Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Hunted - Stížnost

  1. #1

    Thumbs down Hunted - Stížnost

    Byl jsem zabanován za chatlog Adminem pod herním jménem Hunted. OK v pohodě, ale že přímo před zraky tohoto hráče na serveru jsou použita slova jako piča, nadále vulgárnosti hlásány pomocí mikrofonu, aniž by dotyčný hráč dostal ban za chatlog.
    Takhle je nastaven systém A-Teamu, kdy si admin může dávat bany jak chce - Podotýkám, že tento hráč, který užil tato nevhodná slova je Huntedův kamarád, takže proč by ho hunted banoval?
    Dostal jsem permu s názvem - Chtěl jsi permu, ne? Ano, chtěl, na dvou steam účtech. Jelikož byla dobrovolná, nemůže se to brát jako obcházení banu.
    Tím pádem očekávám UB Na tom posledním Steam účtě. Děkuji.

    DEMO: https://ctrlv.tv/zg56

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: Hunted - Stížnost

    Vydržal som pozerať až 2 minúty toho, ako Erik a Maroš spolu sajmonuju. Neviem k čomu si to teda postol, nepostrehol som, že by ti nadávali alebo podobne.
    K banu: Neviem, ako iní, ja osobne som schopný nechať hrať aj niektorých obchadzacov, kt. Nerobia bordel - je zbytočne dávať Ban, pretože sa do chvíli nápoja znova. Tým som chcel povedať, že máš jeden z banov na žiadosť odomna myslím? To, že sa napájaš inom účte som vedel a tiež som to neriešil. Dokonca by si ten prvý ban odomna dostal, aj keby si nežiadaš (nie tak dlhý) za svoje chovanie (ak si zle spájam situáciu, tak moja chyba). Dávaš tu dosť najavo, že problémy potrebuješ robiť, tak načo chceš hrať, keď to nevieš v kľude.

  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    617

    Odpověď: Hunted - Stížnost

    Ahoj Really, sám si si vyžiadal permu tu na webe po tom, ako si tu všetkých vyhlásil a používal vybrané slová. Neviem na čo sa teraz hráš... Každopádne za tvoj nick ti asi pošlem kľúčenku domov. Sťažnosť zamietnutá.

    E: ešte sa dodatočne vyjadrím... Máš 2x permu na STEAM účtoch "na vlastnú žiadosť". Myslíš, že ďalšie ti nejak pomôžu? Ja to berem tak isto ako Hunted - obchádzanie. Navyše pri bane od Bagra máš jasne napísané bez možnosti UB
    Naposledy upraveno Kaco; 26-10-23 v 18:38.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Hunted - Stížnost

    Obecně jsme tolerantní a netrestáme každou vulgárnost, jde spíše o hrubší či četnější nadávky, urážky, apod., které se trestají. Doporučuji řešit přímo ve hře, případně zde založit hlášení s uvedením nicků hráčů.
    Ok, pokud jsi chtěl dobrovolně ban na jiné účty, pak došlo zřejmě k omylu a ban na tento steam jsem zrušil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •