Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

  1. #16
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ahoj, vaše vzájomné spory nie sú raritou. Len pre upresnenie, ak som to dobre celé preštudoval a ak to správne vnímam, tak podstatným impulzom pre podanie žiadosti mala byť táto pasáž?



    E: Neviem prečo mi zmizol ten screen, tak skúsim ešte raz:


    Impulzom už bolo to, že mňa prešla trpezlivosť, keď vidím, ako neustále sa snaží chytiť niečoho, aby si mohol úboho rýpnuť. Ak by dotyčný admin sa choval ako rozumná osobnosť, nemuselo by sa toto tu riešiť ... problém je v tom, že dotyčný admin si snaží stále niečo dokazovať. Doteraz som neprišiel ale čo, lebo je rovnako z mäsa a kostí.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  2. #17
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Citovat Původně založeno Janci Zobrazit příspěvky
    Impulzom už bolo to, že mňa prešla trpezlivosť, keď vidím, ako neustále sa snaží chytiť niečoho, aby si mohol úboho rýpnuť. Ak by dotyčný admin sa choval ako rozumná osobnosť, nemuselo by sa toto tu riešiť ... problém je v tom, že dotyčný admin si snaží stále niečo dokazovať. Doteraz som neprišiel ale čo, lebo je rovnako z mäsa a kostí.
    A kedy teraz vlastne do teba rýpal? Lebo čo som pozeral chatbox z 3.12.2023, tak tam spomenul tvoje meno a priezvisko, krátko na to prišla sťažnosť. Ja som bol v tom, že toto je kameň úrazu. To sa potom jedná ešte o staršie provokácie?

  3. #18
    Server admin Avatar uživatele Duska
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    212

    Re: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Borci já být váma, tak si jdu za roh kopnout vzájemně do holeně, podám si ruku se slovy "Nemám tě rád" a pokračuju v hraní CS.. Že vám to vůbec stojí za toliko řádků :)

  4. #19
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: Re: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Citovat Původně založeno Duska Zobrazit příspěvky
    Borci já být váma, tak si jdu za roh kopnout vzájemně do holeně, podám si ruku se slovy "Nemám tě rád" a pokračuju v hraní CS.. Že vám to vůbec stojí za toliko řádků :)
    Hele, to by musel mať morálne hodnoty, aby to on dokázal. Dokonca sa to nemusí riešiť ani ,,vzájemním kopnutím do holeně,, .Napríklad stačí zájsť na pivčo a vyříkat si to jak chlapi, medzi 4 očami. Tí niektorí, ktorí ma poznajú, že sa to dá normálne, v klude, s chladnou hlavou vydebatovať.

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    A kedy teraz vlastne do teba rýpal? Lebo čo som pozeral chatbox z 3.12.2023, tak tam spomenul tvoje meno a priezvisko, krátko na to prišla sťažnosť. Ja som bol v tom, že toto je kameň úrazu. To sa potom jedná ešte o staršie provokácie?

    Ano, celkovo o staršie provokácie... ako som už písal predtým... Keď som znova zbadal, že sa znova do toho obul Unihoc, tak som vedel, že znova začne byť ofenzívny. preto som už radšej zasiahol takto. Menší háčik je v tom, že tu nieje možné dohladať staršie správy, napríklad aj niekoľko mesiacov naspäť. Takže to ho dosť kryje. Ale ja myslím, že určite veľa adminov si tu pamätá jeho útoky atď. Alebo aj napríklad hráč sUch, s ktorým som sa zrovna v ten deň po tých hádkach vyšiel v ústretí.

    Ale mám taký super návrh.

    Natož, že vždy neustále tá všetká zlosť, pokrytectvo chŕli od Unihoca,
    Jeden tzv. prvý a zároveň posledný slovný útok bez toho, aby som ja nejako začal alebo aj odpovedal, tak by sa mu odobrali práva. Lebo už je toho dosť celkom, ako sa tu niekto snaží úboho útočiť a potom sa tváriť, že on si môže všetko len preto, že je nejaký admin.

    Toť vše


    Prajem príjemný týždeň.
    Naposledy upraveno Janci; 06-12-23 v 15:37. Důvod: doplnenie textu
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  5. #20
    Server admin Avatar uživatele Duska
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    212

    Re: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Máš taky divné smýšlení. Když ti kolega v práci, který má shodou okolností klíče od hlavního vchodu, řekne, že jsi ***, tak budeš požadovat, aby mu ty klíče sebrali, protože tě urazil? To je hrozné, jak je dnešní generace citlivá. Ho máš poslat do prdele a nereagovat ..

  6. #21
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: Re: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Citovat Původně založeno Duska Zobrazit příspěvky
    Máš taky divné smýšlení. Když ti kolega v práci, který má shodou okolností klíče od hlavního vchodu, řekne, že jsi ***, tak budeš požadovat, aby mu ty klíče sebrali, protože tě urazil? To je hrozné, jak je dnešní generace citlivá. Ho máš poslat do prdele a nereagovat ..
    Tak hele, od kolegu by som to bral s humorom, len teda keď si tu dal taký príklad, tak rovno naň naviažem. Ak ten kolega v práci ťa neustále uráža, že to dosť veľa dalším normálnym kolegom vtipné nepríde, bude ťa to štvať ? Ano viem, ignorovať, len to bol ten problém, čo mi tu veľa ludí radilo a ignoroval som, len zrovna to som lial benzín do ohňa. Dotyčnej osobe, pokiaľ sa nestane niečo, čo ho nejako neznepríjemní, bude v tom pokračovať. Všetkého veľa škodí a aj tá ,,sranda,, má svoje hranice. U mňa tie hranice už dosť presiahol len tým, že ma začal súkromne vyhladávať a vypisovať mi aj na sociálne siete a urážať ma aj tam. Samozrejme to tu nechcem tahať, len ti dávam príklad, že aj ked som ho poslal už do marianskej priekopy, aj tak dokázal z tej hlbokej diery vyliezť. Ako sa hovorí aj u vás v CZ: ,,když to nejde po dobrým, tak to pújde po zlým,,
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  7. #22
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: Re: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Citovat Původně založeno Janci Zobrazit příspěvky

    Ale mám taký super návrh.

    Natož, že vždy neustále tá všetká zlosť, pokrytectvo chŕli od Unihoca,
    Jeden tzv. prvý a zároveň posledný slovný útok bez toho, aby som ja nejako začal alebo aj odpovedal, tak by sa mu odobrali práva. Lebo už je toho dosť celkom, ako sa tu niekto snaží úboho útočiť a potom sa tváriť, že on si môže všetko len preto, že je nejaký admin.

    Toť vše


    Prajem príjemný týždeň.
    a čo tento návrh ??
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  8. #23
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Super návrh, PRO. na JB i na Aim.

    Ne teď seriózně. Nejsi v pozici, aby si mohl žádat o odebrání práv někomu, můžeš podat stížnost s relevantními důkazy, které se budou řešit a dle nich se bude dále odvíjet zamítnutí či postih pro toho na koho podáváš stížnost. Taky nemůžu jako zaměstnanec požádat o odvolání mýho nadřízeného geňo.
    Je to hezký návrh, ale nechápu proč to řešíš, jak malá holka, který její kámoška přebrala crushe.
    Nemám na Tebe čas Janči, ani na tudle hru. To že sem admin a mám pravomoce neznamená, že je budu nějak využívat k útočení na tebe. Abych byl upřímný, si člověk do kterého si není těžké nekopnout, takže bych do tebe valil i jako hráč,majitel světa nebo policajt. Moje funkce nijak neovlivňovala to, že sem do tebe valil, protože sis to zasloužil, valil sem do Tebe jako Dan a ne jako UNHCZ, ty geňo.
    Nevím proč si vůbec odpovídal, měl si mě ignorovat a ne tu jít brečet že on do mě šije, fakt mi připomínáš mě, když mi bylo 13-14 a házel sem emocry thredy na kotelně, ale problém je, že tobě je 24 a chováš se jak nevyrovnanej týpek.

    Požádal sem o ex-admina už před týdnem, nevím proč tu vymýšlíš nějaký zcestný návrhy.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 09-12-23 v 16:49.

    čau grakone


  9. #24
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    202

    *VIP*

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Citovat Původně založeno UNHCZ Zobrazit příspěvky
    Super návrh, PRO. na JB i na Aim.

    Ne teď seriózně. Nejsi v pozici, aby si mohl žádat o odebrání práv někomu, můžeš podat stížnost s relevantními důkazy, které se budou řešit a dle nich se bude dále odvíjet zamítnutí či postih pro toho na koho podáváš stížnost. Taky nemůžu jako zaměstnanec požádat o odvolání mýho nadřízeného geňo.
    Je to hezký návrh, ale nechápu proč to řešíš, jak malá holka, který její kámoška přebrala crushe.
    Nemám na Tebe čas Janči, ani na tudle hru. To že sem admin a mám pravomoce neznamená, že je budu nějak využívat k útočení na tebe. Abych byl upřímný, si člověk do kterého si není těžké nekopnout, takže bych do tebe valil i jako hráč,majitel světa nebo policajt. Moje funkce nijak neovlivňovala to, že sem do tebe valil, protože sis to zasloužil, valil sem do Tebe jako Dan a ne jako UNHCZ, ty geňo.
    Nevím proč si vůbec odpovídal, měl si mě ignorovat a ne tu jít brečet že on do mě šije, fakt mi připomínáš mě, když mi bylo 13-14 a házel sem emocry thredy na kotelně, ale problém je, že tobě je 24 a chováš se jak nevyrovnanej týpek.

    Požádal sem o ex-admina už před týdnem, nevím proč tu vymýšlíš nějaký zcestný návrhy.
    Ty asi nevieš čítať, že nie ?? V starších postoch som to písal veľakrát a aj tak to presne napíšeš, že som ťa mal ignorovať. Ja som to aj robil, len ty si tak primitívny, že máš tú potrebu si tu niečo bezvýznamne dokazovať. Dokonca to nemá potrebu robiť ani väčšina tu iných hráčov a adminov. Takže ak chceš, aby tvoje urážky mali nejakú váhu, začni sa správať ako mentálne a rozumne vyspelý človek, potom budem brať tvoje sračky jak nejaký hate.

    Ale tvoj zadok musí celkom žiarliť na ten všetok odpad, ktorý vypustíš z úst.

    Takže, ešte niečo ?? :)

    E1: promiň, už nebudu.
    Naposledy upraveno Janci; 10-12-23 v 00:37. Důvod: edit
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  10. #25
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Citovat Původně založeno Janci Zobrazit příspěvky
    Ty asi nevieš čítať, že nie ?? V starších postoch som to písal veľakrát a aj tak to presne napíšeš, že som ťa mal ignorovať. Ja som to aj robil, len ty si tak primitívny, že máš tú potrebu si tu niečo bezvýznamne dokazovať. Dokonca to nemá potrebu robiť ani väčšina tu iných hráčov a adminov. Takže ak chceš, aby tvoje urážky mali nejakú váhu, začni sa správať ako mentálne a rozumne vyspelý človek, potom budem brať tvoje sračky jak nejaký hate.

    Ale tvoj zadok musí celkom žiarliť na ten všetok odpad, ktorý vypustíš z úst.

    Takže, ešte niečo ?? :)
    nejanči

    čau grakone


  11. #26
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: žiadosť o odobratie práv Adminovi menom UNHCZ

    Práva odobrané na vlastnú žiadosť.

    Najjednoduchšie riešenie by mohlo byť také, že si nebudete všímať a ani komentovať jeden druhého a plus bude ideálne ak sa vyhnete vzájomnému stretu aj v hre.
    Jednoducho, kto začne prvý, riskuje, že bude trestaný. Nateraz považujeme za vyriešené.

    Lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •