Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: smoke fps drop

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    smoke fps drop

    Čus po zápalu nostalgie si chodím zahrát csko. Bohužel mám problém s padáním fps když projdu smokem. I když nastavím třeba max fps na 60 tak ve smoku dropují cca o 10-30 fps a celkově to tak blbě začne posekávat a je to otravné... i když nastavím fps max na 100 tak to též z těch 100 padá a laguje to. zkoušel jsem příkazy na kvalitu smoke ale je to na všech 3 hodnotách stejné.... cs mám nonsteam stažené tady z kotelny. Grafiku mám Radeon RX 560 a procesor intel core i3 540 3.07 Ghz.. Nějaké nápady jak to fixnout? Díky.
    Naposledy upraveno Hauss; 01-12-23 v 21:21.

  2. #2


    Odpověď: smoke fps drop

    Bohužiaľ 1.6 není pre kalkulačky :D Kotel to musí fixnúť
    Spoiler Spoiler:


  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    Odpověď: smoke fps drop

    Jako sorry chápu že ten počítač není žádná výkonná mašina ale pořád se bavíme o csku které jsem hral na nvidii MX440 před x lety.... takže co? Mám zkusit stáhnout csko jinde?

  4. #4


    Odpověď: smoke fps drop

    Iné csko, ani hrabanie v súboroch hry nepomôže. Tieto naše špeciálne lagujúce smoky sú zabudované na serveri.
    Spoiler Spoiler:


  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    Odpověď: smoke fps drop

    To nebude serverem. Mě to dělá i na jiných serverech a dokonce i když zalozim hru s botama...

  6. #6


    Odpověď: smoke fps drop

    Můžete přejít přímo do Nastavení videa > Pokročilé > Podrobnosti o efektech a zkusit nastavit Kvalita částic na Střední nebo Nízká. Částice kouře jsou náročné, takže snížení jejich kvality může zmírnit zátěž.

  7. #7


    Odpověď: smoke fps drop

    Ve hře snižte některá grafická nastavení, zejména ty, která se týkají stínu a kvality textur. Snížení detailů by mohlo pomoci zlepšit výkon ve smokových situacích.
    rice purity test

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •