Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: [ k doriešeniu ] staznost na admina + jeho chovanie na serveri

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele saraaaa
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    22

    [ k doriešeniu ] staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    cau, chcela by som nahlasit admina Mlýn, z dovodu kickovania od CT po zmeneni mapy viz. screen, to iste aj Hunted

    nasledne tu mate ukazku ako mlyn zareagoval, ked som mu napisala ''dik mlyn za kick od ct cenim si to'' kde napisal drz pysk a to, ako by ma rad kickol.. hned po kicknuti od CT, siel naspat k T.. takze neviem, ci to obidvaja s Huntedom robite naschval a stale vam lezim v zaludku odkedy som dala staznost ( 3 roky stare)

    fakt ma mlyn nebavis a neviem co chces tymto dosiahnut, pretoze mam pocit, ze vtipne to pride len tvojim kamaratom na ts
    + provokacia zo strany mlyna, screen1, screen2 na ktorych mozte vidiet, ze mlyn provokuje s niecim, kde ani neviem o co ide a pride mu strasne vtipne pisat druhy den to, ze predavam nudes na pokeci ktory ani nemam

    zaroven sa vyjadrim aj k tomuto
    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    nazatěžuj svýma zbytečnýma názorama forko, když už hraješ na konkurenčním portále :D
    pretoze viem, ze sa najde urcity clovek, ktory by to hned vytiahol ako prve.. kedze na kotli hram 9rokov a je viac nez 70% celej tejto komunity, a 50% terajsich adminov, tak nemate pravo pisat nieco take.. nikdy som nemala na jb ban a ani za ten cas, co som na gs

    dakujem za precitanie a poprosim o vyjadrenie vyssich adminov, alebo modov, ktory s tym nieco vedia spravit. pekne sviatky

  2. #2

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    Čau, ses delulu asi kapanek.
    Admin/spesl maj prednost co se týče místa u CT. Kdyz na zacatku mapy se chceme vsichni dostat k CT a spamujeme M2, tak ano bohuzel nekoho vyhodime. Neni to nic osobniho z me strany, ale mas pravdu, tvuj nazor je mi dost ukradenej vzhledem k tomu, ze nejsi nejostrejsi tuzka v penale.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    Cau chalani, skončil som pri časti, kedy som ťa "kickol od ct" a napísal ti "drž pysk". Ďakujeme za video, na ktorom niesom u CT - nepresunul som ťa od CT. Kľudne môžeš poprosiť kotla, napísať mu dátum, miesto, čas, kedy som mal práva zneužiť a on to určite mile (ne)rád (ne)dohladá.

    Po napojení sa 90% času snažím napojiť k CT, ak to niekoho vyhodí, je to náhodné. Ešte nejaké otázky?

    jaj a to, ze upozornujem na zarobkovu cinnost zo stranky pokec je chvalihodne. budujem si cesticku k financnej sprave

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=277389 btw
    Naposledy upraveno Mlýn; 27-12-23 v 23:29.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele saraaaa
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    22

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Čau, ses delulu asi kapanek.
    Admin/spesl maj prednost co se týče místa u CT. Kdyz na zacatku mapy se chceme vsichni dostat k CT a spamujeme M2, tak ano bohuzel nekoho vyhodime.
    keby to napisete slusne tak to pochopim, ale nie to vase arogantne naegovane spravanie na serveri

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    ale mas pravdu, tvuj nazor je mi dost ukradenej vzhledem k tomu, ze nejsi nejostrejsi tuzka v penale.
    pokracuj s urazanim dalej

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Kľudne môžeš poprosiť kotla, napísať mu dátum, miesto, čas, kedy som mal práva zneužiť
    bola by som tu do zajtra, keby mam hladat kazdy jeden cas kedy si zneuzil prava na serveri

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    jaj a to, ze upozornujem na zarobkovu cinnost zo stranky pokec je chvalihodne. budujem si cesticku k financnej sprave
    stale nie si vtipny, aspon sa ty bavis

    dobry pokus mlyn, neopravneny ban kde som do 10minut dostala ub?

    Citovat Původně založeno saraaaa Zobrazit příspěvky
    poprosim o vyjadrenie vyssich adminov, alebo modov, ktory s tym nieco vedia spravit
    dekuji za nazor kluci a zasilam klicenku

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    "Pravidlo pro dozorce č.20... Cituji: "Je zakázáno určit vítěze atrakce jako ty, kteří umřou - tedy tým který vyhrává - umírá".

    Dostaneš ale unban za to, že nejsi jinak problémová."

    Toto neznamená neoprávnený ban. To bol unban od admina na základe toho, že si v tej dobe nebola inak problémová. Ďakujeme za názor
    Pokiaľ by sa jednalo o "neoprávnený ban" bol by ban zmazaný, aby si ho v historii nemala. - Keďže ho tam máš, je to len upozornenie, že s tebou daný problém už bol.

    nabuduce ti k tomu osocovaniu z presuvania a neviem coho hodim este aj ban, nech je sranda. len aby si bola upozornena

    toto nie je ziadost o unban. ban si na jb dostala - tým som len odpovedal k tomu, ze si "ban na jb nikdy nemala"
    Naposledy upraveno Mlýn; 28-12-23 v 00:03.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele saraaaa
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    22

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Toto neznamená neoprávnený ban. To bol unban od admina na základe toho, že si v tej dobe nebola inak problémová.
    Pokiaľ by sa jednalo o "neoprávnený ban" bol by ban zmazaný, aby si ho v historii nemala. - Keďže ho tam máš, je to len upozornenie, že s tebou daný problém už bol.
    dala som fk, za co som povedala ze budu mat vd, neviem co to sem tahas, kedze somnou problem nikdy nebol
    v prvom rade ma mal upozornit, ako som pisala uz tam, tak mi to siel spasitel povedat, ze sa to menilo a nie mi hned napalit ban ;)

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    nabuduce ti k tomu osocovaniu z presuvania a neviem coho hodim este aj ban, nech je sranda. len aby si bola upozornena
    ako som uz pisala, kazdy normalny admin by napisal ok sorry nechcel som, alebo nieco v tom zmysle. ty si bol arogantny, ide o to.

    dam to sem asi este raz, lebo asi si to nevidel ani ten druhykrat

    Citovat Původně založeno saraaaa Zobrazit příspěvky
    poprosim o vyjadrenie vyssich adminov, alebo modov, ktory s tym nieco vedia spravit.
    e. ked uz sme pri tych banoch
    e2. neviem kolkokrat ti mam napisat, ze ten ban bol neospravneny, mala som dostat len upozornenie - z toho dovodu mi bol hned zruseny od daneho admina. vytiahla som tvoje bany, lebo ty si vytiahol moj neopravneny
    Naposledy upraveno saraaaa; 28-12-23 v 00:12.

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    Ty truľo :ddd
    Riešiš moje "drž pysk" v momente, kedy som ťa nepresunul. Povedal ti to tam aj Hunted na tom videu, riešiš to len preto, źe ti to niekto zo srandy napísal :d Nevadí, svet ide ďalej. Idem si dať rum

    bacha na to, vytahuje sa tu historia banov xD
    posledny ban k ct je popici pozri dovod banu lol

    ja som nikdy netvrdil ale, že som ban na jb nemal.


    Aby som sem pridal trochu serióznosti..
    Pokial ťa urazilo moje "drž pysk" je mi to ľúto. Mňa rovnako urazilo tvoje neoprávnené osočovanie ma z toho, že som ťa presunul. Bude lepšie, keď si najskôr informácie overíš a až potom sa budeš do niekoho navážať a osočovať ho. Toto je moje posledné vyjadrenie k "sťažnosti" (plač plač brek brek postu). Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok roka
    Naposledy upraveno Mlýn; 28-12-23 v 10:14.

  8. #8
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    Ahoj, dle mýho je už naprostá zbytečnost tu začít vytahovat nějaký věci z minulosti, a to z obou stran)
    Jestli to chápu dobře, tak ta stížnost vznikla na popud toho, že tě přesunuli od ct? Jako spešl/admini máme tu výhodu, že můžeme přednostně k ct, bohužel když hrajete všichni x hodin a točíte se stejný lidi u ct, tak je jasný že to někoho přesune. A jen bych chtěla zdůraznit, že to, koho to přesune si nejde úmyslně vybrat, mně se to občas taky stane)
    Stop being such a fucking cliche.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele saraaaa
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    22

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    ahojte priatelia,
    ocividne ste nepochopili pointu staznosti.. ide o jeho chovanie a taktiez viem, ze admin/spesl ma prednost ked sa spamuje m2
    coz mi pride samozrejme nefer, ked tam napojim prva a on mna (alebo niekoho ineho) odtial kickne. (potom napoji spat k T) a stale ma blbe narazky
    Jailbreak 6 27-12-2023 23:23:12 STEAM_0:1:106733303 Mlýn. skoda, ze nie je sara u ct
    keby mi napise nieco v zmysle ze sorry nechcel som, tak to neriesim, ide mi o jeho arogantne spravanie na serveri ktore pretrvava niekolko dni vkuse co hram po velmi dlhej dobe + teraz v tomto topicu si sa tiez ukazal, kedze som sa to snazila este pekne napisat a ty si stale cim dalej, tym viac arogantny.
    neviem mlyn, ci mas nejaku zlu vianocnu energiu, alebo zleho vianocneho ducha, ale nie si zaujimavy

    Citovat Původně založeno saraaaa Zobrazit příspěvky
    poprosim o vyjadrenie vyssich adminov, alebo modov, ktory s tym nieco vedia spravit

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    Tak ešte raz.. Za zaujímavú považujem teba. Prišla si sa vyplakať na forko po tom, čo si má neoprávnené osočovala za to, že som ťa presunul od ct a dostala na to odpoveď "drž pysk"
    Dokonca ťa ingame upozornil hunted na to, že u ct ani niesom a nebol som to. Aby ti nenarástlo ego, tie plačeky hore a dole sú od mojich kamikov z tska, lebo chcú asi tiež hrotí dementi.

    Svoje konanie akýmkoľvek spôsobom neľutujem. Ako som už napísal vyššie, nabudúce to nezostane pri "drž pysk" ale hodím to rovno ban, kým nedokážeš svoje tvrdenie. Toť z mojej strany všetko. Pa

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele saraaaa
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    22

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    neviem, ci si si zabudol okuliare v kuchyni na stole
    https://prnt.sc/I33zv5YMwSMo
    CT si bol, siel si naspat k T, kde aj na videu je vidiet, ze hovoris do miku ako T
    napisal si, ze sa vyjadrovat uz nebudes, tak to prosim ani nerob, lebo cim dalej, tym viac pises vacsie blbost

    e.
    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Ako som už napísal vyššie, nabudúce to nezostane pri "drž pysk" ale hodím to rovno ban
    neopravneny ban, si zabudol dodať.

    e2.
    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Aspoň mám o dôvod viac nemať ťa rád. Lol
    dakujem za prispetie do konverzacie
    Naposledy upraveno saraaaa; 28-12-23 v 17:16.

  12. #12
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    Na tom screene nevidím, že by som išiel k t


    Inak ani som nevedel, že sa na mňa už nejakú sťažnosť dal. Aspoň mám o dôvod viac nemať ťa rád. Lol


    cc bol som prinútený porozmýšlať nad touto "srandou"
    Veľmi ma mrzí, ak ťa moje "drž pysk" nejakým spôsobom urazilo, no rovnako sa ma dotklo tvoje neustále narážanie na moje "vyhodenie ťa od ct" ktoré bolo úmyselné a neviem čo všetko. Úprimne, keby to nehrotíš, tak sa to úprimne ani nestane. Ten pokec som si mohol nechať pre seba, máš pravdu, mrzí ma to. Nech to dopadne ako len chce, poslal by som ťa "do tepla" aj nabudúce, pokiaľ týmto spôsobom budeš stále otravovať.

    Takže vo finále - Pardon, ak ťa to urazilo, no urobil by som to znova ak by som sa do tejto situácie dostal .
    Naposledy upraveno Mlýn; 01-01-24 v 12:59. Důvod: skusal som edity textu, asi som bol moc alebo malo

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    Upřímně pravidlo, že Admin/Spešl má přednostně jít k CT by se mělo používat jen v situacích, kdy ostatní hráči, kteří tam jsou to nedávají u CT a tak by tam měl být někdo, kdo to ovládá, ale určitě ne, že by toho měl zneužít a vyhazovat hráče ze začátku a nabrat si u sebe body u prvního kola, kdy se dává mod a pak se přesunout k T, což vlastně jsem zažívala většinou na 99% vždy, když jsem tam hrávala.

    Na tom screene nevidím, že by som išiel k t
    Máš to tam napsané - že si umřel a poté se napojil k T. Takže si musel být u CT. Jinak nevím, jak bys jinak mohl zemřít u T a na to se napojit opět k T.

    Napiš konkrétně Sáro co potřebuješ od vyšších adminů či modů, co s tím mají udělat. Jako mně se nikdy nelíbilo, když někdo vlezl k CT na začátku, nahnal si tam zabití a pak si po modu šel k T, aby vypadal jak frajer v první tabulce. A to třeba nebyli ani admini, ale i hráči. Kdyby to nějak šlo, mělo by se to třeba dát, kdo by se poslední napojil, tak toho by to vyhodilo a ne random hráče, který se tam dostal jako první, aby to bylo spravedlivé, když už teda mají mít admini a spešlové přednost být u CT.

    E: Sorry, za to napojení k T - až teď jsem si všimla, že si se vlastně opravdu napojil k CT :D Pak jsem moc nepochopila ten screen, kde jste oba u CT. https://prnt.sc/I33zv5YMwSMo
    Naposledy upraveno Britny; 01-01-24 v 21:53.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    Na tom screenu to vidět neni, ale logicky v konzoli pod tim bude, že "sara is joining T"

    Nikdo ji naschvál nevyhazuje, je to na začátku mapy. Chceme hrát u CT jako každej jinej. Sara se urazila, protoze ji Mlyn napsal co neměl, tak přišla šaškovat sem.
    Mlyn se za to vicemene omluvil a to vyhazovani je blbost řešit, protože my si nevybereme koho to vyhodi.. to každýmu logicky dojde (Britny asi ne).

    K tomu vyhazovani - vyhazuje to mrtvý hráče jenom = (na začátku mapy) to bejvá ten poslední co se napojil k CT zrovna.

    Že někdo chodí jen na mod, se vám líbit nemusí, ale do teď se to neřešilo.. Když není místo hned na začátku, tak se napojim třeba až někdo leavne po modu, ježiš katastrofa..
    Že si nafarměj par tisíc z modu záleží už jen na jejich skillu:D Stejně, když máte VIP, tak 4/5 kolo máte fet i bez toho abyste se nafragovali u CT.
    Ja s Mlynem z 90% u těch CT zůstáváme..
    Naposledy upraveno Hunted; 01-01-24 v 22:16.

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele saraaaa
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    22

    Odpověď: staznost na admina + jeho chovanie na serveri

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    E: Sorry, za to napojení k T - až teď jsem si všimla, že si se vlastně opravdu napojil k CT :D Pak jsem moc nepochopila ten screen, kde jste oba u CT.
    Neviem, ci si videla video, ale na tom videu ja som T a mlyn hovori za T tiez

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Napiš konkrétně Sáro co potřebuješ od vyšších adminů či modů, co s tím mají udělat.
    Asi to budem musiet napisat este raz, ale kazdy normalny clovek by napisal nieco v zmysle ‘‘sorry nechcel som‘‘.
    Tu ide hlavne o mlynove arogantne a provokativne spravanie voci mojej osobe, kde som dolozila screen1, screen2 a aj tak provokoval dalej v tomto prispevku

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    jaj a to, ze upozornujem na zarobkovu cinnost zo stranky pokec je chvalihodne. budujem si cesticku k financnej sprave
    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    nabuduce ti k tomu osocovaniu z presuvania a neviem coho hodim este aj ban, nech je sranda.
    27-12-2023 23:23:12 STEAM_0:1:106733303Mlýn. skoda, ze nie je sara u ct

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Mlyn se za to vicemene omluvil
    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Ty truľo :ddd
    Pokial ťa urazilo moje "drž pysk" je mi to ľúto. Mňa rovnako urazilo tvoje neoprávnené osočovanie ma z toho, že som ťa presunul.
    Bude lepšie, keď si najskôr informácie overíš a až potom sa budeš do niekoho navážať a osočovať ho.
    Toto je moje posledné vyjadrenie k "sťažnosti" (plač plač brek brek postu).
    Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok roka
    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Svoje konanie akýmkoľvek spôsobom neľutujem.
    Ako som už napísal vyššie, nabudúce to nezostane pri "drž pysk" ale hodím to rovno ban, kým nedokážeš svoje tvrdenie. Toť z mojej strany všetko. Pa
    Toto berieš ako ospravedlnenie ?:D


    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Ja s Mlynem z 90% u těch CT zůstáváme..
    Je vidiet, ze to spravil naschval, kedze hned po tom bol u T a ja som uz k CT ist nemohla


    01/01/2024 22:54 <Britny> Já jen abych se teda ujistila, že teda chtěl vyjádření jen vás dvou a Samca tohle zajímat nebude, tak to můžu zamčít.
    Neviem na koho je myslene toto, ale ja chcem vyjadrenie od Samca, dik.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •