Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: z1p / neverendingstory časy

  1. #1


    Question z1p / neverendingstory časy

    Dobré odpoledne,

    jelikož se pořešilo obcházení banů od pána v předmětu viz.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...787#post576787 , chtěl bych se otázat jestli se budou mazat i jeho časy.

    Protože pokud chlapec nedokáže hrát čestně a pobere vše co vidí, tak motivace pro čestné hráče je nulová. A myslím si že pár lidí co si sem tam chce odpočinout a trochu potryhardit mapky, které se dají dosáhnout by to ocenilo.

    Děkuji za odpověď.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2023
    Umístění
    https://www.youtube.com/watch?v=NH5UpHW62mY
    Příspěvky
    1


    Odpověď: z1p / neverendingstory časy

    Příjemný podvečer,

    jakožto aktivní hráč, jsem jedině pro, aby se časy hráče neverendingstory smazaly. Když už by si s tím hofy dal tu práci, bylo by vhodné odstranit i časy očividných cheaterů jako smooth autist, VERSACE, we got the weed, trochu lepsi daw, proffesional racist, teng, crew;, za nimiž nehledě na pozměněné id a ip, na 90% stojí jedna a tatáž osoba, též na tomto serveru známá firma.

    Děkuji

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2023
    Příspěvky
    0


    Odpověď: z1p / neverendingstory časy

    V rýchlosti
    Tu môžem iba súhlasiť. Bolo by skvelé ak by sa časy nezbedníka z1pinka vymazali, kedže už po ani neviem ktorý krát dostal opäť permu. Taktiež ako napísal Martin, hráč
    (smooth autist, VERSACE, we got the weed, trochu lepsi daw, proffesional racist, teng, crew) je jeden a ten istý človek, známa firma pre server, ked chodi na server iba kvôli tomu že sa nudí, zapne všeliake čitíky a kradne topky aby sa nepovedalo. Ako tiež aktívny hráč servera by som ocenil ich vymazanie rankov a aby sa proste topka vrátila ľudom ktorý tie mapy hrali dlho a ten čas a top 1 si v podstate vydreli.
    Ďakujem velmi pekne za prípadne vypočutie naších prosieb.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092


    Odpověď: z1p / neverendingstory časy

    OK, děkuji, časy smažu. Nechám to tu ještě pár dnů, můžete doplňovat případně další nicky k prověření. Projedu a případně smažu to najednou.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2023
    Příspěvky
    0


    Odpověď: z1p / neverendingstory časy

    Super. Ďakujeme!

  6. #6


    Odpověď: z1p / neverendingstory časy

    Když jsme u toho ještě by to chtělo smazat čas Troye na mapě cxx-inc, 1,795s nereálných, ale chápu blbě chmatnul a bum stalo se. Posílám lásku.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2023
    Umístění
    https://www.youtube.com/watch?v=NH5UpHW62mY
    Příspěvky
    1


    Odpověď: z1p / neverendingstory časy

    Díky moc!

    S otazníkem mám už potom pouze čas hráče ******** (dříve SYKA). Rekord na mapě deathrun_sensation_csbr_fix kterého dosáhl dne 12.06.2023 v 22:37, dal poměrně v podezřivý čas, neboť o pár minut později mu autodetekt detekoval víc fps než je povoleno. Viz.https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=283633

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    235


    Odpověď: z1p / neverendingstory časy

    jop môžete , som to riešil ale nedostal som odpoved od hofyho.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2023
    Umístění
    https://www.youtube.com/watch?v=NH5UpHW62mY
    Příspěvky
    1


    Odpověď: z1p / neverendingstory časy

    Citovat Původně založeno MartinFenin Zobrazit příspěvky
    Příjemný podvečer,

    jakožto aktivní hráč, jsem jedině pro, aby se časy hráče neverendingstory smazaly. Když už by si s tím hofy dal tu práci, bylo by vhodné odstranit i časy očividných cheaterů jako smooth autist, VERSACE, we got the weed, trochu lepsi daw, proffesional racist, teng, crew;, za nimiž nehledě na pozměněné id a ip, na 90% stojí jedna a tatáž osoba, též na tomto serveru známá firma.

    Děkuji
    Ještě bych přidal pár dalších nicků k výčtu výše zmiňovaného Simina, či chcete-li Roxpla. A sice: siminlove69, Untitled, oxol, Jozko, kradutopky, Negr není černej tygr

    Díky za brzké vyřešení.

  10. #10


    Odpověď: z1p / neverendingstory časy

    Dovolil bych si dopsat hráče ssshhhiiittt!, 5 časů, ale strafe stejný jako siminlove69 a chtěl bych se zeptat jestli to někdo teda smaže, nebo to dopadne stejně jako Kubové mapy + úpravy, které byly odzkoušené ale kvůli lenosti to nikdo neudělal :D

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    6


    Odpověď: z1p / neverendingstory časy

    Je to vobec v nejakom stadiu riesenia alebo je tu iny dovod preco sa to este doteraz nevyriesilo a lezi to tu uz treti mesiac? Dakujem.

    Este znovu, posielam aktualizovany zoznam hracov, ktorych casy nie su nahrane fair-play ci uz kvoli cheatom alebo 111fps bugu: https://pastebin.com/bLFXDs4s

  12. #12


    Odpověď: z1p / neverendingstory časy

    Jak si prisel na hrace v tomhle listu? Souhlasim asi s kazdym, nejaky jmena jsou uz znama firma, ale prekvapuje me hrac Reija - je tu rusak, extremne dobry hns / surf / kz hrac co tu driv obcas hraval. Ruku do ohne bych za nej nedal, ale nemyslim ze je zaply

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    6


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: z1p / neverendingstory časy

    Na lavej strane zoznamu je playerid a na pravej ku nemu priradeny dany nick. U niektorych mozes vidiet, ze jeden nickname je priradeny ku viacerym id, teda, ze dany hrac hral s rovnakym nickom pod roznymi valve id ktore si menil pocas hry alebo pred tym ako sa napajal na server(obchadzanie). Dalsi su napr v tom zozname preto(teraz ti ktori maju uz len 1 id), lebo je viacmenej nerealne aby sa niekto prvykrat pripojil na server a na nejakej mape hned nahral aj behom 2-3 minut rank 1 a uz sa tam viac neukazal. Tiez ti, ktori tam aktivne hravaju tak vedia, ze sa jedna znovu o toho isteho hraca ktory tam obchadza a umyselne nici top15 tabulku. Sam tam mam nahranych vyse 800 hodin (nebyt zresetovanych xy map tak aj vyse 1000h) takze v tomto pripade alebo teda skor v pripade tohto daneho hraca viem dost. Ale nakolko ja tuto hru nehravam uz aj vyse pol roka, tak niektorych, hlavne tych novych, som doplnil na zaklade podnetov druhych hracov ci uz z fora alebo osobneho chatu. Jeden z nich bol aj ten hrac Reija, akurat ten v tej tabulke nepatri ku novym, je tam uz dlhsiu dobu, ale este ked som chodil na server, tak si pamatam, ze sa chvilu riesilo ci sa nejedna o cheatera nakolko ho nikto nepoznal a on sam tam nehrava vobec, tak preto je v tej tabulke. Samozrejme moze sa jednat o omyl a tym by bol zmazany nepravom, takze jeho by som potom v takomto pripade kludne odtial vynechal.

    Tak isto aj hraci pod nickom sody a party nie su cheateri, ale tiez na zaklade podnetov druhych vyuzivali 111fps bug cim si nahrali lepsie casy tak vacsina bola za to, aby sa im tie casy zmazali, aj ked ja by som im kludne nechal aspon tie na speedrun mapach, na tych deathrun uz tazko niekto zisti ktoru ako presli. Ale to neviem ci by sa tomu, kto to bude mazat, chcelo riesit.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •