Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Kristusvladne

  1. #1

    Kristusvladne

    Vypis z konzole:

    Hráč Kristus vladne
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:0:89736103
    IP adresa 178.249.209.183
    Udělen 02-01-2024 - 20:51
    DĂ©lka BANu TrvalĂ˝
    Vypršà nepoužito.
    DĹŻvod jwj script
    BAN dal Admin Nixvan (Nixvan)
    BAN dal Server csko.cz | Bhop


    Poznamka:


    Zdravim,

    Tak tento bol este sokujucejsi pristup ako Hunted,
    Uplne ako prve chcem jasne vyjadrit ze za pouzivanie jump wait jump sa uplne nehanbim a prave naopak to ze neni povoleny je pre mna velmi cudne... kedze dnesne mysky su velmi rychle, maju ms pod 10ms coz zastaraly engine na ktorej cs 1.6 bezi nebere vpotaz coz znevyhodnuje hracov ako napr. mna a samozrejme inych ktori maju mysky s polling ratom 1000
    preto ten wait co si myslim by mal davat 50ms (ak inac tak opravte) ma uplne realne opodstatnenie.
    Nechcem to dalej rozpisovat lebo neviem presne cisla ako cs1.6 engine zapocitava oneskorenie mysky ak je pod 50ms alebo pod 40ms fakt presne neviem..
    Este jedno chcem spomenut, ze myska ako napr g pro superlight ktoru som mal pred nedavnom mi nesposobovala do takej mieri problem pri bhope ako neskor corsair sabre rgb pro ktora bola extremna myska kvoli velmi nizkomu ms (okolo 2-5ms, samozrejme myska dava aj 100ms, ono to variruje medzi 1-150ms ale vela krat vam vypluje hodnotu do 10ms co engine samozrejme nezobere v potaz a dosadi tam svoju hodnotu) a stale mi vyhadzovalo pri skakani cervene a uplne jedno bolo ci som neskor posunul koleckom alebo este skorej...
    Potom som ziskal dalsiu mys teraz od steelseries ta bola lepsia na tom ako od corsair ale stale horsia ako g pro superlight.
    Potom som neskor zacal rozmyslal nad pridanim wait do skoku co by ma ani vo sne nepadlo ze je to banovatelne pretoze este ked som bhop hral v 2013-2014 tak uplne normalne bolo si davat aj 3-4 wait do configu na rozny bhop,gs,sgs,knife a neviem co este a jedine kedy bol za to ban ako to bolo zautomatizovane co v mojom pripade vobec TAKE NIE JE!! s jump;wait;-jump neziskavate absolutne nic okrem toho okna kedy mate viac casu na pohnutie koleckom to jest tych 50ms(ak nie opravte...) Cize oproti tomu aby som hral len jump mi toto v MOJOM pripade dava vyhodu len konzistentnosti - to jest tazke mapy ktore hravam a dajme tomu mate tam 5-10 usekov bhopu tak pripade pouzivania iba s jump mi trva jeden usek spravit 15-20 minut a v pripade ak dam aj ten wait tak 3-5 minut. PRECO? pretoze tazke mapy maju dlhsie useky to znamena keby aj iba s jump lepsie skocite zaciatok 3-4 bloky [co v mojom pripade plati pretoze som si to testoval- mam LEPSIU synchronizaciu s duckom pri stlacani ctrl- (sbj)BEZ waitu nez s waitom] ale kedze myska je velmi responzivna vypluje napr. 5 ms ale system take male hodnoty neberie tak vam automaticky vyhodi ze ste skoro skocili a znizi vasu rychlost tak ze ten dalsi blok uz nedoskocite.
    A to je vse jak to funguje a ako bez toho waitu hra znevyhodnuje rychle mysky miesto skakania jedneho useku ktory by ste s 1 waitom skocili do 5 minut budete jeden usek skakat 15-20 minut a ked cela mapa ma 5-10 usekov tak to kludne 2 hodky len kvoli tomu ze vasa konzistnenost je znizenie NIE V DOSLEDKU horsie skillu ALE V DOSLEDKU zastaraleho enginu.
    K Nixvan len tolko viem presne jak casto si ma bol spectovat a mohol si natocit demo uz davno predtym, pravdepodobne si musel ich natocit aj dve tri a posunut to vyssie kedze si Trial Admin ale to ze mi hodis/te permu za to ze som pouzil jump;wait;-jump bez toho aby ste sa ma opytali,upozornili ma atd. A kludne si argumentujte,ohrazdujte sa ze to mas v pravidlach(aj ked ich skoro nikto necita) ze scriptovanie je zakazanie - za mna pouzitie jedineho waitu ktory len zvysuje okno na stlacenie tlacitka nepokladam za script ani nikdy nebudem. script vykona nieco ale toze si dam do jumpu wait za mna nic nevykona.
    A na margo vsetkych tych veci co som stihol zazit za tie 3 mesiace tak kotelna islo fakt dole vodou.Ani v 2013/2014 to nebolo ruzove ale to ake spravanie adminov(a nie, nie su to len Mlyn a Hunted ale aj dalsi ktori su s nimi v particke ;} ) a celkovo vase vystupovanie k veciam,problemom
    zlahcovanie,vysmievanie,trvanie si na svojom aj ked vam uchadza tolko veci je len za mna na POTLESK, na uliciach,v baroch,v skolach v praci by Vam mali tlieskat lebo u koho ineho by mala byt ABSOLUTNA PRAVDA ak nie u Vas? Vsak? (cest vynimkam)

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: Kristusvladne

    Wtf, prečo máš potrebu mňa a Hunteda riešiť ešte aj v žiadosti o unban, s ktorou nič nemáme? My sme ti script nenastavovali, tak sa venuje radšej tomu, nie nám.

    Inak gj Nixvan ( a ďalších xy čo to riešilo)

  3. #3
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Odpověď: Kristusvladne

    Za prvé, tady se řešíme my 2, né Mlýn a Hunted, poprosím, abys je do toho netahal.
    Za druhé, podívej se na stránku: https://banlist.csko.cz/ban_list.php, do důvodu banu si zadej JWJ a sleduj, kolik lidí za to dostalo ban a kolik jich stále ban má.
    Za třetí, to, co si napsal, cituji: A kludne si argumentujte,ohrazdujte sa ze to mas v pravidlach(aj ked ich skoro nikto necita), nikoho nezajimá, když pojedu po obci 150 a policii řeknu, vaše značky nikdo nečte, tak mě to stále neopravňuje k tomu, abych 150 jel, jednoduše řečeno, neznalost pravidel neomlouvá, scripty, jsou stejně brané jako cheaty, to samé ty tvoje wait aliasy, které ti pomáhají v bhopu.
    Další věc je ta, že si myslíš, že mapy se nedají skočit bez scriptu. Podívej se do top15 a zjistíš, že je to možné a hráči, co to skočili stále nemají ban za Abhop, či podobné věci typu jwj.

    E1: Nikoho nezajímá tvůj životní příběh s tvýma použitýma myškama, JWJ script je dlouhou dobu banovaný na všech KZ komunitách, takže to tak bude i tady.
    Z mé strany je to vše, rád bych věděl názory ostatních hráčů, myslím si, že nejsem jediný, co natočil X dem, ale v tomto případě, kde ses k tomu sám přiznal není co řešit.


    Hezký zbytek dne.
    Naposledy upraveno Nixvan; 03-01-24 v 22:55.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    590

    Odpověď: Kristusvladne

    Cau, souhlasim s nixvanem. To ze mas mysku, se kterou se ti blbe skace, a kompenzujes si to zakazanyma bindama, neni nas problem. Ukaz mi kz komunitu, kde je jwj tolerovane.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  5. #5

    Odpověď: Kristusvladne

    Citovat Původně založeno SuperMario Zobrazit příspěvky
    Cau, souhlasim s nixvanem. To ze mas mysku, se kterou se ti blbe skace, a kompenzujes si to zakazanyma bindama, neni nas problem. Ukaz mi kz komunitu, kde je jwj tolerovane.
    Nepoznam ine komunity. Casu svojho ktore som hral bhop sa wait pouzival a nikto to neriesil a nebolo mi to ani cudne ved ked si dat jwj tak to z teba v bhope lepsieho hraca neurobi ani za den ani za mesiac, cize z toho ja vychadzam + s mojho testovania,skusania,skumania. Pre mna bhop nema cenu skakat bez toho waitu pretoze pri ta hra neni stavana na nizke ms a tym padom vzdycky budem v nevyhode lebo hra mi bude pisat ze som skoro stlacil jump a bude jedno ci som to stlacil tesne predtym alebo potom engine to aj tak vyhodnoti na to s cim vie pracovat. A zase zdroraznim - PERMU ZA JWJ? ... :D

  6. #6
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Odpověď: Kristusvladne

    Citovat Původně založeno Kristusvladne Zobrazit příspěvky
    Nepoznam ine komunity. Casu svojho ktore som hral bhop sa wait pouzival a nikto to neriesil a nebolo mi to ani cudne ved ked si dat jwj tak to z teba v bhope lepsieho hraca neurobi ani za den ani za mesiac, cize z toho ja vychadzam + s mojho testovania,skusania,skumania. Pre mna bhop nema cenu skakat bez toho waitu pretoze pri ta hra neni stavana na nizke ms a tym padom vzdycky budem v nevyhode lebo hra mi bude pisat ze som skoro stlacil jump a bude jedno ci som to stlacil tesne predtym alebo potom engine to aj tak vyhodnoti na to s cim vie pracovat. A zase zdroraznim - PERMU ZA JWJ? ... :D
    Tak znova. Je to script, znevýhodnění z důvodu enginu jak tu píšeš jsou všichni hráči a všichni hráči nepoužívají jwj a taky dokážou skákat úplně normálně.

  7. #7

    Re: Kristusvladne

    Zdravím,

    jump admin nejsem (alespoň oficálně), něco málo odskákáno mám i nějaký ten čas se shootingem. Odjakživa mám zafixováno, že jwj je zakázán.

    Když bych použil tvoji logiku třeba pro sportovní jízdu na kolech, dejme tomu terénem. Koupil sis nové kolo, zjistil, že se ti na něm hůře šlape do kopce, tak sis do rámu zabudoval elektromotor, který ti pomůže při zátěži. Oproti ostatním závodníkům máš tedy výhodu, ale argumentuješ tím, že na novém kole se ti hůře jelo do kopce, tak sis tam dal vylepšovák. Ale že ti to vlastně nepomáhá, protože jsi měl nevýhodu. Současně však tvrdíš, že bez toho vylepšení, by ani nemělo cenu na kole jezdit.

    Když otočíš kolečkem, tak co "zub" to jeden signál pro skok, nevím co by s tím mělo mít společného odezva a polling rate, atd.. prostě máš třeba jen horší kolečko/snímač u kolečka nebo jinak fungující. Na to jsou tu ale znalejší, někde, za rohem..neaktivní. :-)

    Pro mne sis prostě zjednodušoval bhop, nejsi prvním ani posledním. Je to snadné, rychlé a efektivní. Hodně zdaru, třeba u sousedů nebo na LAN u sebe, tam to klidně vem i flatcheatem, zkrátíš si tím ten 3-5min úsek s jwj na 1-2 min.

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    618

    Odpověď: Kristusvladne

    Tvoje možnosti:
    • Počkaj rok, kým ti vyprší UB
    • Kontaktuj cez PM Kotla, kde sa dohodnete na kúpe UB a na podmienkach, po ktorých budeš môcť ďalej hrať na steame
    Naposledy upraveno Kaco; 31-01-24 v 15:30.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •