-4c...7-dfd7028e6be9 (PS: trvalo mi asi 15 minut ji udělat a i tak je kvalita dost sad tak prosím vtipné komentáře na kvalitu nechme stranou) :D čili taktéž neprokazatelná situace

    Když to suma sumárum sečtu je tu jedna SUS situace a dvě částečné, zbytek aspon podle mně naprůkazných absolutně, pokud vím na ban jsou potřeba 3-4 100% prokazatelné wh situace, o to spíše když je to zkušený hráč, se steamem ale klidně mně oprav, protože najít mezi 60 killy za 30 minut nějakou wh situaci není moc těžké, já teda asi už nezažil doby kdy jsi ty byl dobrý, ale pokud jsi někdy byl určitě se ti stalo že jsi dal něco co si sám nechápal, a určitě bych v klidu vytáhl wh situace z tvého pleje, to stejné u každého lepšího hráče ale i u těch horších, takže závěrem, ne wh, esp cheaty ani nic na tuto bázi nemám a tak i nadále žádám UB abych si mohl jít zahrát zase na dust a nemusel se tu plácat s párky na GSku :D
    Naposledy upraveno S!GNA!; 21-10-23 v 13:46. Důvod: komentar k casum + fotecky

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: S!GNA!

    Potvrzuji WH, good job bager!

    čau grakone


  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA!

    Citovat Původně založeno UNHCZ Zobrazit příspěvky
    Potvrzuji WH, good job bager!
    Ahoj, díky za názor.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 23-10-23 v 16:56.

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    235

    Odpověď: S!GNA!

    Zbytočné omáčky, takí tu už boli čo písali sloh na celú stranu podobne ako ty, aj tak dostali banán. Keby si ma nemal "blocknutého" na steame alebo čo to je za ikonka, tak už ťa točím ja, kvôli tebe zas hodinové hltv sťahovať nebudem a NS hru sťahovať tak tiež nie, pri každom kille čo si mi dal som sa chytal za hlavu ako je to možné, čo všetko vieš a čo ovládaš, v ktorom mieste vybehnem alebo ty peeknes, alebo len na timing prídeš, však si ledva vedel trafiť niekoho pred rokom, a teraz všetko ovládaš. Je mi do smiechu ako sa tu obraňuješ s nejakou farbou alebo vlastným configom, či iné modely postáv. Tam bude skôr niečo iné. GJ bager


    e: nehraj tu teraz na nestrannosť, nebudem sa pozerať na hráča ktorý je zapatý každý deň. Demo som nepozeral, stačí mi že som ťa videl ako si hral, ked som mal možnosť ťa spectovať v hre.
    ps: toho chlapca si schovaj vieš kam. Tak sa bav s kamarátmi, niekde na discorde.
    Naposledy upraveno Troy; 20-10-23 v 00:29.

  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA!

    Citovat Původně založeno Troy Zobrazit příspěvky
    Zbytočné omáčky, takí tu už boli čo písali sloh na celú stranu podobne ako ty, aj tak dostali banán. Keby si ma nemal "blocknutého" na steame alebo čo to je za ikonka, tak už ťa točím ja, kvôli tebe zas hodinové hltv sťahovať nebudem a NS hru sťahovať tak tiež nie, pri každom kille čo si mi dal som sa chytal za hlavu ako je to možné, čo všetko vieš a čo ovládaš, v ktorom mieste vybehnem alebo ty peeknes, alebo len na timing prídeš, však si ledva vedel trafiť niekoho pred rokom, a teraz všetko ovládaš. Je mi do smiechu ako sa tu obraňuješ s nejakou farbou alebo vlastným configom, či iné modely postáv. Tam bude skôr niečo iné. GJ bager
    Citovat Původně založeno Troy Zobrazit příspěvky
    e: nehraj tu teraz na nestrannosť, nebudem sa pozerať na hráča ktorý je zapatý každý deň. Demo som nepozeral, stačí mi že som ťa videl ako si hral, ked som mal možnosť ťa spectovať v hre.
    ps: toho chlapca si schovaj vieš kam. Tak sa bav s kamarátmi, niekde na discorde.
    Ahoj, díky za názor, demo jsi neviděl, takže výpovědní hodnota tvého příspěvku 0, mindráky si léč jinde.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 23-10-23 v 16:57.

  10. #10

    Odpověď: S!GNA!

    17:00 - CT to zahrali ako retardi no typek mal toľko času za tou stenou že to mohol zobrať walkom do pitu kde si ani nepozrel ale to je tvoja logika chápem.

    Nejdem sa ja už k ničomu vyjadrovať lebo som si povedal svoje, každopádne som chcel od teba len vyjadrenie k časom a nie k celému kolu toho času, kto má chuť čítať slohovú prácu?

    Počkáme ešte na iných adminov a bude.

  11. #11
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA!

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    17:00 - CT to zahrali ako retardi no typek mal toľko času za tou stenou že to mohol zobrať walkom do pitu kde si ani nepozrel ale to je tvoja logika chápem.

    Nejdem sa ja už k ničomu vyjadrovať lebo som si povedal svoje, každopádne som chcel od teba len vyjadrenie k časom a nie k celému kolu toho času, kto má chuť čítať slohovú prácu?

    Počkáme ešte na iných adminov a bude.
    Už vidím jak nějaký Lojzík půjde z té pozice walkem až do vany když to tam pushuju a 3 jeho během toho skapali + jak už jsem psal kdyby tam šel přes hranu slyším jak dopadne, což jsem neslyšel a kdyby tam šel walkem na okolo tak ho asi logicky vidím.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 23-10-23 v 16:59.

  12. #12
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: S!GNA!

    Ve vypsaných časech žádné wh nevidím, všechno bych si sám dokázal jednoduše obhájit. Projel jsem si i pár dalších kol a stejně jsem možná kromě jednoho zvláštního momentu nenašel nic.

  13. #13
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA!

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Ve vypsaných časech žádné wh nevidím, všechno bych si sám dokázal jednoduše obhájit. Projel jsem si i pár dalších kol a stejně jsem možná kromě jednoho zvláštního momentu nenašel nic.
    Ahoj, díky za názor.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 23-10-23 v 16:59.

  14. #14
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: S!GNA!

    Citovat Původně založeno S!GNA! Zobrazit příspěvky
    Díky, jsem rád že ještě někdo tu má brain.
    Každý má nějaký názor, když se zabanoval Delten tak to bylo 10 adminu pro Wh a 9 proti takže tak

    čau grakone


  15. #15

    Odpověď: S!GNA!

    Citovat Původně založeno UNHCZ Zobrazit příspěvky
    Každý má nějaký názor, když se zabanoval Delten tak to bylo 10 adminu pro Wh a 9 proti takže tak
    https://csko.cz/forum/showthread.php...ghlight=delten

    Ak by to náhodou niekto chcel hladat

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •