Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: [ v riešení ] Jailbreak 6 - fellow

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    3

    [ v riešení ] Jailbreak 6 - fellow

    Nick v hre: fraxX

    Zdravím, asi tak 18:30 cca som bol na JB a mal som Simona.
    Hrala sa trampolina, tak som dal reakciu o vyhodu kto bude vyberat poradie so slovami: ,,Prvá reakcia s vyhodou na napisanie slova automatickapracka a dostal som za to grab bez nejakého upozornenia... Potom čo som bol zabitý Tčka zobrali moju zbraň a ukončilo sa celé kolo. Keď som sa následne pýtal prečo som bol potrestaný, admin fellow povedal že nech neprovokujem a nech si to nechám pre maminku alebo tatinka. Tu moju reakciu dobre vystihuje len "?"
    Domnievam sa, že to je kvôli tomu že random Tčko malo toto slovo nabindované a hneď ako som dal reakciu tak ho napísal. Za toto ja nemôžem, mám svoje slová ktoré používam pri reakciách, takisto ako aj x iných ľudí, ktorí dávajú reakciu napríklad na slová: pes, krabica, rebrik.

    Ak som teda bol trestaný za toto, tak mi to absolútne nepríde fér, pretože ja neviem ovplyvniť kto si čo nabinduje do konzole a nikomu som nič takéto ja nekázal.

    Ale keďže som sa doteraz dozvedel o danej situácii len to že si to mám nechať pre maminku a tatinka tak nech sa sám fellow vyjadrí o čo mu vlastne šlo a že či mu príde normálne ťahať do online hry poznámky na rodičov.

    prikladam k tomu ako dokaz demo a presny čas od ktoreho si to pustite je 16:20 dakujem.

    Demo - http://csko.cz/dema?UPD=lhrhaFcv

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Jailbreak 6 - fellow

    Takže to len v rýchlosti zhrniem

    Takže grab si dostal za to že si nepochopil moju správu z predošlej mapy kde som ťa na danú pripomienku upozorňoval

    Jailbreak 6 05-01-2024 18:04:22 STEAM_0:0:87969628 [#.] fellaaa~ ty sa skludni, naposledy ti hovorim..
    Jailbreak 6 05-01-2024 18:04:06 STEAM_0:0:193316838 fraxX ani neskusaj pracka



    To slovo ktoré máš tak v obľube, máš v obľube z jedného jediného dôvodu a to je neustála priama tak aj nepriama provokácia daného hráča .. Upozorňovaný si bol od viacerých adminov nie len odo mňa.

    Ďalšia vec to ako sa prezentuješ na serveri a tvoje "inteligentné vyjadrovanie" je tiež na zváženie či už by človek ako ty nemal byť dávno zabanovaný.

    - áno, poznámka "nechaj si to pre maminku a ocka padla" ale pre to aby si skúsil takto provokovať doma rodičov a nie hráčov v hre.
    Pokiaľ ti to oni doma tolerujú tak OK ale ja ti toto na serveri tolerovať nebudem.
    Nikto nie je zvedavý na tvoje podobné slovné spojenia a vyjadrenia tak si ich nechaj pre seba.

    Na tvoju rodinu som nepovedal ani krivého slova tak to zasa nepíš hlúposti, pokiaľ si to nepochopil tak to už moja chyba nie je.


    - čiže na záver - na tvojom mieste ti poradím jednu vec : hraj a správaj sa tak aby so toto opakovať nemuselo.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Jailbreak 6 - fellow

    Čo sa týka tvojho upozornenia: "fellaaa~ ty sa skludni, naposledy ti hovorim..", ja som netušil že to píšeš mne, keďže som nepredpokladal že robím niečo zlé a na serveri je ďalších 10 ľudí. Slovo na reakciu automatickapracka používam už dlhšiu dobu a nemá konekciu so žiadnym hráčom na serveri. Pokiaľ niekto potrebuje byť stredobodom pozornosti tak sa ospravedlňujem ale nevšimol som si to. Každopádne si myslím, že keď som Simon tak si na reakciu môžem použiť hocijaké slovo pokiaľ nie je na nikoho smerované a nie je to nadávka alebo niečo nevhodné vo všeobecnosti. "Pokiaľ ti to oni doma tolerujú tak OK ale ja ti toto na serveri tolerovať nebudem." Ďalej, dosť mi prekáža že sa na serveri staviaš do pozície nejakého rodiča, ja som dospelý človek a tvoj prístup mi príde maximálne arogantný.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: Jailbreak 6 - fellow

    Ahoj, keďže som super a nebojím sa svoj názor písať aj verejne (haha) tak tu niečo prihodím.
    Hráča dobre poznám (Už z minulosti), z môjho pohľadu sa jedná za poslednú dobu o dosť problémového hráča. Mnou bol niekoľko krát upozorňovaný na správanie a jeho provokáciu, ktorá už hraničí s banom.

    Na druhú stranu dôvod sťažnosti, (ktorá pre mňa začala slovami "Prvá reakcia s výhodu ..." a končila grabom o zem) je z môjho pohľadu až celkom vtipná. Nakoľko celým dôvodom má byť slovo "automatickápráčka", ktoré hráč využíva na výhodu naozaj často (ak nie aj vždy). Z môjho pohľadu zbytočne vyhrotená situácia od fellowa.
    *Len aby sa nehovorilo, že tamtoho nemám rád a preto som sa vyjadril tak, alebo podobne. Niesom kamarát ani s jednym z nich. Na oboch mám svoj názor. Obaja to zbytočne vyhrotili.
    Naposledy upraveno Mlýn; 07-01-24 v 00:19.

  5. #5
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    618

    Odpověď: Jailbreak 6 - fellow

    Tiež môžem potvrdiť, že daný hráč slovo "automatickapracka" používa dosť často. To či to používa ako provokáciu konkrétneho hráča/admina neviem povedať - nevšimol som si že by to robil so zlým úmyslom. (objektívne vyjadrenie)
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: Jailbreak 6 - fellow

    Ono je veľmi jednoduché vytrhnúť dlhšie sa ťahajúcu situáciu z kontextu a potom sa začať sťažovať na adminovu reakciu. Preto hodnotiť iba túto konkrétnu situáciu odrezanú od všeobecnej situácie na serveri je scestné. Bez ohľadu na to ako neprimeraná sa daná reakcia a spôsob komunikácie môže zdať, predchádza tomu skutočnosť, že hráč ktorý sa sťažuje, je zjavne určitým spôsobom zaťažený na niektoré osoby na serveri (minimálne jednu), ktorú má potrebu neustále osočovať a provokovať. Sám som bol svedkom takejto situácie priamo na serveri a fraxX aj so svojím kamarátom boli upozornený, aby si takto ďalej nepočínali. Takéto konanie prameniace z určitej animozity je však tak kradmé, že som sa musel nachádzať v blízkosti daného hráča, aby som si toto konanie všimol (napríklad bezdôvodné hitovanie a uberanie HP alebo zaujatosť pri vyhodnocovaní správania sa väzňa počas kola, keď druhý hráč hrá za dozorcu). Takéto konanie zjavne znevýhodňuje hráča, ktorého potom samozrejme hranie na serveri omrzí aby sa s takýmto správaním nemusel potýkať.

    Preto si myslím, že v tejto situácii je Fellow v práve a počínal si správne, vzhľadom na jeho znalosť vzťahov na serveri a vyhodnotenia a riešenia takejto situácie priamo v hre.

    fraxX, to že máš rozumovú kapacitu dostatočne veľkú na to aby si si dokázal počínať tak, že tvoje provokácie a naprieky nie sú zjavné pre nezainteresovaného hráča neznamená to, že všetci sú blbci a pôjdeš sa vyplakať na fórum ako ti bolo ublížené a budeš pokračovať v takom správaní aké niekedy predvádzaš.
    Som jedným z hlavných zástancov, že mód Jailbreak je predovšetkým o srande a nie len o striktnej disciplíne a rešpektovaní pravidiel aj za cenu nudy a preto mnohé veci prehliadam a tolerujem a tak je to samozrejme aj v tvojom prípade, kedy určité provokácie, vulgarizmy a všeobecné správanie na serveri neriešim, pretože si myslím, že sa zabávaš a potom je to v poriadku. Pokiaľ však príde k situácii, že ťa admin, ktorý je tam od toho aby dohliadal na správanie hráčov upozorní a ty pokračuješ v provokáciách, nemôžeš sa čudovať, že použije svoje právomoci a určitým spôsobom proti tebe zakročí.

    Som si istý, že keď zmeníš svoje provokačné správanie voči niektorým hráčom na serveri tak nikto nebude riešiť tvoje použitie slovného spojenia "automatická práčka". V danej situácii to však je inak a preto sa v tomto prípade zastávam Fellowa. Pre teba mám radu, že keď niekomu vadia tvoje poznámky na jeho adresu tak ho ignoruj a on bude ignorovať teba a obom sa Vám bude zabávať lepšie.

  7. #7

    Odpověď: Jailbreak 6 - fellow

    Nejdu se stavět na ničí stranu, ale potvrzuju, že reakci "automatickapracka" dáva skoro furt, tudíž pochybuju, že to TENTOKRÁT mělo sloužit jako provokace vůči Nikoletě. Stejně jak Kaco jsem si nevšiml, že by to bylo celou dobu směřovaný na ni..
    Frax se chová jak ťulpas a mnohdy přehání, ale v týhle situaci bych to určitě na "potrestání" neviděl.

    Vyřešil bych to lehkym "sorry" z obou stran a nedělal z toho 3. světovou tady..

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: Odpověď: Jailbreak 6 - fellow

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Nejdu se stavět na ničí stranu, ale potvrzuju, že reakci "automatickapracka" dáva skoro furt, tudíž pochybuju, že to TENTOKRÁT mělo sloužit jako provokace vůči Nikoletě. Stejně jak Kaco jsem si nevšiml, že by to bylo celou dobu směřovaný na ni..
    Frax se chová jak ťulpas a mnohdy přehání, ale v týhle situaci bych to určitě na "potrestání" neviděl.

    Vyřešil bych to lehkym "sorry" z obou stran a nedělal z toho 3. světovou tady..
    Súhlasím, sorry z oboch strán a najbližšie sa jeho vulgárne správanie nebude prehliadať a dostane rovno ban. Jednoduché riešenie :)

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Re: Odpověď: Jailbreak 6 - fellow

    "Som jedným z hlavných zástancov, že mód Jailbreak je predovšetkým o srande a nie len o striktnej disciplíne"

    Viac adminov by sa mohlo týmto riadiť, zrovna fellow tohoto zástancom určite nie je. Osobne mi vadí ako arogantne rieši väčšinu situácií kde sa porušujú pravidla, namiesto toho aby ako admin šiel príkladom a dané neporozumenia vysvetlil slušne a s rešpektom.

    "najbližšie sa jeho vulgárne správanie nebude prehliadať a dostane rovno ban."

    Bol by som radšej keby hneď dostanem ban, namiesto toho som však "tolerovaný" a fellow sa ku mne správa ako môj rodič. Na jb trávim dosť veľa času, 95% u CT kde sa snažím server zabaviť, myslím si, že nie je veľa takých ľudí čo sú stále ochotní napojiť k CT a znášať všetky výstrelky kotelnackej jb komunity.

    "pôjdeš sa vyplakať na fórum ako ti bolo ublížené a budeš pokračovať v takom správaní aké niekedy predvádzaš."

    K žiadnemu "plakaniu" by nedošlo pokiaľ by bol fellow ochotný vysvetliť za čo ma potrestal priamo na serveri keď som sa ho pýtal. A nepýtal som sa len ja, ale viaceri. Už v úvode sťažnosti môžeš vidieť, že šlo o nedorozumenie.

    Traja admini potvrdili že slovo automatickapracka používam už dlhú dobu a nie je smerované na nikoho, no prešli už dva týždne a fellow sa stále nevyjadril s tým, že danú situáciu si vymyslel on sám v jeho hlave.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ v riešení ] Jailbreak 6 - fellow

    Omlouvám se, ale na co má toto slovo narážet? Chápu správně, že je to nějak spojené s hráčkou nikoleta? A co s tím má společného? Nebo, z kterého důvodu je to tak špatné slovo?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ v riešení ] Jailbreak 6 - fellow

    Ahoj, dostalo se ke mě jedno demo, poprosím aby ses vyvaroval těmto výrazům, o kterých očividně všichni ví, co tím myslíš. Dále si nepřejí, aby během Simonovaní, či celkově na serveru se řešilo toto téma. Na serveru to nemá vůbec co dělat a nezajímá mě, že je vás tam sotva 13... je to nepřípustné a měl by jsi se vzpamatovat. Aby sis nemyslel, jsem nestranný, nezastávám se žádné strany, ale chápu o co ti jde. Své osobní problémy si řešte mimo server, nikoho to nezajímá. Nejsi malé děcko, aby jsi kopal kolem sebe, místo Simonování. Říkat že máš vše že tě takové *** nezajímají.. taky očividně nikoho nezajímá.

    Na druhou stranu, rozumím tomu že je to slovo normálního původu, které samo o sobě neuráží, bohužel je na někoho směřované.

    Admina poprosím příště lepšího upozornění, než je kick, ban. .. Dále budte méně vztahovační a nedělejte si zle na poloprázdném serveru.. jak malé děcka. Rozumím tomu, že to uráží... stačí si to nebrat jen na sebe...

    Zavírám jako vyřešené, bo náborář tu není, který to měl řešit.
    Vy, zmiňování, už se k tomu nevracejte.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •