Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: logost

  1. #1

    Exclamation logost

    Dobrý deň adminom,

    veľmi rád by som poukázal na minimálne jeden neduh, ktorý sa Vám po týchto serveroch premáva bez chrbtovej kosti a porušuje všetky zásady správania aj hrania prevažne na Dust2 only.

    Jedná sa o všetkým veľmi dobre známa postava, všetkým taktiež na smiech a nie je to nikto iný ako sám "pán" logost.

    Pri všetkej úcte, som na tomto servery aj s dlhšou prestávkou možno 6-7 rokov. Niektorí admini si ma možno aj pamätajú z pred Covidoveho obdobia, ALE... už aj ja mám plné zuby tejto osoby, je pre mňa nepochopiteľné, že sa nenašiel ešte jeden "odvážny" admin, ktorý by tohto "hráča" permanentne zabanoval.

    Dôvod je jednoduchý, neustále hráčov uráža vulgárne, osočuje, aby toho nebolo málo, obviňuje každého, komu to ide lepšie ako jemu.
    Uráža hráčov ak niekto plantne na B pri hre menej ako 5v5, ale sám nemá problém pokladať pri hre 3v3 na B.
    Mňa osobne pourážal veľa krát, obvinil veľa krát... každého naokolo pravidelne, zakaždým som ho slušne smeroval, aby si hľadel svojho a komunikoval bez invektívov.
    Nonstop čupí za T na spawne, akonáhle príde admin, tak na plant ako tak pobeží aj keď sa na minútu a pol zastaví v kata.

    Za mojich čias z obdobia Pro Gamingu, kde fungovali tímy ako FU.SK, Defeaters, eSuba, Neophyte atď. by mal permanentný ban bez varovania, ja osobne som ho varoval aj keď nie som admin niekoľkokrát.
    Dnešným dňom pretiekol hrniec aj mne... fotky z chatlogu nemám, verím tomu, že všetci vedia o koho ide, ako sa správa, ako hrá a a že sa nájde niekto, kto mu dá keď nie perma, tak aspoň na týždeň ban, aby sa zobudil.

    S pozdravom 2+6, Juve, edgar...

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: logost

    Ahoj,
    logost patri k stalym hracom na d2. Za mna medzi problemovych nepatri. Ano jeho hra je dost defenzivna, rad griluje na T spawne, ale nestretol som sa aby niekoho vyslovene urazal. Preto Ta prosim o demo, alebo foto chatu. Je pravda, ze nemam v poslednej dobe tolko nahrane, no aj tak dost pochybujem, ze by sa jeho spravanie natolko zmenilo aby dostal pernik.


  3. #3

    Odpověď: logost

    Ja som sa tu až tak moc nechcel vyjadrovať keďže "eda" poznám dobrých 15 rokov, ak nie viac. Je pravda, že logost pokiaľ hrá za T-čka a má awp, tak je pomerne dlho, ak nie celé kolo na spawne, to znamená, že ak má 10 kôl po sebe awp, tak je 10 kôl na spawne. Tiež nie je príjemné, ak je niekto lepší ako on, tak mu logost nadáva do cheaterov a obviňuje ho alebo mu nadáva a hráč to musí trpieť. Nehovoriac o tom, že logost má už nejakých 14, či koľko banov stále za to isté (kemp, resp. urážanie/nadávky).
    Tomi tu to nie je ako na e-nete, resp. ako pred nejakými 15timi rokmi. Tam nebol problém dať niekomu ban a nikto to neriešil. Tu to funguje úplne inak a hlavne v tejto dobe. Keďže hráčov už nie je toľko ako kedysi, tak sa tu hlavne banujú cheaty a ostatné prehrešky sú tak povediac tolerované alebo sa riešia len extrémne prípady, pretože chceme, aby tu aspoň niekto ešte hral. Sám som toho názoru, že nemám problém zabanovať nejakých toxic hráčov alebo "blbcov" ale pokiaľ dám permu, tak sa tu ozvú iní admini a povedia, že som to prestrelil a budú požadovať nižší trest. Toto je problém toho portálu.
    Každopádne tiež sa prikláňam k tomu, že logost by tu nemal už hrať alebo by mal byť minimálne potrestaný na dlhšie obdobie, keďže tu má X banov za to isté.

    Je teda na adminoch, či mu dáme ešte nejakú šancu a dáme mu napr. ban na mesiac a ďalší bude už perma alebo mu rovno dáme permu. Ja osobne nemám problém banovať takýchto hráčov, či už je to logost alebo niekto iný.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    324

    Odpověď: logost

    Zdar, jednoduchá rovnice: (camper profesional + nepoučitelný) . (vulgární hráč + toxický + nepoučitelný) . (přínos pro hru 0 . odrazování hráčů chováním i kempením 100%) = pokud mu někdo dá perma za souhrn při dalším prohřešku, nemám s tím nejmenší problém.

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    235

    Odpověď: logost

    Hráč dostal ban na 3 mesiace, myslím si že bude mať dostatok času, si uvedomiť ako kazí hru dalším hráčom, ak v tom bude pokračovať dá sa permanentný ban.

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: logost

    Pokiaľ už obdržal veľké množstvo banov, čo 13 rozhodne je, tak si myslím, že je na mieste, ak sa mu udelí už dlhší ban.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •