Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: liki33

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    30

    *VIP*

    liki33

    Vypis z konzole:


    Connecting to 88.86.115.150:27049...
    You have been banned from this server.


    Poznamka:


    zdar na ban se muzu uplne vysrat ale kdyz uz si frajerka stezuje jmenem leila tak by si mel banovat i ji jelikoz ona zacla prudit a provokovat a za dalsi kdyz uz banujes me na 21 dni tak zabanuj pul serveru napr diego kotlar,kotlar,cxdx a tak dale ale na to ty nemas koule jelikoz te 1,6 nebavi a je to hra sracka jak si o ni napsal jen je smesny a ubohy ze das ban jenom me ale to ze do me prudi a urizi ostatni hraci co jsem jmenoval to te nezajima ty internethero

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    235

    Odpověď: liki33

    čau, to máš zhrnutie za 2 mesiace. Stačí si otvoriť tvoj chatlog a je všetkým jasné, že v chate zvykneš rozbehnúť hocikoho, bez provokácie alebo nejakého podnetu. Áno, s Leilou ste mali trošku prestrelku v chate, no ona narozdiel od teba nemá 19 banov. Zároveň bola posledná koho si začal urážať, preto ti môže napadnúť, že je ten ban práve kvôli nej, ale primárne je to kvôli tomu že sa ani po 19tich banoch nevieš kontrolovať.

    Opakovane hráčov urážaš, obviňuješ z cheatingu, a vo všeobecnosti si nepríjemný hráč ktorý kazí náladu na serveri.
    Preto som ti dal banán, a ak v tom budeš pokračovať tak ďalší bude dlhší. Ak sa ospravedlníš a uvedomíš svoje chovanie, som ochotný skrátiť ti to na týždeň.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    30

    *VIP*

    Odpověď: liki33

    já to nepotřebuji skratit jde mi o princip dement kotlaris nebo kotlar nic jineho nedelaji nez jebou do mě a ban nemají a to že nekoho podeziram z cheatingu znamená to že něco má a už se to tu řešilo několikrát a fakt ten ban má o nic jineho mi nejde ban mi nech mě je to fuk jde pouze o pincip věci nic víc

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    235

    Odpověď: liki33

    Princíp je že máš 19 banov a nevieš sa kontrolovať, môžte lock.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    30

    *VIP*

    Odpověď: liki33

    ty jsi dobrej jenom jako internet hero jinak si souška a sleduješ jen mě ostatni máš u píče troubo

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: liki33

    Citovat Původně založeno liki33 Zobrazit příspěvky
    já to nepotřebuji skratit jde mi o princip dement kotlaris nebo kotlar nic jineho nedelaji nez jebou do mě a ban nemají a to že nekoho podeziram z cheatingu znamená to že něco má a už se to tu řešilo několikrát a fakt ten ban má o nic jineho mi nejde ban mi nech mě je to fuk jde pouze o pincip věci nic víc
    Pokiaľ sa do teba vulgárne navážajú, môžeš ich SLUŠNE nahlásiť v príslušnej sekcii. Aby bol teda každý uspokojený...

    https://csko.cz/forum/forumdisplay.p...-st%ED%9Enosti

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    30

    *VIP*

    Odpověď: liki33

    samčo ono se stačí mrknout do jejich chatlogu a je nic jineho nedělají než píčujou a provokujou mrkni schvalně do chatlogu na ty co jsem vyjmenoval a hned poznáš jak se chovaj :D jenže troy je na mě zasedlej protože neunesl to že jsem poslal kotlovi 15 tisíc na podporu portálu a tak to troy neunesl a začal mu plakat a plakat a hlavně i pelargos na servru viděl troye chat co psal že tato hra ho nezajímá a že je na píču a takové kokotiny ale za to on se přeci nepřizná,jelikož je souška po netu a je na mě zasedlej a proto banuje jenom mně :D opičárna las vegas nic víc

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    235

    Odpověď: liki33

    Liky, ešte raz... Absolutne nemám s tebou osobný problém a nie som na teba zasadnutý. Máš bohatú históriu banov za nevhodné chovanie. Zmysel banu je v tom, že keď ho dostaneš, očakáva sa, že s daným porušovaním pravidiel prestaneš. Uvedom si, že pokiaľ ťa niekto hrotí, máš viacero spôsobov ako to riešiť, no vulgárne sa brániť nie je jedna z nich, pretože si už x krát bol potrestaný za vulgaritu. Okrem toho ti ešte raz opakujem, ban nie je viazaný na jednu situáciu ale na tvoje správanie za poslednú dobu, kde sa prevažne navážaš do každého a bez provokácie. Dal som ti možnosť ako si ban skrátiť, no svojim vyjadrovaním mi len potvrdzuješ, že nie si schopný uvedomiť si základy slušného chovania.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    30

    *VIP*

    Odpověď: liki33

    neřeš kolik mám banů řeš lidi co provokují a jebou do mě a měř stejným metrem a né se tady ohánět to že mám 1000 banů atd zamysli se a řeš i ostatní a né jenom mě děkuji

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    30

    *VIP*

    Odpověď: liki33

    furt tady budeš vypisovat o slušným chováním vole kdyby si měl všechny banovat za to jak se chovají na servru tak tam nikdo nehraje

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #12
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: liki33

    Citovat Původně založeno liki33 Zobrazit příspěvky
    samčo ono se stačí mrknout do jejich chatlogu a je nic jineho nedělají než píčujou a provokujou mrkni schvalně do chatlogu na ty co jsem vyjmenoval a hned poznáš jak se chovaj :D jenže troy je na mě zasedlej protože neunesl to že jsem poslal kotlovi 15 tisíc na podporu portálu a tak to troy neunesl a začal mu plakat a plakat a hlavně i pelargos na servru viděl troye chat co psal že tato hra ho nezajímá a že je na píču a takové kokotiny ale za to on se přeci nepřizná,jelikož je souška po netu a je na mě zasedlej a proto banuje jenom mně :D opičárna las vegas nic víc
    Ale keď už máš xxx banov, tak by si si mal byť vedomý, že vulgárne ataky ti môžu len a len uškodiť. To jednoducho nie je riešenie. Zbytočne tak upozorňuješ na seba a hociktorý admin ťa následne môže oprávnene riešiť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •