Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: [ k doriešeniu ] staznost na admina Hunted

  1. #1

    Exclamation [ k doriešeniu ] staznost na admina Hunted

    Zdravim,

    Po tom co som si precital co @saraaa tak som chcel pridat komentar do tej témy ale zial nejde ale podelit sa chcem na adresu hlavne na adresu admina Hunted aj za cenu istatneho locku.(lebo aky je lepsi spusob dat na povedomie o adminoch ktory radi zneuzivaju funkciu admina ako priamo v sekcii stiznosti...

    Hunted
    Samozrejme s obskem natacat vsetko a vzdy je nezmysel. A hram abych se zabavil ne resil ze nekto nevi jak se spravat...
    Hunted = decke chovanie a drzost,bezbreha arogantnost a dalsie vlastnosti ktore u adminov nemaju ani nahodou existovat. Stale mi nejde do hlavy ako naborar prehliadol takyto vykvet..
    Ci mi da len tak FK bez toho aby ma upozornil ze jsem udelal neco spatne,nebo jsem zanim nesel, nebo neco jineho si pan sajmon predstavoval.. nevim k ostatnim ked nejdu nebo nejak protahuji hru tak se chova jinak - neviem teraz vymenovat vsetky pripady korupcie a zneuzivani prav ale staci mi z dneška ked mu vysvetluji neco ze by nemal neco a jeho reakce je -? samozrejme forced mute nebo kdyz jsem mali jit z boxu nekam za nim tak vsichni okrem troch TT (ja som nesiel lebo som nevedel kam ist,pretoze smoke bol v boxe, a pote som nezahlednul kam sli ostatni) samozrejme 2 zabil mna a jeste jedno TT ale napr. Coondu nezabil pritom ten tam taky stal - este ho Drapolis upozornil ze aj toho ma zabit ale samozrejme toho Coondu pozna ten mu nepride jako zbytecnej tak toho necha zit ale mna s tym ostatnim TT zabie. - typicka korupcia - spravam sa k tym co sa pozname normalne ale k tym co su mu ukradnuti fragersky a dalsie veci ako naduzivanie slovneho spojenia drz p*cu a podobne vyjadrovanie ktore by u admina mali byt tabu.
    A o Mlynovi len chcem dodat ze je ovela lepsie na tom ako Hunted nema decke chovanie, ani arogantnost (ked aj ano tak zanedbatelnu)... Samozrejme nejake veci aj na Mlynovi by sa nasli ako napr. protahovani hry nebo nie vzdy opodstatnene vyuzivanie postavenia admina ale daleko ma od toho aby to bolo kriticke ako u Hunted.

    Tento prispevok ma sluzit na poukazanie ze to ze sa niekto stane admin nezmana ze si bude robit co chce.
    Za svoj cas co som na JB od 2013 a poznal vela adminov a speslov som sa nestretol este s takymto chovanim admina.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: staznost na admina Hunted

    Ahoj, ak ide v tejto celej sťažnosti o mute, po ktorom si sa odpojil, tak mute si dostal odomňa.
    K tomu len dodám, že hru si ovláda simon, to aké otázky položí v atrakcii "otázky" je len a len na ňom (Pokiaľ niekto nezískal výhodu na výber otázok). Každý hráč môže mať rozhľad v niečom inom (šport, hry, chemia, historia atď.), preto nevidím adekvátny dôvod na to, aby si sa do simona (v tomto prípade Hunted) začal navážať o tom, aké otázky a prečo nemôže dávať atď. Otázku dokonca vyhral hráč, ktorý v živote nezapol danú hru o ktorej daná otázka bola. Takže len sa viac snaž, buduj si rohľad a nehroť to, čo nie je.


    Ja o jablku, ty o hruške. nevadi ne
    Naposledy upraveno Mlýn; 29-12-23 v 22:56.

  3. #3

    Odpověď: staznost na admina Hunted

    tak o to horsie Mlyn, lebo to ze ja nieco napisem co myslim ma opodstatnenie preto otazky by si mal vzdycky davat najviac bliziace sa k tomu ze kazdy ma sancu ich vediet, nie nejake tazke a vobec nejake specificke napr. na konkretnu hru... to ze som napisal na to 3x dokopy v rozmedzi 2-3min a ty mi das za to mute je za mna neodpostatnene vyuzitie prav admina. ale to uz necham aby iny posudili. A pisat mi o rozhlade ked nevies kolko mam nahrate dokopy na jb aj odzite je dost odvazne.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    235

    Odpověď: staznost na admina Hunted

    všetko si napísal zle, nepostupuješ, forced lock.
    Naposledy upraveno Troy; 30-12-23 v 01:45.

  5. #5

    Odpověď: staznost na admina Hunted

    Mlýn ti ty otázky vysvětlil, stejně tak jako dalsich 5lidi.
    JÁ jsem simon, JÁ si určuju chod hry = JÁ si dám otázku jakou budu chtít. Argument, že nehraješ lolko je absolutně irelevantní. To je jak, když dam otázku ze zahradnictví. Na serveru jsou napojeni 3 lidi, který se tomu irl věnujou, ale zbytek ne. Maj výhodu znalostí, ale to je úplně jedno.
    A co? Je to otázka jako každá jiná, někdo ty znalosti má, někdo ne. Lolko je jedna z největších her na světě, takže drtivá většina o ní má nějaký povědomí. (Otázka byla, napište mi základní cenu bot v lolku - do googlu napises "lol boots price" a máš to) Stejné jako jakákoliv jiná otázka.. Otázku uhádl Burak kterej to hrál 1x v životě a šel na to logicky.
    Vem si, že dojdeš do soutěže AZ kvíz a padne otázka z jaderný fyziky. Tvůj protivník z toho má titul a ty máš titul z filosofie. Budeš brečet, že ta otázka je nefér? To asi těžko.

    K tý situaci s fragama - Upozornil mě Fellow žadnej Drapolis. Fragl jsem tebe a COONDU s tim, že tys stál na místě a Coonda stal mimo někde směrem ke zbrojce(a nehýbali jste se). Nechal jsem žít 3. T, který už šlo směrem ke mně a atrakci, kde byl zbytek T.
    Jak je možný, že 90% boxu bylo schopno dojít a už stát na atrakci, když tys mezitim nevylezl ani z boxu? Na smoke se nevymlouvej to je bullshit. Bral jsem tě jak AFK a fragl tě. (Ještě podotknu, že byly vzpoury, tak jsem vas ani negraboval už)

    Že jsem řekl "drž piču" ČLOVĚKU S KTERYM JSEM V KONTAKTU TÉMĚŘ KAŽDÝ DEN A JSME KAMARÁDI TADY SNAD FAKT NEBUDEME ŘEŠIT????? Vulgárně se bavim pouze s lidma co jsme na friendly terms. Viz. Matěj(kterýmu to bylo směřováno v ten moment), Niko, Burak apod.
    Cry about it idc. Nikomu tim neubližuju, nenapadam běžný hráče, nevidim problém. Furt lepší vizitka, než křičet do miku jak dement po každym connectu na jb, posílat dick pics, psát o fotky nezletilejm atd. Což dělali ti vaši tak oblíbení admini:D

    Závěr - Stále nepřišla smysluplná stížnost, kde bych neměl pravdu nebo to nebyla aboslutní blbost. 90% stížností vzniká na tom, že dostanete ban a pak si stěžujete jakej jsem hajzl a následně hledáte jakejkoliv způsob jak mě nasrat a provokujete. Zbytek se vám nelibí, jak jsem něco vyřešil apod. jenže ve výsledku jsem pravdu měl, stejně jako tady.
    Může se stát, že sem tam overreactnu a omlouvám se za to. Sere mě, když vám něco 3x vysvětlim a vy mě po 4. pošlete do prdele a jedete si to svoje. To pak člověk ztratí chuť na to jít s váma po dobrém a prostě ti hodim mute/kick/ban. Byli tu tací, co by se s tebou nehádali a dolietal by si instantně.
    Naposledy upraveno Hunted; 30-12-23 v 14:52.

  6. #6
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: staznost na admina Hunted

    Stížnost jsem schválně nechal otevřenou ještě nějakou dobu, aby se mohli vyjádřit i další admini, kteří by možná situaci zhodnotili jinak, ale nevyjádřil se nikdo, dokonce ani hráč. Tak to vyřeším teď.

    Bylo by fajn, kdyby sis aspoň jednou přečetl celou stížnost, protože jsem nepochopil prakticky nic a když už něco jo, tak to na serveru proběhlo úplně jinak. Zbytek ti vysvětlili správně admini nahoře.

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ k doriešeniu ] staznost na admina Hunted

    Ahoj, ďakujeme za podnet. Pokračovať a pracovať v ďalšom riešení sťažnosti bude možné len s konkrétnymi aktuálnymi dôkazmi, na ktorých bude zrejmé, že došlo naozaj k zneužitiu právomocí u daného admina (demo, foto, chatlog...). V tomto štádiu sa nateraz nemáme kam posunúť.
    Založ si preto prosím prípadne novú sťažnosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •