Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: smoke fps drop

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    smoke fps drop

    Čus po zápalu nostalgie si chodím zahrát csko. Bohužel mám problém s padáním fps když projdu smokem. I když nastavím třeba max fps na 60 tak ve smoku dropují cca o 10-30 fps a celkově to tak blbě začne posekávat a je to otravné... i když nastavím fps max na 100 tak to též z těch 100 padá a laguje to. zkoušel jsem příkazy na kvalitu smoke ale je to na všech 3 hodnotách stejné.... cs mám nonsteam stažené tady z kotelny. Grafiku mám Radeon RX 560 a procesor intel core i3 540 3.07 Ghz.. Nějaké nápady jak to fixnout? Díky.
    Naposledy upraveno Hauss; 01-12-23 v 21:21.

  2. #2


    Odpověď: smoke fps drop

    Bohužiaľ 1.6 není pre kalkulačky :D Kotel to musí fixnúť
    Spoiler Spoiler:


  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    Odpověď: smoke fps drop

    Jako sorry chápu že ten počítač není žádná výkonná mašina ale pořád se bavíme o csku které jsem hral na nvidii MX440 před x lety.... takže co? Mám zkusit stáhnout csko jinde?

  4. #4


    Odpověď: smoke fps drop

    Iné csko, ani hrabanie v súboroch hry nepomôže. Tieto naše špeciálne lagujúce smoky sú zabudované na serveri.
    Spoiler Spoiler:


  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    Odpověď: smoke fps drop

    To nebude serverem. Mě to dělá i na jiných serverech a dokonce i když zalozim hru s botama...

  6. #6


    Odpověď: smoke fps drop

    Můžete přejít přímo do Nastavení videa > Pokročilé > Podrobnosti o efektech a zkusit nastavit Kvalita částic na Střední nebo Nízká. Částice kouře jsou náročné, takže snížení jejich kvality může zmírnit zátěž.

  7. #7


    Odpověď: smoke fps drop

    Ve hře snižte některá grafická nastavení, zejména ty, která se týkají stínu a kvality textur. Snížení detailů by mohlo pomoci zlepšit výkon ve smokových situacích.
    rice purity test

  8. #8


    Odpověď: smoke fps drop

    Experiencing a sudden FPS drop in your favorite game can be frustrating, and one common culprit is smoke effects. The intricate rendering of smoke requires additional processing power, leading to a noticeable decrease in FPS. To mitigate this issue, consider adjusting your graphics settings to lower levels or updating your GPU drivers for optimized performance. Additionally, ensuring your internet connection is stable is crucial, especially if you're playing online games. Providers like xfinity/authorize offer reliable internet services, minimizing latency and maintaining smooth gameplay. By addressing these factors, you can enjoy uninterrupted gaming sessions without the nuisance of FPS drops caused by smoke effects.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

  1. phillipsturner69

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •