Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: dotaz

  1. #1

    dotaz

    Ahoj,

    chápu, že to sem asi nepatří , ale tady si toho všimnete nejdřív. Proč těm ID changerům/obcházečím nedáváte BAN na IP ? Zbytečně pak s tím máte další starosti ne? Sice se někdy stane, že zabanujete víc lidí co mají agregovaný internet, ale to se tak často nestává. Viz. třeba zde

    https://www.thermal-laser.cz/img/other/ip.PNG

    Jen mě to zajímá a nemějte mi to za zlé.

    Dík h4 style

  2. #2
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047

    Odpověď: dotaz

    Ahoj, nevím co je na tom pravdy, tak moc tomu nerozumím, ale mám pocit, že pokud si dotyčný nepřiplácí za statickou ip adresu, tak mu stačí restart routeru a je mu přiřazená nová, ale rád si taky přečtu názory jiných, abych se v tom trošku orientoval.

  3. #3

    Odpověď: dotaz

    Citovat Původně založeno Nixvan Zobrazit příspěvky
    Ahoj, nevím co je na tom pravdy, tak moc tomu nerozumím, ale mám pocit, že pokud si dotyčný nepřiplácí za statickou ip adresu, tak mu stačí restart routeru a je mu přiřazená nová, ale rád si taky přečtu názory jiných, abych se v tom trošku orientoval.
    nene dynmická ip se většinou nemění, má to jen pár dodavatelů netu. Však si to zkus doma a uvidíš.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    518

    *VIP*

    Odpověď: dotaz

    Ahoj, zmeniť ip je rovnako jednoduché ako zmeniť id, možno dokonca ľahšie.
    Vybral si 1 z xy príkladov, ktorý ani nie je úplne vhodný. Ďakujeme za snahu, ale keby to bolo tak jednoduché, už dávno "sme bez práce"

  5. #5

    Odpověď: dotaz

    Bože môj ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •